Zaječí bonanza (28.3. - 3.4.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Hotovka! A ještě mi jedno vajca zůstalo... tak si schovám na zítřejší pondělní pomlázku ;)
     
  2. Alice261065

    Alice261065 Perspektivní autor

    Hotovo, vejce mi zbyla.
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Alice261065, k.vitek - ahoj, zbylá vejce můžete zužitkovat do úkolu :)

    opakovaně.png
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zařazení řádku z akce do ostatních je apríl ?!?:wuerg:
    Poslední dobou se mi zdá,že snad každej druhej řádek je zařazen špatně!:cry:
    Achjo!o_O
     
  5. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, nevím kam to napsat. Tak již přišel apríl i na farmu. Po klikání na plochách se zjevují postavičky z akcí a některé dávají HM. Za ně si můžeš nakoupit v obchůdku u klauna. Začalo to asi po šesté hodině. Už mám zase klid. Jde to asi po vlnách. Je to krásné. Velké díky

    Jenom jsem chtěla se zeptat, po namletí dalších čokoládových vajíček mám stále zašedlé +. Raději aktualizuji farmu a pak je již zelené a mohu dále vkládat další vajíčka a dostávat skoropikolkovou bednu. Možná to další farmáře klame. Máte to také tak.
     
    Naposledy upraveno: 1/4/24
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Obchod tu stojí, ale postavičky zatím žádný :p
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Mám postavičky - hlášky se mi líbí. Asi se inspirovali i zde na fóru. xD Obchod mám též, jde i otevřít, ale nenakupovala jsem.
     
  8. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Ahoj, na plochách farmy se mi objevil klaun s balonkem. Nikde v návodech nemůžu najít, jak se s ním pracuje. Nevíte někdo, co to je? Po pravdě ani nevím, kam napsat tento dotaz. Dík moc.
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Apríl....počkej na postavičky a nakupuj.
    Jen mám dojem, že ten apríl je na farmě téměř každý den i bez 1.dubna :D.
    Taky použijte kód viz ofi, dostanete dárek.
     
  10. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    ja-pe v oznámení je hláška "Víte o tom?", pak na farmě vyskakují postavičky s hláškami, některé dávají mince. Odklikáš, počteš si a pak i nakoupíš. Aprílová akce.
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mám postavičky tak perfektně schované,že sem ještě žádnou nenašel!xD:wuerg::cry:
    Zřejmě se inspirovali naší hrou na fóru!:cry:
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    V oznámení hlášku nemám (asi jsem ji ráno odklikla) ale postavičky žádné :(
     
  13. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Dobré ráno .. kaolín11 jsem na tom podobně jako ty ;). Mince z oznámení vyzvednuty, ale postavička za hodinu a půl, co jsem přihlášená žádná :(. Tak snad někde vyskočí ;):D

    Edit: aha, tak už na mě vyskočily další mince z oznámení ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/4/24
  14. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    2x mi vypadly mince z oznámení, ale postavičky nikde. Na vedlejší farmě se objevily a mince nadělily
     
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    U některých hráčů postavičky zaspaly. -.-
     
  16. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Pěkně vypečená akce :wuerg:. Jeden z mnoha důvodů, proč nesnáším apríl :cry:. Ale o farmě to vypovídá mnohé. Krám mám, ale postavičky mají volno...

    Aspoň, že šlo bez problémů vyzvednout dárek z bonuskódu. Díky ;).
     
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    V klientovi mám dvě.. na divošce a plantáži :)
    RE: tak tři.. i na hlavní :D
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne na novinkách svieti červená 1 a nič sa nedeje.Postavičky žiadne tak že nič.Nechám to plávať:sleepy::sleepy:.
     
  19. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Dobrý den, tož nejsu jediný, u koho postavičky "stávkujou" :D. Na kolonii se objevili, ale na hlavní farmě vůbec o_O, ani po restartech xD.
    Jinak ty hlášky su fakt dobré, zasmál jsem se :D
    edit: je apríla, tož jsem zkusil prolézt celou farmu, zdali se někde postavičky okážou, anebo najdu zaškrtávací okénko pro tyhle postavičky a ono nikde nic -.-, ani po změně nastavení grafiky nic....
     
    Naposledy upraveno: 1/4/24
  20. Dagmaruša

    Dagmaruša Pisálek fóra

    Tak to já jen na hlavní louce, jinde nic
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.