Za 24 dní přijde Santa (1.12. - 27.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. šebejda

    šebejda Baron fóra

    elen....nezbývá ti nic jiného, než otevřít za floreny, nebo dárky oželet. Nejsi v tomhle kalendáři jediná, stalo se to více hráčům-.-.
     
  2. hnojaka

    hnojaka Rádoby autor

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    otevřel jsem všechny punčochy,po otevření 24. mi naskočiilo, že jednu nemám- nesmysl!další dva dárky jsem si muselpřípadně koupit-to je podvod
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/12/16
  3. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Už tu bylo mnohokrát psané, že tohle vzniká příliš rychlým odchodem ze stránky. Po otevření dárku je nutné několik vteřin počkat aby se vše načetlo i do systému. Mně se to stalo taky, nedá se s tím nic dělat, podpora to u sebe vidí jako že jsme na to neklikli, takže nezbývá než se s tím smířit a otevřít za floreny.
     
    Naposledy upraveno: 27/12/16
  4. šebejda

    šebejda Baron fóra

    hnojaka....trvalo mi skoro 2 dny, než jsem se smířil s nepřičtěním dárku. Prostě jak tu píše Preperka. Nestačí jenom splnit, musíš si to splnění i kontrolovat. Je to na makovici, ale nic s tím nenaděláme:cry:.
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím farmáři, kalendář již skončil úplně, vaši zpětnou vazbu předáme a jsme rádi, že se vám líbil.
    Prima hru danda
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.