Zamilovaní králíci (7.2. - 12.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zina

    zina Perspektivní autor

    Podľa informácií v zahraničných fórach nebudú medaily vypadávať zo stromov.
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky - jsem z toho jelen! Vážně si v Hamburku myslí, že jim dám za blbosti pečlivě vychovaná a opečovávaná zvířátka, neřkuli šlechtěné potvory? Bych nejdříve se musel potkat s cihlou na své lebce... Nedopusť toho, Lucipere!:oops::sleepy:
    Co napadá při pěstování růže, do hry dám, zbytek je u ... doplňte si božstvo dle svého. Zítra jsem celý den v práci, ergo to vidím na bér a cukrmeloun. Královna jde s dobou - je vidět, že komerce zasáhla i její veličenstvo z ostrovů. Hm, kam tadle planeta spěje.
    Je mi jasné vše okolo superurychlovače, jen jaksi nevím, jak ho budeme vyrábět do budoucna, když růže je jen po dobu královniny audience. To jako, že pak ende a šlus? Tak k čemu se týrat?:cry:
    Co se týče obyč sprejů, už jsem před rokem sklidil stromy do stodoly a pořád jich mám neurekom. Padají odevšad - nebe, kolo, akce :sleepy:
    Šlechtím jen při akcích a i tak skrblím. V naprosté většině škoda SK.:p:wuerg:
    Jezuskote, zase uklidit stromy? A to jako i u vodopádů? Nééééé, to néééééééééééé.
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Děkuji za informaci, bohužel tahle informace mně nějako obešla :(
     
  4. Norquis

    Norquis Perspektivní autor

    Na zkoušku si vyrobím 80 parfémů deluxe abych vyzkoušel tu "náhodu" která by mi mohla přihrát lepšího šlechtěnce.
    Moc takovým náhodám nevěřím ale za zkoušku nic nedám.
     
  5. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Trepifajksl: parfémy budou v obchodě za fl. Když budeme moc hodní, objeví se možná někdy v odměnách.
     
  6. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    No, tak tato akce charitativního charakteru mě opět nenadchla. 50 mega nejspíš mám, ale nedám. Turbo parfém formou losu (možná něco dá, ale spíš ne) mě taky neoslovil. Vyzkouším tu opičí holku, co nejspíš vězní chudáka královnu v podpalubí a uvidím.
     
  7. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Zvířata v protihodnotě 50 míčů o_Oo_Oo_O? Tak to mi posol bulvu! To je jenom 11 144 tuleňů a mám hotovo. Teda, jen co někde vyhrabu chybějících 10 635 tuleňů xD. Medaile to asi nezachrání...
     
  8. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    No, uvidím, jak se to bude vyvíjet a jestli budu akci plnit. Mně šlechtění moc nejde, tedy jde, ale po genetice. Raději šetřím a nějakého toho šlechtěnce si koupím. V družstvu mám nedokončeny všechny úkoly, kde chtějí nejvyšší šlechtěnce. Moc pochybuji, že mi ta novinka, parfém deluxe, pomůže. Při mé smůle určitě ne. Velice by se mi líbilo, kdyby se nejvyšší šlechtěnec objevil někdy na kole za modrý lístek. To by pro mě bylo větší lákadlo, než růžový chlívek. Uvidím, uvidím, zatím počkám. Třeba bude BB.
     
    evainfo, švestinka a vilm4 tohle ocenili.
  9. Bobovize

    Bobovize Pisálek fóra

    jako obvykle informace naprosto polovicni a zase to nebude fungovat, uz aby ten flashplayer konecne zdechnul a potom skonci i tato hra
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  10. Duduli70

    Duduli70 Zelenáč fóra

    Tak tolik zboží za tak směšné ceny? Tuto akci opravdu nemusím než bych to vše zase znovu vyšlechtila a dopěstovala by mi nestačil ani měsíc obyč.chlév 20hod atd a šlechtění?zase koupit super hnůj a to co dostanu,zvířata,stromy nic nového všechno jde do lišty a na BZ a BBZ když si bududopňovat,získám víc.Už mě tyto akce štvou,ještě jsem nedoplnila z minulých akcí je akce za akcí,žádné volno na doplňování do stodoly.
     
    maribeja, vilm4 a hrabenka1951 tohle ocenili.
  11. iDavis

    iDavis Baron fóra

  12. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Ve stodole mi proběhl průvan během posledních úkolů v družstvu a akcí, takže na toto nemám :wuerg:
     
  13. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    no vypadá to že zasa budem hrať čo sa podarí
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. larelay

    larelay Analytik fóra

    Tak ještě je tu šance, že budou krásně padat ty nejvyšší medaile při šlechtění. Moc v to teda nedoufám a už vůbec ne s mým "šťastným" náhodným číslem na farmě, ale ráda se budu plést. Já to nevidím tak dramaticky. Řádky sice za moc nestojí, hlavně teda nepoplést ty dekorky, ale pořád je to řádek a ty "sbírám". Nějaké SK padne i od královny, snad to nakonec půjde.
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    bobovize: proč tedy hraješ?
    Duduli70: Tak akci nedělej, taky jsem se na 2 vykašlala a plnila si stodolu....
    Místo prskání lze jen napsat, nelíbí se mi, nechce se mi, budu si doplňovat zásoby. ;) Vyzní to lépe. Mimochodem, RT pouze nabízí, na nás hráčích je, jestli přijmeme nebo ne.
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak ze stromů ne a já mám všude stromy, tak to mám asi smolíka :cry:xD a tak nějak mě to řeklo, že této akce si nemám dál všímat, medaile nebudou, jestli ano z akčního, tak to tam nalupu a šlus :p
     
    maribeja, kiki2305 a vilm4 tohle ocenili.
  17. Emo-haunter™

    Emo-haunter™ Perspektivní autor

    • Nepovolená velikost podpisu. Skali
    Této akce se nezúčatním. Na můj level je to stále ještě docela extrém, a nechci mít prázdnou stodolu.. :)
     
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Moje myslivna po prvním přečtení zadání všech akcí odmítá pobrat všechny informace.
    A k tomu ještě vyhlásila šprajcung, že zvířata nedat, ani ta šlechtěná a ani nešlechtit.
    Budu se muset ještě sám se sebou porvat. Však ono to nějak dopadne.
    :D
    Co vím určitě, je, že se v pohodě oddám královně a vyřádím se v OaD.
    :DxD
     
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tenhle pří.liš akční start roku se mi ne a ne zalíbit. Fakt v tom vidím jistou vychytralost a hrubě nesouhlasím. Ale abych si zase nenacintala do hubinky, - pokusím se. A vidím to černě.8)
     
  20. babako

    babako Expert fóra

    Jdu se na vše připravit a počkám do spuštění akcí,a poté budeme vše konzultovat..
    Myslím že to půjde..:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.