Zamilovaní králíci (7.2. - 12.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    bbowling a nestačila by ta voda taky jen 1x,pro začátečníky co mají málo krejcarů:p
     
    Ailuro a vilm4 tohle ocenili.
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    bbowling : zkrátí dobu ve chlívku o 90%.
    Beru hned.
     
    hanynkach, vilm4 a matlafous123 tohle ocenili.
  3. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    No zajímavé.....jak to, že nám někdo dodal jen část informací? To mi nepřijde úplně fér......

    No v každém případě.....když šlechtím, nikdy mi nic kloudného nevypadne.....

    A hřbitov se za chvilku zavírá, tak co by z něj asi tak mohlo vypadnout ?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Nj, jenže co si teď vyrobíme, to bude, páč ty kytky vymění.... Takže borci, co vyspěstí 50.tis kytek mají 5tis. superparfémů a my ostatní jen tolik, kolik na nás zbyde :)
    Jinak uvidím zítra.... nějak čekám na info ke královně... už by mělo být :inlove:
     
    vilm4 a Trepifajksl tohle ocenili.
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Hele tak už dost ne z těma kecama o neúplném informování.
    Pokud neumíte číst tak váš problém.
    Já jsem informovaný dostatečně.
     
    modro.ocko22, vilm4 a DANKA722 tohle ocenili.
  6. gazela52

    gazela52 Aktivní autor

    Parfém deluxe pouze zvýší možnost přeskoku o +1 stupeň. To podle mne znamená,že může,ale nemusí. Je to o náhodě.
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Bezejmený,

    bohužel to bude tak, že si to budeš muset hlídat :(


    Ahoj LubM,

    použití čtyřech parfémů deluxe nezvýší stupeň přeskoku, ale zvýší jen šanci na přeskok, kombinovat jdou, jen se mezi nimi přepíná.
     
  8. slootr

    slootr Baron fóra

    Aha, tak už je mi to asi jasné. Plán je tudíž následující: pěstit do zblbnutí akční kytku, mlít ve mlýně na ty superparfémy, sledovat, kolik vypadne medailí. O víkendu bych čekal BB, takže podle situace bych zkusil šlechtění s tou novinkou. Jestli to splním celé se ukáže někdy v neděli, to se rozhodnu podle stavu všeho, jak se k tomu postavím. Akorát zas farma zasekaná akční, dopěstování do stodoly se tudíž opět odkládá :(

    edit Bezejmenný: Jasně, a taky hromady SK, co mi zcela kompenzují náklady na šlechtění!!! :D
     
    Naposledy upraveno: 6/2/18
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    pajda : to jste mne tedy moc nepotěšil veliteli.

    slootr : a ještě vyděláš ramamince. Jak jsi mohl tohle vynechat ?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Lída7373,

    dostali jste všechny informace co máme a dostali jste je podle časového plánu od RT.
     
    vilm4, tatkanas1 a DANKA722 tohle ocenili.
  11. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    pajda361, tak je zajímavé, že tolik lidí nenašlo co s tou akční kytkou mají dělat......no dobře....je lepší si procvičit jazyky...a lézt si to číst jinam.....

    A kde je napsáno o tom parfému deluxe...vidím akorát, že se dostane v jednom z košíků....

    No dobře no.....někdo není na sloh nadaný, aby to napsat srozumitelně i pro ostatní.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Takže opět rozhoduje faktor náhody a ten je u mě a asi nejen u mě nastaven tak na 5%.
    Takže pokud to při šlechtění nepřeskakovalo, tak to nebude o nic lepší,je to jen lákadlo na nákup SK,protože spousta z nás si řekne,co kdyby náhodou?
    No a jsme zase na začátku u té náhody,takže se moc snažit nebudu,musel bych dodat cca 45 000 koal a tolik se mi jich ještě nenarodiloxD
     
    Naposledy upraveno: 6/2/18
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pokud bych tedy nějakým zázrakem došel až ke stonku č.2,jsou mě vylepšení přístřešku pro kachny k ničemu? Neměly by být v odměnách 3 přístřešky?:music:
     
    švestinka, vilm4 a matlafous123 tohle ocenili.
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    lida7373: zkus si dát záložku Akce a začni číst... nemusím vymetat cizí fóra, stačí číst a počkat.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Lída7373: problém je v tom, že že dnes vychází více ofik a mnoho z nich se vzájemně prolíná. Bohužel nejdou všechny najednou, ale v časech, které určilo RT a tak jak mám bylo určeno je i zveřejňujeme.
     
    vilm4, babako a Danielaa25 tohle ocenili.
  16. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Pajdo,
    mám prosbu - medaile budou vypadávat ze všeho /(myslím chlívky, výrobny, stromy) nebo jen z polí, jsem trochu zmatená. Potřebuji si to nachystat kvůli padátkům. Mimo tedy šlechtících domků - to je mi jasné.
    Děkuji moc, odměny jsou lákavé, fajn hru
     
    Naposledy upraveno: 6/2/18
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. LubM

    LubM Pisálek fóra

    pajda:
    Jo aha. Nějak jsem to blbě pochopil "zvýší jen šanci na přeskok". Takže nic pro mě. Někomu to skáče za základu na nejvyššího šlechtěnce i bez de luxe parfému, mě tak max o 2 úrovně, de luxe parfém je tedy jen taková "naděje na první ve Sportce", takže radši budu šlechtit postaru hezky postupně "bez navýšení"
     
  18. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    By mě zajímalo zda si můžu mlít ten parfém deluxe, ale aby mi po skončení akce zůstal ve stodole....
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Akční kytky jsou potřebné pro výrobu parfémů de luxe a ty zase budou snad dávat lepší šlechtěnce. Tak jsem zvědavá a do akce se pustím, co zvládneme, to zvládneme, ale snad se zadaří. Pěkný den. ;););)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj ritterca,

    parfém deluxe je trvalou součástí hry a měl by být aktivní při podobně laděných akcích, dle vyjádření RT zůstane mimo tyto akce ve stodole jen bude zašedlý jako například Renzo lístky.
     
    vilm4, lase2 a sisinka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.