Začíná přituhovat (16.7. - 21.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kiki, nikdy se BP nezavděčí všem, to ani nejde, když jsme každý jiný a máme jiný přístup ke hře. Píši záměrně BP, bo možná celou dobu plačeme na špatném hrobě a RT jsou jen zaměstnanci, na které tlačí ti výše postavení. Ale podle názvu této akce opravdu začíná přituhovat. Sice bylo pár brblalů, že je tupá pěstovačka a teď už je to i o přemýšlení, ale přemýšlení ještě s tupější pěstovačkou, bo těch rostlin je třeba vypěstovat i 2x víc a někdy ještě více. Teď ale začíná brblat daleko více farmářů, jsou nespokojení a akce vynechávají. Jak já jsem se na každou akci těšila a hrála ji s velkou radostí, i když se "jen" pěstovalo, vždyť tady nejde ani nic jiného vymyslet, než pěstovat. Tady asi jde i o to, že už je opravdu markantní postavení BP tlačit do nás, co nejvíce nakupovat, ale trošku si odporují, bo nás někam tlačí a přitom akce ani nejedeme, tak nebudeme nic kupovat, má to přesně opačný efekt, než by to mělo být. Přitom je to tak jednoduché, akce by neměly být tak překombinované a provázané, jen lehké o raději míň přemýšlení, bo se chceme bavit a relaxovat a ne se za něčím hnát. Akce jsou opravdu hodně složité, ale ty odměny tomu neodpovídají, které by nás k plnění akce nakoply. Teď jen nostalgicky vzpomínáme na začátky farmy tak, jak to bylo. Všechno šlo jakoby snáz, nebylo tolik rostlin a zvěře, nebylo tolik úkolů v družstvu ani akcí, daleko líp se třeba šlechtilo a jiné a jiné, co se někam ztratilo. Škoda
    :sleepy:
     
  2. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Hnus. Když nebudu dělat, jako pára nad hrncem mizí i ryboakce -.-:wuerg:. No, ale to je mi vlastně šumák :D. Ani tuhle akci nezačnu.
     
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Evoku, já tomu rozumím a v tomhle se určitě shodneme, protože mě to "jednoduché tupé pěstování" taky nevadilo.
    Spíš jsem se tím příspěvkem zasmála (trochu hořce) tomu, jaké je to krásné naplnění přísloví Buď opatrný na to, co si přeješ, protože by se ti to mohlo splnit.
    Nicméně, tuhle paprikovou akci dělat určitě budu, byť s pochybnostmi o kompletním splnění. Jen pořád musím dumat nad tím, proč se akce uprostřed léta a na tropických plochách jmenuje Začíná přituhovat o_O:)
     
    Honzulka05, herda21 a evoku57 tohle ocenili.
  4. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Nemám žádné papričky na plantáži a děštném pralese.Koupil jsem velký koš a nemám taky nic
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Johnny - na začátku hry dostaneme jen tři druhy papriček

    papričky.png
    Chilli koš - velký (166 kč) obsahuje také tyto tři druhy, takže mrkni pořádně do secí tabulky, jestli je tam opravdu nemáš ;)

    Edit: Pokud jsi koupil Pikantní chilli koš - velký (215 kč), tak ten obsahuje pokročilé rostliny: paprička datil, paprička habanero a paprička red savina - pak by se měly objevit v secí tabulce - zkusila bych v každém případě zrestartovat hru (nejlépe zavřít celý prohlížeč)
     
    Naposledy upraveno: 16/7/19
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  6. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Nemám všechny akční papričky ( Jak je to možný pls ? Nemá být od všech 10 ks do začátku ?Jestli je to v pořádku,kde vezmu ty chybějící na rozpěstování pls ?

    [​IMG]

    Edit : Skali moc děkuju za info
     
    Naposledy upraveno: 16/7/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. satelit

    satelit Hvězda fóra

    jesterka74 - zbytek dostaneš plněním úkolu a z dávkovačů,které jsou taky v úkolu.

    Příklad:
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 16/7/19
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jestěrka74 - ahoj, asi jsi nečetla FAQ k akci :
    Pokročilé rostliny
    Tyto rostliny neobdržíte na začátku akce, ale získáte je v jejím průběhu plněním úkolů. Jednak získáte první kusy pokročilých rostlin přímo v odměnách, dále pak za splnění diamantového cíle u úkolů 1 - 4 získáte dávkovače, které umístíte na libovolnou tropickou plochu a z nich budete získávat pokročilé plodiny - každých 8 hodin dostanete 5 ks. Jakmile získáte první kusy plodiny, můžete ji začít pěstovat. Pro každý druh plodiny získáte jeden samostatný dávkovač.
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Nič pre mňa.Budem si plniť stodolu:):).
     
    Honzulka05, evainfo a alderonka tohle ocenili.
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kiki, tak mě je to absolutně jasný - začíná přituhovat - velká honička - to je všeříkající k těmto akcím poslední dobou xD
     
    Honzulka05 a kiki2305 tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bych to tak nehrotil,ve stříbrných úkolech je odměnou osivo.Takže dávkovače netřeba!!!8)
     
  12. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    kaolín11 - ahoj, dávkovače budeme stejně potřebovat do stonku. To znamená ode všech úkolů udělat první 2 a nakonec dodělat 3 úkoly ode všech. Možná půjdou dát dávkovače do stonku až po akci, když z nich vypadávají semínka. To uvidíme v průběhu akce, jak to je
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Do stonku samozřejmě ano.Ale nemusím čekat na semínka z nich!! Sem to blbě napsal!;)
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak jsem koukla na ty zlaté úkoly a semínek nám dají dokonce 20ks. Super :)
     
    spuntka tohle ocenil(a).
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak ještě jedna otočka na malém políčku a můžu jít do finále...

    [​IMG] [​IMG] :)
    kolo bylo dnes vlídné, 2x 100 + jeden Jack;)
     
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Vůbec mě neláká akce,vynechávám
    Kaolín jak si to prosimtě dokázal dodělat tak rychle ?
     
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Kaolín, dobrý... :music:
    Stav hry: Po sklizni za 1:15 budou semínka na další 3 druhy, jedny už mám v počtu 80 ks, druhé 20 (získala jsem je ráno a poslední za hodinku, ty hodím na menší plochu, ať se trochu rozrostou....
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nechtěl sem se stím otravovat moc dlouho a tak sem vytočil 1x 100%,k tomu použil 2x Jack,1x Booster,hafo Zuzanky a SH!
    Jen ty počty sem krapet neodhadnul,bo sem byl v pracovním procesu a flákal to tam hlava nehlava.o_OxD
    [​IMG] :music:o_O
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jak jsi použil 2X Jack? Myslela jsem že je jen na padátka....
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.