Za 24 dní přijde Santa (1.12. - 27.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ty příklady, jak kde pojmenovali tuto akcičku, jsem sem dal schválně, poněvadž tu modi tvrdil, že to jinak nejde, že to musí být Klaus. Já myslím, že už jsme ho za 25 let měli dost. Stačilo ji tedy nazvat adventní či vánoční kalendář.
     
  2. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Hezký středeční podvečer přeji. Rok s rokem se sešel a je tady zase ten magický čas. A s ním pověstný adventní kalendář, dárky z něj potěší, nic mě to nestojí, jen nezapomenout a užít si to. A když jsme u toho Santy tak i Kryštof Kolumbus měl tři lodě Niňu, Pintu a Santa Mariu, prostě Santa je všude....... ale u nás byl vždycky Ježíšek a i pro další generace tomu tak bude, ale nikomu ho nutit nebudu. Jako každý rok postavíme Betlém a hádejte co bude v jesličkách, ale vím určitě že tam nebude Klára (ani Svatá), ani Klaus ( v tomto příladě ani Santa a Václav už vůbec nee). A dárky si dáváme celý rok a v tyto dny spíše něco co přinese radost a co ty další potěší. Jde o tu pohodu a klid, kdy se vše dělá s rozmyslem a v předstihu.
    A půjdu do lesa pro jmelí a za zahradu pro větvičky cesmíny, aby i ten duch keltství byl přítomen a jako vždycky si to míním užít. ;)xD
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No pokud se nebude cpat kominem (protipozarni prepazky by asi drely) a okusovat MOJE cukrovi, tak to beru... ovsem v tom zmatku hlavne nezapomenout vybrat kazdy den, jinak misto podarovaneho budu darcem - florenu :)
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Trepifajksl: no asi jsem slepej, ale nějako nevidím příspěvek moderátora, který tvrdí, že nelze akci pojmenovat jinak, ale o no je to naprosto jedno, protože módi tu jsou malý páni, to překladatel řídí kokrhání.
     
  5. XmasakristaX

    XmasakristaX Pisálek fóra

    Adventní čas přišel k nám,
    co nám přines neví sám,
    do punčošky nakukuju,
    dárečky si rozbaluju.
    Copak to tam asi bude,
    že by body, kombajn, stromek ?
    Nakonec zazvoní zvonek,
    kdopak asi přišel k nám?
    Marně hlavu namáhám.
    Ti chytřejší už to ví,
    stromeček všem napoví,
    sáňky má a dárky nese,
    už se na ně každý třese.
    Po roce zas přišel zpět,
    kdopak.... přece Ježíšek.
     
  6. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Budu se opakovat, ale moooooc se těším.
     
  7. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Super. Jako vždy se těším na dárečky v adventním kalendáři. To nám ten čas bude rychleji utíkat. :)
     
  8. Plevelnice

    Plevelnice Pisálek fóra

    Jsem velmi šťastná, že se největším trápením zdejší komunity, je název předvánoční akce - jsme to šťastlivci.

    Jestli se někde žáby krmí vejci, zvířata z pelíšků tahají kombajnem, tak proč by dárky nemohl nosit Santa bear ;)?
     
  9. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Pridávam sa ku všetkým, čo sa radujú, darčeky vždy potešia:D:inlove:
     
  10. strsim1

    strsim1 Pisálek fóra

    Moc pěkný ,krásně barevný , to se budu každý den těšit na ten další ;) :p
     
    blondmary, evainfo a aljanu tohle ocenili.
  11. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak opět po roce je tu zítra prosinec, to strašně letí :p. Ale každopádně se na kalendář těším a myslím, že by dárečky mohly překvapit nebo alespoň doufám ;). Jinak dekorace je slušná a dává dost BZ, takže jestli ty větší odměny budou v podobném stylu, tak to bude paráda :).
     
  12. kopretina1976

    kopretina1976 Perspektivní autor

    jupíííí
     
    dana9494, milostivas a evainfo tohle ocenili.
  13. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Ježíšek je kabrňák santa dostal na frňák strkal ho kam neměl na západ zpět odjel. Kalendář je tady a pravé české vánoce se blíží.
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ty bezjména jsi napsal zapsal perfektní definici... koment 55křížek ;)

    Tassadar: asi budu také darovat, protože vzhledem k posunutému pracovnímu procesu nikdy nenebududu vědět, kdy je kdy...
     
    Naposledy upraveno: 30/11/16
  15. tigers78

    tigers78 Perspektivní autor

    20161201 level x 150 = BS
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Pajdo, pokud je tebou uvedený obrázek zaznamenaný na tvém účtu, gratuluji ti k tak vysokému (197) levelu!
    Přeji příjemný advent a děkuji za všechny rady, které nám dáváš.
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Jan.svatek: není, můj level je podstatně nižší. Opět vše kolem kalendáře (adventního) a tím i tyto obrázky jsou prací kolegy BlackDragona.
     
    dana9494, Sovinka a milostivas tohle ocenili.
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Dneska BZ, to oceníme asi všichni. Děkuji :)
     
    dana9494, milostivas a evainfo tohle ocenili.
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ano, ano, kdych byl na začátku hry tlleskal bych radostí až do večera. Ale bohužel bézetka pro mnohé už moc neznamenají. Je to jako by přišel soused se dvěma briketama když já před tím do sklepa narval několik tun. No nic dárek jako dárek. A jak se říká "hluchému koni na zuby zbytečně hleděti" nebo tak nějak. Všem přeji krásný první prosinec...
     
    Naposledy upraveno: 1/12/16
  20. slonisko

    slonisko Pisálek fóra

    Tak přeji pohodový den u farmy a všeho kolem ni ;).........kalendář je moc príma a je jedno co z pančušky vypadne hlavně že tam vůbec něco je ,,,,,,,,,,,,,,,doma mi vždy říkali, když dávajou tak ber a když bijou tak utíkejxDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.