Zabydlení (26.3. - 1.4.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tahle speciální plocha je dobrá, že mají všichni stejné podmínky, to uznávám. Ale je tááák otravná :sleepy::sleepy::sleepy:

    Šnek a beruška bydlí, pavouk zatím jen netrpělivě nakukuje, kde to vázne. Kdyby radši v mezidobí splivnul tu berušku, ušetřila jsem dodávky pro ni a mohl už bydlet. Jo, každý svého štěstí strůjcem ;)
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Poslední 2 kusy nábytku čekají na odhalení.
    Mám dojem, že pavouk se zabydlel všude, šnek ani beruška nemají šanci, přece nepolezou do peřin s pavučinou ,-))).
     
    k.vitek, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    kiki, dovoluji si odporovat. Právě na speciální ploše jsou podmínky značně nevyrovnané. V dnešní situaci asi ano,skoro každý má možnost sedět na kompu, i když by nejraději táhl jinam. V nemimořádné době, chodí lidé na dvanáctky,víkendy, jsou zakazovány mobily v práci, kontrolovány počítače, čím se lidi v pracovní době "baví". Bývalá firma poskytovala zákazníkům wifinu, ale my jsme ji měli striktně pod pohrůžkou vyhazovu, zakázanou. A tak co Ti asi na té speciální ploše zbude, hnůj, voda a rovné podmínky .... jinde to jde zkušenostmi dohnat.;):)
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hnůj, voda a třeba slupnout ovocnou palačinku z koše ,-)))
    V práci se má pracovat v reálu a ne virtuálně ,-))), co co, u pásu se taky nemůžou bavit ,-))).
    Proto je většina akcí časově rozvržena na víc dní a ne pár hodin ,-))) aby se (snad) dala splnit.
     
    Naposledy upraveno: 29/3/20
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    GordonSargent, no jo, já spíš myslela rovné podmínky z hlediska farmy. Jasně, že osobní možnosti jsou u každého z nás jiné.
    Tak či tak, otravně se to táhne a musím přiznat, že mě to ani moc nebaví -.- Alespoň, že ta grafika je hezká.
     
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo :)
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To se teda fakt táhne.o_O Ještě 2x Jarněnku a budu mít taky hotovo.Výhodou této akce je, že mi akční neblokuje farmu a v klidu si plním stálý úkoly v družstvu a utěšeně narůstá i SH ve stodole!8)
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ke své hrůze jsem zjistila, že existuje ještě 6. úkol - to jsem ale myslitel. No, tak hrr na věc.:p
     
  9. elen45

    elen45 Expert fóra

    hotovo, už jen někam strčit ty dekorace a vybrat z nich odměny (kolikrát zase zapomenu?)
     
    k.vitek, evainfo a modro.ocko22 tohle ocenili.
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Mňa čaká ešte 1 zber a bude komplet hotovo.Už si dám od akcií nejaký čas pokoj.Nemám pre zvieratká krmivo,lebo nemám kvôli nim kedy sadiť.
     
    GordonSargent, evainfo a Peto121 tohle ocenili.
  11. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Normálně, mně té Medové houby chyběl 1 ks, slovy JEDEN kus!!!
    A tak jsem teda 1 pole zasela Medovou houbou, a teď už na zbytku budu totiž jen a pouze Jasněnku.
    Potřebuju ještě splnit 741 Jasněnky. Ve stodole mám 87 a zaseto na polích -1 8)
     
    raddre, evainfo a ღSisinkaღ tohle ocenili.
  12. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, akce dokončena, dekorky musím někam položit na plochu a vyzobat bonusy. Zbývající akční kvítí jsem zasela a budu sklízet jak si vzpomenu. Přeji hodně pozitivní energie všech farmárům
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezké zabydlování všem :) sem dneska měla další prostoj, protože se řešilo v práci plno dalších opatření proti nezodpovědnosti zákazníků a mobil musel zůstat na dlouho v kabelce schovaný.
    V sobotu v práci se mě zase farmička na puffinu nechtěla rozjet a tak jsem ho zrušila a nainstalovala nový, pomohlo už dvakrát, nic neplatím a zatím to jede :D
    Chce to ještě 2 sklizně a pokud večer po desáté neusnu, spíš se mi nebude chtít vylézt z pelíšku, tak to dodělám zítra po práci :p
    A kdybych nebyla líná, jsem si mohla v neděli pár palačinek usmažit a to by odsejpalo - no asi jen na talíři xD :p Pěstovala jsem téměř samou jarněnku a je jí dost. Ale to vidím dobře, rychlíkům gratuluji a finišujícím držím pěstíky ať to dopadne ;)

    [​IMG]
    [​IMG]

     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Super, Jasněnka bude a švec taky? ,-)
    Mám hotovo.
     
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    A možná i létající.
    :D
    To jste zřejmě sklízeli i v noci, či co?
     
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Po několikaleté přestávce jsem obula holínky a vzala do ruky vidle a rýč...
    Je to první akce, kterou kompletně splním. Začala jsem později, protože jsem se nejdřív musela rozkoukat a zjistit jak co funguje. Každopádně jdu po florenech, SH, tajemných sazeničkách a chlívkách. :inlove: To abych zvýšila své šance na získání nějakých "vzácností", které jsou pro ostatní haraburdí, ale já je nemám. xD Snad nedostanu jabloně a slepice. -.-:)
    Podle výpočtů bych měla vše stihnout, i když jsem zítra v práci. Chybí mi 83 bledulí (když nepočítám úrodu, kterou sklidím za 2,5 hodiny) a 181 medových hub.
    S medovýma houbama se mi podařil začátečnický kousek. Nevšimla jsem si, že jsou třeba i do šestého úkolu a zůstalo mi jich přesně šest. :oops::)
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Mikešku no já se na to noční sklízení mnohokrát chystala, ležela jsem u telky - rožnutá předsíň, rožnutá kuchyň kde mám noťas ... ať mě u dřímání trkne, že mám sklízet, ale telka vypla a ráno při buzení vše rožnuté ... někdy to fakt nezabírá a potom fofr do práce xD
     
  18. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Poslední sklizeň večer a bez palačinky , nočního vstávání ale s celodením přístupem ke hře bude též konečně hotovo.
     
  19. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    [​IMG] Ani zrno na zmar 8):D. Zbývají poslední dva úkoly na jarněnku a bude finíto. No jo, jenže to je ještě na 5 sklizní :wuerg:.
     
    zejdy66, k.vitek a evainfo tohle ocenili.
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jeste posledni cast stonku a pak dlouuuho cekat nez zase vyberu (+) dekorace... jeste jsem je ani nedal na plochu, vzdycky kdyz dojede nejake to "spotrebni zbozi" tak si na ne nevzpomenu, klasika...
     
    evainfo a dasa1143 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.