Za 24 dní přijde Santa (1.12. - 27.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Za 24 dní přijde Santa ::..
    Prostor pro vaši diskuzi

    [​IMG]
    Adventní kalendář budeme mít na svých farmách od 1.12. 00:00 hod. do 27.12. 00:00 hod.

    Ke kalendáři se dostaneme přes ikonu v časomíře (nad levou lištou)[​IMG], Novinky ve hře anebo přes tebuli mezi šlechtícím domkem a kombajnem na hlavní louce. [​IMG]

    Každý den můžeme nahlédnout do jedné punčochy, ve které najdeme dáreček. Pokud některý den zapomenete dárek vyzvednout, máte možnost jej odemknout zpětně za několik Florenů. Z tohoto důvodu bude kalendář dostupný až do 27.12., přestože obsahuje pouze 24 punčoch.
    [​IMG][​IMG]

    Celkem nás tedy čeká 24 dárků (všichni hráči dostanou stejné) a k tomu navíc několik překvapení. V případě, že si vyzvedneme všechny dárky v jednotlivých řadách punčoch, tak 6., 12. a 18. den obdržíme kromě běžného dárku ještě jeden bonusový. To znamená, že ten den získáme dárky dva. Navíc, 24. den můžeme získat další bonusový dárek - pokud si vyzvedneme všechny předchozí dárky (tedy 1-23), získáme v tento den dva bonusové dárky, celkem tedy tři dárky. Pokud bude některý dárek chybět, tak v dané řadě získáme šestý den pouze běžný dárek.
    [​IMG][​IMG][​IMG]

    Už v tuto chvíli vám můžeme prozradit, že mezi bonusovými dárky se kromě jiného skrývá tento okouzlující předmět:

    Nebeští námořníci
    [​IMG]
    co 12:00 hod. 1680 BZ/TBZ, velikost 1x2

    Nechte se překvapit, otevírejte dárečky a užívejte si adventní čas.
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    1.12.
    2.12.
    3.12.
    4.12.
    5.12.
    6.12.
    1-6
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    7.12.
    8.12.
    9.12.
    10.12.
    11.12.
    12.12.
    7-12
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    13.12.
    14.12.
    15.12.
    16.12.
    17.12.
    18.12.
    13-18
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    19.12.
    20.12.
    21.12.
    22.12.
    23.12.
    24.12.
    19-24
    1-24
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/12/16
  3. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    super, super, už se těším - dárečky mám ráda :p
     
  4. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Jeeeeeeeeeeeeeeee ...... :inlove::inlove:
     
  5. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Tak zase pěkný překvapení co ráno najdu v punčoše děkujeme Santo
     
  6. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Jen bych rád upozornil, že tady v Československu chodí Ježíšek !!! Santu si strčte někam, třeba za klobouk !!!>:(
     
  7. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Taky by se mi víc líbil Ježíšek, ale z kalendáře mám radost! Překvapeníčkové dárečky mám ráda!
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Boowling: víme, ale tohle k nám posílají ty co vlastní půlku Ameriky :D a společnost BP.
     
  9. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Už se těším na dárečky :)
     
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Můžu každý den nahlédnout do ponožky? Punčochy nenosím..... nejsem na ně ideální typ.
     
  11. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    :inlove::inlove::inlove: jůůůů už se těším:inlove::inlove::inlove:
     
  12. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Hola,hola kalendář nás volá.
    Každý den je otvírejme,
    velkou radost z nich mějme.:D:pxD
     
  13. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dárky přímo "žeru" , jsem žena, tak aby ne , ale prosím, proč stále ten Santa.
    Jsem velmi přizpůsobivá stařena, ale Santy už bylo za ta léta dost a dost, myslím,
    že návrat našeho Ježíška by neškodil...i když chápu, že kvůli jedné lokalitě RT kalendář
    upravovat nebude.
    :p
    Ale , na kalendář se těším, mám ráda překvapení.
     
  14. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Darecky na ty se moc tesim. Santu ne u nas bude porad jen jezisek:inlove:
     
  15. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Teším sa, zase bude adventný čas o niečo krajší. :)
     
  16. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Casey27 - myslím že v dnešní době sluší punčochy úplně každému, takže předsudky stranou. :p

    Na kalendářík se moc těším, ten adventní jsem měla naposledy jako dítě, což si moc ráda připomenu. Navíc dárečky miluju, asi sem budu muset dotáhnout i manžela aby věděl jak málo mi stačí ke štěstí.
     
  17. anvan

    anvan Dozorce fóra

    K nám domů přijde určitě Ježíšek. Ale na farmě je mi naprosto jedno, kdo mi dárečky přinese, hlavně že budou!
     
  18. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Chtěla jsem si koupit adventní kalendář s motivem nahých hasičů, ale když teď Pajda hodil info o zdejším ponožkovém, tak si koupi těch dlouhých hadic ještě rozmyslím :pxD
     
  19. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Co kecáš?? A co ta tvoje fotka na FB, kde se chlubíš novýma silonkama? :music:No ta, která má 100ky lajků od samých hezkých
    kluků ....
     
  20. tesule-

    tesule- Rádoby autor

    To je dobra zprava- uz se mooooooc tesim.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.