Zamilovaní králíci (7.2. - 12.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Už je to v ofiku
    Superparfémy na šlechtění.
    Je otázkou jak velké ty přeskoky budou.
     
  2. ryblabla

    ryblabla Perspektivní autor

    a parfem zmizol z trhu....dodavky na moj vkus su vysoke a čo ešte kralovna bude chciet?
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jo, zamilování je dneska drahé - a ve finále někdy nakonec pochopíte, jakej jste získali šunt....xD
     
  4. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Danielaa25: Jj, asi moc spěcháme, určitě ještě nějaké ofi přijde.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bezejmený Určitě až na posledního šlechtěnce!:p
    To mluví za vše:
    parfém deluxe lze využít při chovu zvířat ke zvýšení šance na získání šlechtěnce vyššího o 1. level a to jen v průběhu akcí spojených s chovem zvířat.
     
  6. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, nikde jsem nenašla protihodnotu růže ataké jako ostatní nevím co bude s vylepšeným parfémem. Prosím o dosypání informací - pokud jsou. Jára

    EDIT: už naskočilo doplnění k novému parfému v nové zprávě v sekci FÓRA, AKCE
     
    Naposledy upraveno: 6/2/18
    vilm4, eli2006 a Helena1313 tohle ocenili.
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    kaolín : normální parfémy asi ztratí na hodnotě.
     
    vilm4, eli2006 a Helena1313 tohle ocenili.
  8. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Až tak hrozne to nevidím, ak treba na celú akciu 50 mega, stačilo by nazbierať 500 zlatých medailí. To v porovnaní s ostatnými padátkami z iných akcií nie je moc veľa, samozrejme, sú tu ďalšie 2 druhy medailí oproti ktorým bude asi padať menej, ale ešte ich môžme získať šľachtením a podľa toho obrázka usudzujem, že asi budú padať celkom dobre. :)

    No skúsim to, stonky vyzerajú moc dobre, bol by to zase posun k levelu 100. :) 800x level BS denne je dosť. ;)
     
  9. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tak tak....veru nieje popis celej akcie....ale nejako sa mi dotoho vobec nechce...najlepsie to popisal Bezejmenny...fascinuju ma tie casy tych stoniek..1hodina...2 hodiny...dekorky bez dekoriekxDza 51,5 mega protihodnoty...no a neber to???xDxDxD:cry::cry::cry:
     
  10. jaciz

    jaciz Rádoby autor

    Zatím nejhůř popsaná akce, na cizích fórech se ví víc než u nás. A než se něco dozvíme my, tak jsou trhy prázdné. :-(
     
  11. LubM

    LubM Pisálek fóra

    Ještě by mě zajímalo, parfém de luxe zvyšuje šlechtěnce o stupeň, můžu dát až 4, zvýší se mi úroveň o 4 stupně nebo jen o stupeň?

    Edit: Můžu kombinovat obyčené a de luxe parfémy?
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bezejmený Hmmm, zase těch deluxe tolik nevyrobíš. A šlechtící borci jsou zvyklí během pár minut prošlechtit mraky SK.Myslím že ještě dojde k úpravě,protože to množství kytek RT kapku nedomyslel,ve finále by hráči asi kupovali méně SK.Na použití 4 parfému deluxe v celém tulidomku je spotřeba kytek fakt brutální!

    Ještě dotaz 4 parfémy deluxe = posun o 4 stupně?????
     
    švestinka, vilm4 a eli2006 tohle ocenili.
  13. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Jediný co jsem zatím pochopila je to, že odměnou jsou řádky. To jediné mě láká jít do akce. Ale po letmém přečtení nechápu a nevím ani co se po mně bude chtít. A teď není čas to pročítat znova. Takže později prostuduji, ale fakt mě to láká, už jen proto, že obtížnost akce je vysoká a to je pak výzva. Ale zas kvůli výzvě nehodlám kdyžtak zruinovat svou stodolu.
    [​IMG][​IMG]
     
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    kaolín : uvidíme. Zatím nemám v tento supervýmysl moc důvěry.
    Na chvilku jsem se zaradoval že si jich vyrobím 3 993 558 ale pak jsem mrknul pořádně co je potřeba.
    Jak říkám - uvidíme.
     
    vilm4 a eli2006 tohle ocenili.
  15. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Nemáte někdo číslo na Chocholouška?
    Tady to vypadá na poctivej blázinec:cry:
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pokud by to skákalo o 4 stupně,mám chuť dodělat prehistorický šlechtící úkoly v družstvu a na akci se vybodnout!:)
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vůbec to nevidím "růžovejma brejlema" bo toho je strašně mooooc a protihodnota odměn za taková kvanta strašně máááálo :oops: to mi za to ani nestojí vyndat zvířata a hlavně šlechtěný z chlívku - tedy ze stodoly :cry:
    Taky by mě zajímalo, z čeho všeho budou medaile vyskakovat, jestli jen z rostlin a nebo "při sklizni na všech plochách" tedy všeho a jestli při každém šlechtění, nebo jen občas. A ta náhoda jestli bronzová nebo zlatá je o ničem, někdo bude mít hotovo a někdo bude koncem akce bulet, že mu to nepadá :cry:

    Krákorko - 50 tis.? ale je na to 5 dní xD
     
  18. iDavis

    iDavis Baron fóra

    A už máme vysvetlené aj deluxe parfémy a musím povedať, že som z toho dosť sklamaný. Hlavne preto, že to bude permanentná súčasť šľachtenia. Takže vidím to tak, že bez nich už šľachtenie ani nebude mať zmysel.. :sleepy:
     
    vilm4 a eli2006 tohle ocenili.
  19. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    A tedy s tím deluxe parfémem a runou a při BB?
    Normálně má být zaručený přeskok a jeden stupeň a s tímhle parfémem to bude nejméně ze základu
    o 2 stupně? Já tomu nerozumím? Proč by se jinak měl používat? Prosím, vysvětlete mi to někdo - děkuji.
     
    vilm4 a eli2006 tohle ocenili.
  20. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    A co takhle superkrmivo DeLuxe .... :p Složení 1x řeřicha + 10x voda .... doba mletí 5 sekund :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.