Zamilovaní králíci (7.2. - 12.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Dnes rano pred sklizni: 1.164.158.807 TBZ
    [​IMG]

    Tooltip u Velkolepeho pristresku uvadi: 63.936 TBZ
    [​IMG]

    Po rucni sklizni: 1.164.213.863 TBZ, sklizeno dle spodni listy 55.056 TBZ, pripsano dle celkoveho poctu TZB: 55.056 TZB
    [​IMG]

    Bezici bonusy: +10% s kralikem (nevim, z jakeho radku), 10% (Navrat do chramu)
    [​IMG]

    25% Film Nostalgie, 10% sovi strom - jsou videt na spodni liste.



    GordonSargent Chyba tam je, ted jen nekdo bude muset rict kde.
     
    Naposledy upraveno: 14/2/18
    Apachie1, zahradnice4 a Danielaa25 tohle ocenili.
  2. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    matla: Chyba je jasná..... nezapočítalo se ti 25% z Filmu nostalgie...... každopádně to bude chtít nechat prověřit a opravit ,-)

    EDIT: jo tak to nevím.... reagoval jsem jen na to co si teď psala a vložila u posledního postu.
     
    evoku57 a matlafous123 tohle ocenili.
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Casey27 Chyba by byla jasna, kdyby se stavala vzdy pri sklizni s filmem nostalgie... jenze ona se deje i pri sklizni bez nej.
     
    milostivas, evoku57 a Apachie1 tohle ocenili.
  4. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    matla: ještě jsem se na to podíval jinak a nepočítal jen rozdíl..... když vezmu kolik máš opravdu mít a kolik se ti přičetlo, tak je to správně....+ 55%. V tom případě ukazuje špatně tool u dekorky a někde si "bere" těch 25% navíc, ikdyž nemáš nic aktivováno.
     
    milostivas a matlafous123 tohle ocenili.
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Casey27 V tom si to cuca z prstu nebo aspon ja tedy nevidim mezi bonusy nic dalsiho, co by mohlo davat dalsich 25% :music:

    EDIT: A spodni lista u prispevku vys je screenovana po sklizeni stonku a mazliku, tak leda by nejaky bonus ze stonku pridavam pristresku tech viditelnych ale neskliditelnych 25%. Coz by teoreticky mohlo vysvetlovat to, ze se mi tato chyba vcera vecer nestala, ale pri predchozich skliznich nekolikrat. Ted v 7:23 mi ukazuje 51.504 TBZ.


    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]


    EDIT: Podvecerni sklizen to same v blede modrem:
    [​IMG]
    Btw dekorka Humri pisen a Zabi zachrance mi pro zmenu ukazuje spravny pocet na tooltipu, ale po rucni sklizni nahoru vyleti 2x tolik, i kdyz se pripise to, co ukazuje tooltip dekorace.
     
    Naposledy upraveno: 14/2/18
    Danielaa25 a Apachie1 tohle ocenili.
  6. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Hola pro všechny co se jim podařilo navýšit špatně kachní přístřešky, mrkněte na Technická oéznámení,
    Půjdou rozdělit. Jára
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.