Zaječí bonanza (28.3. - 3.4.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    ro-ca
    Schválně jsem nyní vyzkoušel dát do řádku vildu a vše v pohodě.I tykvovitou lucernu,nádrž na vodu,vědro z lebky,dekorace z kola štěstí atd.
     
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. V liště mi přistálo 35 bedýnek. I když nebyla piccolo bedna, tak jsem spokojená - pohodová akce, která se kupodivu netáhla jak týden před výplatou. Takovéto akce by mohly být častěji. 8)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem :) tak jsem otevřela 34 bedýnek a ... pikolko žádný :( ještě stihnu dvě, ale to jen ať nezavazí v liště xD
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Chválím to, že po splnění akce, nezůstala pole ležet ladem a dál šlo nejen pěstovat, ale i dodávat a získat pěkné odměny.
     
  5. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Ze 46 bedýnek ani jedno Piccolo... No nic, akce i tak pěkná :D
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, také jsem piccolku z bedýnek nevysypala. Ale nevadí, třeba příště :)
     
  7. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Ahojky, tak u mě otevřeno na 2x po dvaceti a takto to dopadlo ;). Alespoň jedna piccolka :inlove:-
    A i kdyby nebyla, tak musím říct, že akce byla velmi povedená ;):). Díky za ní ;)
    Hezký večer :)
     
  8. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Je prima, že po splnění všech dodávek, jsme mohli dál pěstovat a ještě získat další odměny. Bavilo mě to. Kolik jsem získala beden nevím, otvírala jsem je postupně, ale jedna nebo dvě picolky tam byly. 3 SK z jedné bedýnky mě úplně nenadchly, zato BZ bylo opravdu hodně, a to je fakt dobrá odměna.
     
  9. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Zo 17 debien nepadla ani jedna pikolka 8) čo už, ale akcia vydarená, konečne žiadna naháňačka ;)
     
  10. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    29 beden a pikolka teké žádná. To jsou vypečený bedny:D
     
    Prepperka, -Jara05- a lacrima tohle ocenili.
  11. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Se přidávám. 34 bedýnek a Pic. bedna žádná :wuerg:
     
    Prepperka, -Jara05- a lacrima tohle ocenili.
  12. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    ahojte, ja som mal 31 bedničiek a pikolka žiadna
     
  13. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Zdravím,

    u mě to vypadá takto

    [​IMG]
    Bedýnka Piccolo nevypadla a nevyskočil ani žádný pikolík , který by mi přinesl kávu Pikolo.;)
    Příště si to musím lépe objednat.

    [​IMG]
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nakonec na hlavní farmě z posledních 9 beden jedna pikolka ;) na vedl. ani ťuk
     
    lacrima, -Jara05- a Prepperka tohle ocenili.
  15. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Já z 29 bedýnek taky žádnou pikolku. Ale PL a hnojiva se taky hodí, tak úplně marné to nebylo.

    Akce mě bavila, bylo to zase trochu něco jiného. Jen jsem si pořád nemohla zvyknout, že nelze používat žádnou chemii ani vrtulky. Vždy jsem měla nutkání začít počítat co všechno na políčka naházím aby mi to vyšlo dobře početně nebo časově, no.... a pak nic. Byl to nezvyk, ale dobrá nostalgie. Těším se na příští podobnou.
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nepočítám, ale bedýnek bylo kolem 30, dvě pikolky vyskočily určitě, otevíral jsem na dvakrát.
    Dva deštníky při OD potěší sběratele :).