Zaječí bonanza (28.3. - 3.4.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Z 15 beden toto :).. ale tím to ještě nekončí :D
    [​IMG]
     
  2. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Zatím mám doma 29 bedýnek, napěstováno na dalších 5. Uvidíme, kolik napěstuji do konce akce. Padátka se teď začala opožďovat, ale výjimečně je dokoupím za Fl, moc jich nebude. Otevřu vše naráz po akci :)
     
  3. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Taky mi to nedalo. Vysypal jsem naráz 36 bedýnek. Jedna picolka přece jen z nich vypadla ;). Byť jsem doufal v krapet vyšší pravděpodobnost, cca 2 - 3 ks.
     
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Co jsem si objednala:[​IMG] :music:
    a co přišlo? [​IMG] o_O
    trošku to napravily pouhé 2 bedýnky s bonusy.[​IMG] A stačilo si trošku postěžovat, že bonus úplňové sklizně abys pohledal, a během pár dní už druhý.
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Nevydržela jsem do konce a otevřela další čtyři -.- mno a žádnej šlágr teda :p
    [​IMG]
     
  6. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Měl jsem 41 beden a vypadla jedna Piccolo. Takže žádný zázrak se nekonal. :)
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Odtajněno 10+10+10 beden:
    [​IMG] :)
    Za mně dobrý!8)
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mňa čaká za 1 hodinu zber a ešte mi to výjde na 2 otočky.Pomeliem odkryjem debničky a uvidím čo mi s nich vypadne;);).
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odtajnila jsem na dvou farmách bedny s materiálem vždy po 10 ks a nepadla ani jedna pikolka, chjo:cry:
     
    -Jara05-, lacrima a Prepperka tohle ocenili.
  10. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Kuteno - ty jsi měl koupený ten urychlovač zrání? Mě to už bez něj na 2 sklizně nevyjde, jedna úroda zraje 3:36 s vodou i hnojem. Takže sklidím co teď roste, pak ještě jednu otočku a už nezaseju. :)
    ---------------

    Bedýnek mám 26, ale ještě 3 by mohly přibýt. Pak je otevřu asi napůl, snad aspoň jedna pikolka vyskočí. No dokud je neotevřu, můžu doufat. Pak už to bude jistota. 8)
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Prepperka nekúpil som urýchlovač Murko je môj dennodenný budík o 4 hodine.Tak mi to výjde ešte na tie dva zbery.Ak pozbieram a zasadím tak zberať budem o 16:36 a druhý zber o 20:12.Akcia končí za 8:00 hod.tak že to mám na tie dva zbery.Ak akcia končí o 22:00 hodine.
     
  12. ro_ca

    ro_ca Pisálek fóra

    Jakou dekorku 1x2 jste použili do stonku? Nic nemám a v obchodě nic nevidím. :(
     
  13. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    ro_ca - v obchodě golfové hřiště (buď za plnou cenu nebo časem vyhlídat slevu v pirátské zátoce) nebo když je otevřený hřbitov, tak poměrně levně lze koupit Mumifikovaného medvěda.
    -----------

    Kuteno - máš pravdu, nevím kde se mi co pomotalo, asi jsem to brala podle své sklizně a zapomněla se podívat na čas tvého příspěvku. Mám to v hlavě volaké zmetené. :wuerg: :D
     
    Naposledy upraveno: 3/4/24
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Z mých 30 bedýnek se pikolka nevylíhla.
    Jak můžete mít problém s dekorkama 1x2, vy vůbec netočíte kolem? Vždyť těch chatrčí, skluzavek, dopravních prostředků, vířivek a dalších padá místo bonusů víc než dost.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem odtajňovala pokaždé, tudíž mi nic zvláštního nedozrálo xD Ale už končím, přestala padat padátka. Od rána, co jsem se vrátila z práce, z každé sklizně napěstováno do mlýna na dvě vajíčka, pajdátka jen na jedno. Takže jdu spát, ať kvůli bednám nedostanu večer na budku, že zaspím ;)
     
  16. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    ašada - točím kolem, ale jen co dají bedýnky, takže to taková kvanta lístků nejsou. A od vánoc jsou na kole jen dekorky 1x1, takže ty mám ale velikost k ničemu. A plochy na dekorky taky ještě nemám plné, takže musím do řádků kupovat to hřiště nebo medvěda. Časem se třeba zmůžu, ale ta velikost 1x2 je v tuhle chvíli pro mě nedostatková.
     
  17. ro_ca

    ro_ca Pisálek fóra

    ... tak já mám asi jiné kolo, nebo jinou hru. Dekorky v něm nemám žádné, jen mi padají věnce, sem tam banány, hvězdy, dráty, sůl, cukr a někdy krocaní stáj. Jo a ledových draků (1x2 - dárek sousedů) mám 30, jenže ty mi tam nejdou umístit, tak nevím, co je špatně. Kdysi šlo do stonku umístit vildu (1x1 - dárek sousedů), teď ne.
     
    Naposledy upraveno: 3/4/24
    jarege a Prepperka tohle ocenili.
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si spravila náladu a udělala radost, když jsem nedostala ze 60 bedýnek ani jednu pikolku;), tak jsem svoje zásoby pikolek provětrala a urodil se florenovníček, už devátý
     
  19. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Vilda mi do stonku umístit stále jde, zkus na to ještě juknout. Ale Ledový drak ne, ten se v nabídce u stonku ani neukazuje.
     
    -Jara05- a lacrima tohle ocenili.
  20. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky ro-ca ,
    podívej se v obchodě pořádně .
    Já osobně tam mám 9druhů dekorek 2x1 a za farmářské mince 6 dekorek 2x1 .
    Hodně dekorek nabízí také pirát v Pirátské zátoce .