Za 24 dní přijde Santa (1.12. - 27.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    krakoromajo, spousty věcí si ani nevšimneš, hlavně když pěstuješ jen tak do stodoly a stavy nehlídáš. Já kolikrát nemám přehled co tam vlastně mám, když něco chybí, dokoupím. Ale třeba u kalendáře si všimneš, že něco není v pořádku. Nejsem si naprosto jista, že jsem odklikla a také jsem tu pochybnost ve své příspěvku ponechala. Ale čím jsem si naprosto jista, že se mně stává v řemeslech, že dám vyrobit např. 5 kusů meziproduktu a když chci vyrobit finální produkt tak mám pouze 4. Jestli mně to odečetlo cukry nebo dráty na 4 nebo 5-ti meziproduktů, nevím. A také nemíním každý den přepočítávat spižírnu. Ale stávají se chyby i k našemu prospěchu, kdysi mně z jediné sazeničky, a to byla novinka, vylezlo 5O bezinek, po jednom BB byl na trhu takový přetlak dolarových kačerů, že se prodávali i za 1,5 milionů. A jestli jsem kdy ve hře udělala fatální chybu, tak bylo, že jsem je nezkoupila všechny.xD
     
    Naposledy upraveno: 13/12/16
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Šebejda: k tomu co se stalo tobě, ještě poznámka. Zrovna u 9. dne by se musely z databáze vypařit dva zápisy a to jeden o otevření dárku a druhý o připsání Zuzina ultrahnojiva a to pokládám celkem za dost nepravděpodobné.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Klidně pošli, stačí link klofanem,. potvrdím přijetí. V principu jde o to, že chráníte sebe, ale nikdo vás to nenutí dělat, to už tu psal satelit a jen bych to papouškovala. Jen mi přijde hloupé nadávat a nic proto neudělat, asi tak. :)
    nechci ti flexko brát iluze ale nemáš pravdu, na podporu se lidi ozývají od samého začátku a někdo tu dokonce psal nebo v technických, že se mu zavřel první den. Takže je to pláč a nářek od začátku kalendáře, zase jako obvykle, když tu kalendář je.

    Kdo samozřejmě neví, jak udělat screen a používat Lightshot máme návod. To je to nejmenší.

    Jinak samozřejmě už podruhé zdůrazním, že velké zpomalení flash playeru způsobují skladiště a čím víc skladišť, tím víc se flash zpožďuje,. a upřímně mi sice vizuelně pomůže to rychle udělat ručně, ale světe div se, kombajn stejně nereaguje, dokud flash nedoběhne. Až pak teprve začne reagovat, protože ten hlavní důvod je ... je v něm moc chlívků a moc operací, které se musí uložit. Prostě to tak je a přestože to BP ví, urychlit to nelze, taky by se nám mohl ztrácet hnůj nebo zvířata,. všechno potřebuje svůj čas pro korektní zápis.
    A prázdné plochy nebo nezalito je velmi často způsobené buď nepozorností (že hra ještě nereaguje, protože zapisuje pro skladiště), někdy pomalým připojením k internetu, někdy zaneprázděným flash playerem z důvodu velké míry uložených dat, někdy výpadkem serverů (ale o tom dostáváte hned info na herním foru) Jakákoliv z těchto příčin může způsobit problém i v kalendáři, tak to prostě je.
    A jediným řešením je nechvátat a problémy na svém zařízení řešit. U problému servrů vyčkat na opravu a prohlédnout znova herní účet. Takhle to bylo a vždy bude, to nikdo z nás nezmění.

    danda
     
  4. doben

    doben Ikona fóra

    Já každé ráno kolem sedmé přijdu na farmu, vyzvednu denní bonus, otevřu ponožku v kalendáři, sklidím stonek, sklidím mazlíky a teprve potom sklízím vše ostatní. Ještě se mi nestalo u žádného kalendáře, že se mi něco neotevřelo, nebo později zavřelo. Jestli si mám radši pořizovat screeny, klidně to budu dělat i když mi to přijde zbytečné, protože na mobilu za sekundu vyscreenuju kalendář s ID i aktuální časem, případně datem. Za sebe můžu doporučit tento postup, protože se pak nestane, že něco zapomenete vyzvednout. Nejlepší je asi tento postup: kubík - kalendář - screen kalendáře. Pokud vám bude chybět další den screen, tak budete vědět, že jste ponožku neotevřeli.
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    doben,vidím že máme stejnou trasu, já ještě než se na ní vydám zkontroluji a doplním sloty.:)stavení raději sklízím a krmím ručně, kombaj sklízel dlouho a chovatel častokrát nenakrmil. Nesklízím na mobilu, ale na počítači s vysokorychlostním internetem, prohlížeč mozilla a o "čistotu" se až přehnaně stará syn.
     
