Zabydlení (26.3. - 1.4.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, tak i já hlásím hotovo. Akce v klidu, na pohodu i bez honičky. Teď ještě vybrat + dekorace a šup s nimi do stonku. Přeji krásný pondělní večer. Ahoj :)
     
    evainfo a -migos- tohle ocenili.
  2. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Konečně to už mám taky za sebou to zas byla blbost [​IMG] :D:D .
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Aby nedošlo k mýlce a někdo mě nevzal za slovo, hotovo mám, ale jen vybavení tří domků. Na dalším makám ,-)))
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    je to tam :D :) 40h rezerva to nie je vôbec zlé :) dúfam, že všetci stihli a už užívajú odmeny :D
     
    evainfo, krutor1989 a -migos- tohle ocenili.
  5. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    ahoj chci se jen zeptat, mám dojem, že na této louce nepůsobí mrkvovo-jablečná marmoška, je to tak nebo se mýlím, díky za odpověď:)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    hroudov, nemýlíš. Na speciální ploše pomůže na urychlení jen voda a hnůj, jiné prostředky nefungují.

    Hotovo, dekorace zrají na hlavní louce, tam na ně potom nezapomenu ;)

    [​IMG] [​IMG]
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky hotovo, teď už definitivně, akce dobrá, líbí se mi floreny i kupón ,-)).
    Dekorace mám na lesní mýtině pěkně pohromadě.
     
    GordonSargent a evainfo tohle ocenili.
  8. oldris1

    oldris1 Pisálek fóra

    Ahoj včera jsem již zabydlala všechny domky,ale u pavouka mi nejde vyzvednout dekorka...nevím proč
     
  9. aliko1951

    aliko1951 Pisálek fóra

    Ahoj, všechny dekorky mám,ale nejdou dát na stonek ani na žádnou plochu. Poraďte jak je dostat na plochu
     
  10. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    aliko1951: Dekorace mají plusko takže je musíš nejdříve umístit na plochu a vysosat z nich bonus a pak se dají umístit do stonku. Nebo je dáš na plochu a hned zbouráš, ale tím přijdeš o bonus a pak jdou vložit do stonku.
    Dají se umístit na plochu, nesmíš tam mít žádná políčka.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Hezkou hru ...
     
    evainfo a Skali tohle ocenili.
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, pěstuj dál, není všem dnům konec, ale na konci je stonek, který potřebuje rostliny. Pak dostaneš i dekoraci.
    Podívej se kolik ti chybí u posledního domku.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. -Ivča21-

    -Ivča21- Zelenáč fóra

    Dobrý den,chci se zeptat.Všechny obydlí mám již hotové i ty na stonek,ale když je chci nasadit,píše mi to že dekoraci nemám v inventáři.Přitom když ho otevřu tak ji mám.Nevím jestli tedy dělám něco špatně?
    Díky za odpověď
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ivča21: jo jo děláš, jsou to + dekorace viz výše (třeba migos)
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, máš splněno všech pět úkolů u pavouka ? A máš dostatek jarněnky na 6. bonusový úkol ?
    pavoučí domek.png
     
  15. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    děkuji
     
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo :p
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  17. aliko1951

    aliko1951 Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Citace příspěvku bez vlastního obsahu se považuje za Spam. Děkuji Skali
    Moc děkuji za radu. Já tam měla políčka.

    *** sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/3/20
  18. karbar

    karbar Vévoda fóra

    U pavouka jsem dodala jarněnku ale nejde mi to odkliknout. Fl se připsaly ale dekorace Svazující pavouk ne. Zkusila jsem dvakrát restartovat hru a stále nikde.
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Kooonečne hotovo!Neskutočne natiahnutá akcia!;)
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  20. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky mám zaplněné všechny ale ten třetí nejde odkliknout přesto že mám vše dodáné svítí zlatá hvězda v pravo a zelené + ale nic nereaguje dělala jsem restart a pořád nic je tam ještě něco na dodání o čem nevím?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.