Zamilovaní králíci (7.2. - 12.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Pořád nechápu deluxe parfém. Vždyť při šlechtění vždy dojde k přeskoku o 1. level. Nebo to někdo chápe jinak?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    bubla321, zvýší se možnost o vyšší přeskok, ale nemusí to být pravda, tak jenom vyhodíš parfém deluxe jen tak. Tak to chápu já. ;););)
     
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jelikož umím číst, tak ANO.
    Jsem chytřejší než ti co nadávají a nehledají, nebo nečtou.
    Jsem v tomto ohledu na sebe hrdý.
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra


    Ahoj panda1183674,


    podle inforrnací co máme k dispozici, tak to padá ze všeho.
     
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Teda RT se rozšouplo z těma ofikama.
    Vydrží to servry ?
    Vydrží to naše nervy ?
    Vydrží to naše PC ?
    Vydrží odpovídat moderátoři na hloupé dotazy ?
    A co Jan Tleskač ?
    A co můj pes ? Kdo s ním bude chodit ven ?

    Tolik věcí a tak málo času.
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bezejmený Ještě si zapomněl na OaD které má být od 8.2! To bude teprve nářez:p
     
  7. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Takže akční je společná, ale potřebuji ji jen pro královnu. Vyskytují se deluxe parfémy, ale soutěž není o šlechtění. Takže jsem se vlastně dozvěděla, že nic nevím... Prostě vážení, pěstujme jak o život, však ono se to někde hodí ;). A hlavně nebrblat!!!
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ještě chybí BB a bude to snad všechno :p Super parfém vyřešen spolu s rostlinama, to jsem sama ráda, snad tu nebude na tu už víc dotazů :eek:
    Akci jedu jen co budou padat medaile, šlechtit nebudu a šlechtěnce nedám, ani základní zvířata, schovávám na lepší :eek: snad jednou bude

    Edit: a nežijte v iluzi o superparfémech, nejdřív RT stáhne o stupeň i dva možnost získání vyššího šlechtěnce a parfém Vám to pak přidá
    xD:cry:
     
    Naposledy upraveno: 6/2/18
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Určitě se budu věnovat královně a to šlechtění vezmu jako bokovku,vysoké šlechtěnce kupuji nebo vyskočí jen genetikou ,tak s nimi budu šetřit a ne je dávat skoro zadara;)Akcemi se chci bavit ne se stresovat :(
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    No nevím.Pokud bude BB budu si šlechtit co se mi chce.Na co mám mít parfem de luxe šance přeskoku je stejná tj.velký přeskok téměř nulový a obyčejný parfem mi padá ze stromů a nemusím mletím zatěžovat mlýn.
     
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Začátečníci? Šlechtit přece mohou po 21. levelu. Jó, já zapomněl, ža tam jsou během 1 dne...
     
    vilm4, milostivas a Trepifajksl tohle ocenili.
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Tak si to "schrnem":
    Padátka nám dají statisíce protihodnoty,
    Královna nám bude házet košíky,
    .................................................,čili kytky nepotřebujeme
    Vyšší hybridi dorovnaj těch potřebných 52 mega
    A co máme dělat my ? Jen chytat laskominy ? xD
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Baroland Budem se v klidu věnovat OaD!8)
     
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    kaolíne, toš to su v klidu. Novinky měnit půjdou až za 3 měsíce....mám voraz.:D
     
    vilm4 a milostivas tohle ocenili.
  15. sisinka

    sisinka Pilný autor

    no, vyzkouším, uvidím, budu kombinovat
     
    vilm4 a Xenie6161 tohle ocenili.
  16. Holubka64

    Holubka64 Pisálek fóra

    všechno se zbytečně komplikuje hlavně abychom kupovali co možná nejvíc věcí za peníze. zlaté časy kdy farma začínala byla to hra pro radost a ne jako ted se honit jako blázen.
     
  17. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tuto akci vynechávám to bych tam musela naházet všechny zvířata i šlechtěnce a ještě by to možná nestačilo.Teď to bude asi pravidlem dvě akce najednou
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Super odmeny se nejspis zacnou na farme ziskavat jednim kliknutim za prihlaseni nebo za odklikavani kalendaru vanocnich, novorocnich, valentynskych, velikonocnich, k MDZ, ke dnu ceske statnosti, ke dnu valecnych veteranu, ke dnu boje proti koureni....., tak muzu v klidu vsechna zvirata nahazet do tohoto sudu, kdyz jsem je usetrila v TOPce :p Jdu do toho - zapalim si a uz je mi to sumak co kam zahuci!
     
  19. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Tak do toho se pustit nemohu, no vezmu jen nálepku, to mi musí stačit, všem co se do téhle akce vrhnou přeji hodně štěstíčka:):):)
     
    vilm4 a burds tohle ocenili.
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    matlafous123: zahulíme uvidíme :) ....

    Ale stejně se těším na zítra...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.