Za 24 dní přijde Santa (1.12. - 27.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    bbowling: Jo to je jiná... tam šlo o kačáky ,-) Musel jsem nějak zajistit zvířeně prostředky na žvanec. Stačilo hodit foto, číslo účtu a info, že kdo chce vidět další, ať zašle drobný obnos ,-) Víš co to bylo za muka.... spotřeba 12 žiletek na odsrstění a ještě teď se škrábu na... lýtkách. Mmch víš co je zvláštní.... největší částka došla z nějaké fy. co staví bowl dráhy ,-)
     
  2. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Ono by se asi prd stalo, kdyby překladatel Santu počeštil a normálně napsal Ježíšek. Vždyť se překládají všechny názvy akcí a BP je nejspíš srdečně fuk, jak to v které jazykové mutaci vypadá. Případně napsat "Za 24 dní budou Vánoce".
     
  3. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    Za 24 dní nepřijde Santa, nýbrž Ježíšek. Ano - omlouvám se všem muslimským spoluhráčům z Belgie a jiných částí světa, ale na farmě bychom si místo různých "zimních slavností" a "Santových příjezdů" mohli dovilit tradiční evropské Vánoce a Ježíška (i když Santa je původně starý dobrý Mikuláš...)
     
  4. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    taky se těším, jak malá..)
     
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Koljan74: můžeš si své moudra nechat na nějaké jiný server, kde ti na to budou zvědavý. Jen pro tvojí informovanost Santa ten který tu je prezentován pochází od jisté společnosti jejíž nápoj netřeba asi nikomu představovat. Ani v té tebou uvedené Belgii rozhodně není doma.
     
  6. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Jé, proč se tady hádáte? U nás nechodil ani Santa, ani Ježíšek a dokonce ani děduška Moroz, my jsme měli maminku!!!;):inlove: A na dárečky se taky moc těším, a je skoro jedno od koho jsou :p;)
     
  7. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Paráda;)
     
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Bezva, tyhle kalendáře mám moc ráda :D Mimochodem, dárky mi na 100% posílá Ježíšek, tu postavičku vlevo na kalendáři považuji za dekoraci. No a k tomu názvu - vzpomeňte na nedávnou Dokonalost, to byl taky spíš pokus o žert ;)
     
  9. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    Ačkoli už jsem hodněkrát "slyšela zjara zpívat kosa", tak v případě adventního kalendáře je ze mě zase malá holka. Jo a něco Vám řeknu, jsem samozřejmě fanynka Jěžíška, ale jinak zlatý Santa oproti tomu co na mě dnes koukalo z plakátu v jednom nejmenovaném obchodním řetězci - nějaká SANTA CLARA !!!! A to ještě vypadala v tom tmavém hábitu jako muslimka :) to jsem teda nepobrala.
     
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ale my nejsme jediná lokalita, třeba takoví Poláci, část Němců, Rakušanů, Švýcarů, Francie, Španělsko.... To už by mohlo stát za úvahu a ne furt bryndat kolem tu kokakolu.
    antigona: No to je vidět, že nechodíš do místního kina, jinak bys věděla, že ten nejmenovaný řetězec se pokusil opakovat úspěch se Santou, kterého vymysleli v 30. letech - a v rámci rozvoje feminismu zavádí svatou Kláru (nevím, proč zrovna tu) jako symbol ženství, které beztak celé ty svátky oddře. No, ale vypadá dost hnusně, takové ve středověku upalovali.
     
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    jupí, dárečky - už dlouho jsem ve věku, kdy dárky dávám, ale málokdy dostávám ... takže už se těším na každý den, kdy si budu moci dárek vyzvednout (a pšt - mě vánoční dárečky stále nosí ježíšek, jen se teď musel převléknout za santu, aby mu nenabančili, dřív se maskoval za dědu mráze)
     
  12. slonisko

    slonisko Pisálek fóra

    jupííííííííííííííííííííííííííí konečně něco moc fajn,,,,,,,,,,,,xDxDxDxD nevím o co vám pánové jde a je úplně jedno zda je to ten nebo onen tady jde o hru a zábavu která tady poslední dobou hodně vázne>:(>:( a proto tu chodím velmi zřídka a nekazte ostatním hráčům radost ze hry a z pohodových příprav na nejkrásnější svátky v roce. Všem přeji pohodovou hru a jen samou radost z ní.
     
  13. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    Kdo znáte animáky od Tima Burtona, konkrétně Ukradené vánoce - taky by to mohl být SATAN CALOUS :) to mě vždycky pobaví :)
     
  14. pajaable

    pajaable Orákulum fóra


    Ale nehádají se, jen vyjadřují své pocity, což je z hlediska medicínského občas
    zdraví prospěšné . Nu a také se musí jednou za čas vytáhnout to naše češství,
    aby se neřeklo, že se za dáreček prodáme kdekomu....
    xD;)
    A vůbec ...nemohlo už by být prvního ? Už bych ráda otvírala....bože, jak jsem stará,
    tak jsem nedočkavá a pak se člověk diví těm dětem .
    xD
     
  15. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Škoda že tu v prosinci moc nebudu. Ještě nevím jak to bude a kdy pojedeme pryč.
    Budu se snažit vybrat co nejvíce dárečků ale všechny nebudou.
     
  16. zuzik.t

    zuzik.t Perspektivní autor

    Na kalendář se těším, ale Santu taky nemusím. Dokonce nemám doma ani jednu dekoraci, na které by byl. I když se mi v obchodě třeba nějaká líbí, jak je na ní Santa, z principu ji nechci... [​IMG] Na Ježíška nedám dopustit... :inlove:Můj devítiletý syn na něj ještě pořád věří- v dnešní době docela úspěch. A taky na zoubkovou vílu a Mikuláše... :music:
     
  17. Veram14

    Veram14 Aktivní autor

    A proč kvůli Santovi tak vyvádíte? Domů vám chodí Ježíšek, na farmě příjde Santa. Není to jedno?
    Kamarádka taky takhle vyváděla a když jim přijel na náměstí kamion s jedným nejmenovaným nápojem a oblečeným Santou, tak se mohla přetrhnout, aby tam s dětmi byla.
    U nás je to jasné. Domů Ježíšek a Santa je zpožděný Mikuláš.

    Jinak za dárečky díky :inlove:.
     
  18. martas1991

    martas1991 Perspektivní autor

    Prostě,ať to nosí kdo chce,hlavně že jsou dárky :D:D
     
  19. drobček1958

    drobček1958 Pisálek fóra

    Tak to je super že budou dárečkyxDmám je moc ráda i když už nepatřím k té nejmladší generaci ;),ale dejte ruku na srdíčko kdo je nerad dostává a hlavně když je to opravdové překvapení..........:pSantu taktéž nemusím vyrostla jsem na Ježíškovi a to také zůstane a nic na tom měnit nebudu ať se to týká mých dětí i vnoučátek. Pěknou hru a zábavu u ni.............Jdu sadit a sklízet:cry:xDxD
     
  20. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    Už se těším jak malá holka ;) také je dobré,že se dají zmeškané dárečky dokoupit za FL..už tu bylo,že se zpětně nedali a pokud se sem člověk nedostane jeden den,přijde o bonusový dárek a to je škoda
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.