    Naposledy upraveno: 13/12/16
  6. tigers78

    tigers78 Perspektivní autor

    20161214 - 3 x Medovník
     
  7. satelit

    satelit Hvězda fóra

    3x perníky

    [​IMG]
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Aby do vánoc změkly....
     
  9. doben

    doben Ikona fóra

    Gordonsargent já hraji z 75% na mobilu. Ráno se mi nechce ztrácet čas zapínáním PC. Sloty nekontroluju, protože věci na zvýšení BZ momentálně nepoužívám a MJS při akcích dám do slotu 1. den na celou akci, protože jiak bych na to zapomněl.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Dando, děkuji moc za návod - povedlo se na první pokus (no, já hračička jsem těch screenů udělala hned asi 20 xD)
     
  11. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    odkryla som sadenice z kalendára - a aké milé prekvapenie
    [​IMG] [​IMG], ešte tam bola bugénvilea a kowhai xxl

    Ďakujem:D
     
  12. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    15.12. - kupon na pomocníky 3 hod - 4x Díky:inlove:
     
  13. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Kupon 4x

    [​IMG]
     
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zajíc08: nechápu proč v tom co jsi napsal je nutné používat vulgaritu. Dle pravidel nemám bohužel jinou možnost, než tě odměnit 20 body.
     
  15. satelit

    satelit Hvězda fóra

    20x Zuzino superhnojivo (16.12.2016)

    [​IMG]
     
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Na to jaké dárečky mi přistanou v matraci ani moc nekoukám. Prostě to beru jako spestření a nebudu tady držkovat že třeba Zuzino letadýlko by mi mohlo na farmě lítat i týden v kuse a zásoby by to moc neztenčilo.

    Je to dobré na jednu věc. Zjistíte stav dané věci. Třeba včerejší dárek mě přinutil mrknout kolik těch kupónů už vlastně mám.
    Používám je občas když nějak nedomyslím nákup pomocníků, protože vím že tady třeba 3 dny nebudu (a pomocníci mi dojdou cca v tu dobu)
    Takže než koupím pomocníky na měsíc, použiju nějaký ten kupónek. I tak jich mám ale podle mého docela hodně.
    Škoda že nejdou nějak šmelit mezi hráči.
    Klidně bych vyměnil jeden kupon na 12 hodin za dvanáct kuponů na hodinu.

    To by mohlo ještě RT nějak promyslet. Pro mě je třeba kupón na 48 hodin vyloženě plýtvání, protože ho za ty 2 dny využiju jen minimálně.
    [​IMG]
     
  17. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Bezejmenný - předpokládám, že když použiješ kupón na 48 hodin, ale třeba po hodině od jeho aktivování si koupíš pomocníky za Kč, tak se ti ten čas sečte, takže o těch 48 hodin z kupónu nepřijdeš. Ale chápu co tím chceš říct, že by se ti to stejně šiklo mít to rozkouskované po hodinách. Každopádně ten nápad na výměny je dobrý, já bych to zase využívala obráceně, byla bych ráda za ty dlouhé. Jo a gratuluju k těm počtům kupónů co máš, jen to neukazuj RT ať nám je nevezmou z odměn. :p
     
    Trepifajksl, Fluffy a dana9494 tohle ocenili.
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Prepperka :
    Já jich sice mám dost, ale určitě se najdou rekordmani kteří jich mají několikanásobně víc. Je to tím že pomocníky kupuju celkem pravidelně, takže kupony využívám jen velmi málo.
    A navíc nejedu všechny akce, takže je dostávám právě jen z takových kalendářů nebo dárkových akcí. Kdybych poctivě plnil všechny akce co tady jsou, počet bude vyšší.

    To že se kombajn sčítá samozřejmě vím. Jen díky akcím "ušetřím" minimálně 1 nákup pomocníků ročně.
    Výměna kuponu tady už myslím byla navrhovaná, ale je to nějak zapeklité, protože se to moc blíží k zakázaným návrhům (nejsem si tím ale úplně jistý)
     
  19. zandzd

    zandzd Zelenáč fóra

    Nedařilo se mi otevřít druhý bonusový dárek. Až dnes se ukázalo, že jsem neotevřel 10 dárek a musel jsem dokoupit za floreny. Jsem si ale jist, že jsem 10 dárek otevřel. Asi nějaká chybička. Jinak super.
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  20. satelit

    satelit Hvězda fóra

    2x Podivuhodný výběh Ruby - (17.12.2016)

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.