Zabydlení (26.3. - 1.4.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já budu akorát bez třetí nálepky, jestli to doklikám, těch deset zlaťáků se hodí...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Y_n_o
    Ale nálepku můžeš získat i se zlaťáky!! Na každém stupni můžeš splnit kterejkoliv úkol.Třeba 1.1,2.3,3.3,......;)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaolín11, aha, myslela jsem, že když si vyberu jednu variantu, na další už mne to nepustí, jako to třeba bylo u totemů; díky :)
     
    zejdy66 a kaolín11 tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O - ahoj, že ona nekoukala na video :D
     
    Peto121, GordonSargent a Y_n_O tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Skali: Nekoukala, kaji se, klečím v koutě na hrachu i polínko jsem si přidala, ať ten trest stojí za to xD
     
  6. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Ahoj už jsem to taky zjistil že je víc variant jinak dík.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  7. libor10

    libor10 Pisálek fóra

    Tak šnek už bydlí a beruška už zanedlouho taky :D Jde to celkem rychle:p
     
  8. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, začala jsem dělat pavouka, zatím jsem si vybírala, kde je nejméně akčního kvítí. Zatím nebudu nic vkládat do úkolu a počkám co vypěstuji a pak se rozhodnu. Přeji příjemnou hru, hodně sluníčka a mějte se rádi
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    To je nuda, tak dlouho čekat na pár výpěstků... Co už, RT nám to tak nadávkovalo, tak musíme držet hlas a pěstit v mezích možností...
     
  10. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Já mám zatím hotovýho šneka, ale nerozumím jedné věci, všechny okýnka mají zelenou fajfku, byt je celej zaplněnej barevnejma věcma, odšktrnutá položka 1/3 na stonek, ale zelený + furt svítí. Je to tak správně? A na video jsem taky nekoukala. A pavouk je nádhernej....


    EDIT. Dob díky, pak mě napadlo, že je to proto, aby se člověk pokochal jak to pěkně splnil.
     
    Naposledy upraveno: 28/3/20
    romanafa tohle ocenil(a).
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008 je to správně. Zelené + tam zůstalo, aby ses mohla zpětně podívat, jaké odměny jsi získala. ;)
     
    romanafa, davidson00 a Skali tohle ocenili.
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No taky jsem nejdriv hledal co jeste chybi, mohlo tam byt misto zeleneho modre, tedy klikaci ale jasne vidim ze je hotovo...
    Drobnost, proti tomu cekani, zatim vzdy davam to co mi chybi v tom co chci splnit bez ohledu na to kolik mam druheho...
    Tak uvidime jak vlastne jsem na tom, vubec nesleduju kolik jeste chybi, bud bude nebo ne...
     
    romanafa tohle ocenil(a).
  13. elen45

    elen45 Expert fóra

    1. hotovo, 2. 2 úkoly, 3. 4 úkoly, teď pracuji na 10 florenů - pěstuji samé jarněnky, jen jednou jsem tam měla houby
     
    romanafa tohle ocenil(a).
  14. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Šnek a beruška bydlí, pavouk má domek rozestavený. Na moje odměny zbývá napěstovat 1083 jarněnek a 380 medových hub. Čtyři sklizně za den, to je skoro 500 rostlin denně, takže za tři dny budu. Sopel je můj rychlejší bratr o_Oo_Oo_O. Ale času je dost, rezerva je tam víc jak 14 hodin...
     
  15. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo ;)
     
  16. par1964

    par1964 Zelenáč fóra

    Ahoj,nenašel jsem co dává bedna se smaragdy.Může někdo poradit?
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  17. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    dodělávám 6. úkol berušky a pak jen dodělat 3 úkoly u pavoučka a je hotovo, tak snad to dodělám , času ještě dost :p
     
    evainfo a -migos- tohle ocenili.
  18. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tady je info o tom co dává bedna se smaragdy -->ZDE<--. Jsou to věci uvedené po skončení akce.

    [​IMG]

    Hezkou hru ...
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Toto je nekonečné!Vpráci nezberám,v noci nevstávam a cez deň,ak nezabudnem,tak sa snažím bez prestojov,ale neviem,či to dám.Nemohli byť tie rastliny rovno 8 hodinovky?
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Beruška i pavouk už bydlí. Ale nezasela jsem jarněnku místo medové houby, kterou potřebuju na třetí nálepku? No jasně, že zasela ;) Tak zas musím počkat, bourat to nebudu, když to tak dlouho zraje...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.