Za 24 dní přijde Santa (1.12. - 27.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Johnsdorf - to máš sice pravdu, ale taky bychom v tom kalendáři mohli najít ..... (takové to hnědé, kulaté). To už těch 25 SK je lepších. Vlastně cokoli je lepší než to ono. Takže já jsem s dárky náramně spokojená a děkuji za ně, neboť jsou úplně zadara a to se taky počítá.
     
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    2x Podivuhodný výběh ,,Jadeit" (23.12.2016)

    [​IMG]
     
  3. tigers78

    tigers78 Perspektivní autor

    20161223 - 2 x záhadný výbeh Jadeit
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Moc pekne darecky, ted uz jen ten "pravy" a pak bonusovy jeste pravejsi (vsak vime co to bude, ne?), no ale hlavne vsechny vyuzitelny a tak kazdy den potesilo :)
    Hlavne nezapomenout a nemit smulu se serverem, koukam mockrat kazdy den, takze v tom problem nebude...
     
    dana9494, Xenie6161 a skalara.v tohle ocenili.
  5. tigers78

    tigers78 Perspektivní autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    20161224 - 2 x Zlatý Banán

    19 - 24 deň - +1 bonus na výnos na 36 hod.

    1 - 24 deň - dekorácia - Vzdušní námorníci 1x2 12:00 1680 BZ/TBZ
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/12/16
  6. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Tak dárky z kalendáře opravdu potěšily!
    Kalendář byl opět skvělý jako každý rok a doufám že nezklame i v dalších letech! :)
    Nejvíce se hodí +1 výnos ze sklizně při této akci! :) ;)

    Skvělá práce RT s kalendářem! :)
     
  7. jirina-x

    jirina-x Zelenáč fóra

    Prosím o radu,zapomněla jsem otevřít 6.den bonusový dárek tak nejde otevřít poslední velký dárek. Kde můžu koupit neotevřený dárek,nidke jsem ho za peníze nenašla.Moc děkuji
     
  8. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj jirina-x,
    pokud máš na dárečku + tak na něj jednoduše klikni a ono se tě to zeptá, jestli jej chceš otevřít za floreny a ty jen potvrdíš souhlas. Ale bonusové dárky se nedokupují, to jsi asi zapomněla otevřít nějaký v řadě. Při nejasnostech raději kontaktuj podporu.
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  9. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Poslední řada z kalandáře taky stála za to.
    S dárky z kalendáře maximální spokojenost.
    Příjemné prožití Vánočních svátků všem a příjemnou zábavu.
     
  10. jirina-x

    jirina-x Zelenáč fóra

    Děkuji už se povedlo,neměla jsem otevřený dárek ze 6.dne
     
  11. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Kalendář byl super,dík za dárečky ;)
     
    lubin1234 a dana9494 tohle ocenili.
  12. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Za 24 dní přijde Santa...... no a už je tu! To to uteklo....

    Děkuji všem (především tigers78 a satelit) za pravidelné informování nás o dárcích v kalendáři. My ostatní jsme si podle toho mohli naplánovat vyzvednutí dárku tak, aby to pro nás bylo co nejvýhodnější. Aspoň já jsem to využívala každý večer (ještě těsně po půlnoci). Takže opravdu děkujeme za vaši věrnou práci. :)

    Jinak dárky super, pro mně, co tu hraju chvíli, je i každá drobnost dobrá, ale tyhle dárky byly opravdu štědré, k drobnosti měly daleko. Chtěla jsem sem napsat 3 ze kterých jsem měla největší radost, ale nedokážu se rozhodnout mezi 7, takže je tu ani vypisovat nebudu, prostě jsem měla najvětší radost z každého dárku každého dne.
    Přeji i Vám všem abyste měli radost z každého dárku - i toho opravdového dnes pod stromkem a přeji klidné prožití svátků a užívejte si že můžete být s rodinou a přáteli, to to nejvíc co kdo může v životě mít.
     
  13. matalenka70

    matalenka70 Pisálek fóra

    Poslední bonusek kombajn 36 hod.se nikde nepřipsal
     
  14. matalenka70

    matalenka70 Pisálek fóra

    mám všechny punčošky otevřené hezké vánoce
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    To není 36 hodin kombajn, ale 36 hodin +1 ke sklizni
     
    skalara.v, dana9494 a Apachie1 tohle ocenili.
  16. šmakkolačik

    šmakkolačik Pisálek fóra

    ani mne sa nepripísal kombajn 36 a už som aj reštartovala
     
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Neumíte najet myškou na daný obrázek a přečíst si co jste dostaly ??
    Neumíte číst přízpěvky tady na fóru - dokonce i na této stránce - kde je psané ŽE TO NENÍ KOMBAJN NA 36 HODIN ??!!
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  18. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Bezejmenný - nerozčiluj se, dnes je zvláštní den, jako žádný jiný v roce, no a naše mysli se tím nějak neumějí vyrovnat, prostě to všechno nepoberou napoprvé. něco jako ve stylu - mně to stačí říct jen 3x xD
     
  19. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Krásné ráno v tento sváteční den.

    Já děkuji za dnešní dárky, děkuji za celý kalendář. Některý z dárků potěšil více, některý méně. Tak už to bývá. I ten dnešní dárek + 1 do stodoly je určitě příjemný, jen měl přijít alespoň včera. A tak jsem alespoň ráda, že jsem ho odklikla před ranní sklízní akčního kvítí. Zásluhou tohoto dárku bude už hotovo dneska odpoledne, dokonce jsem už nemusela sít na celou farmu.

    Přeji všem krásné svátky vánoční ....[​IMG][​IMG][​IMG]
     
  20. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    stonek maká na 100% včetně ptačích klecí
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.