Začíná přituhovat (16.7. - 21.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Medvánek - bohužel, pro každou lokaci je jiný překladatel a evidentně mají oba o přituhování jinou představu xD V Praze při -10°C jsou obyvatelé zmrzlí jak drozdi, zatímco domorodci v Tatrách si libují, jak se krásně oteplilo ;)
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    No jo, jdu do toho! Mám sice směny 18 a 19, ale také pomocníky a na mobilu lehce sklidím. Jen je někdy skluz, podle toho jak vychází sklizeň. také se může stát, že nebudu mít volno ani o přestávce, protože nemohu(žel) poslat klienty do Paďous, háje borového či jiného peprného místa. A že tam už je narváno(všude). Zaměstnavatel mi toto nedovolil a před důchodem si nějaké experimenty s nějakým jiným ani nemohu dovolit.
    Skali, smaž si jeden příspěvek nebo dostaneš tropické ovoce! Hihi:p
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Trepifajksl - já bych smazala, ale nevím který, bo vidím jen jeden o_O
     
    Honzulka05, vilm4 a alderonka tohle ocenili.
  4. Zorka341

    Zorka341 Perspektivní autor

    Ahoj, chtěla jsem hrát akci, ale nezobrazujje se mně akční rostlina ani na plantáži, ani vl deštém pralese. Počítač jse restartovala 2x. Opravdovým restartem ne jonom F5. Prosím o radu.
     
    Janny35, Honzulka05 a vilm4 tohle ocenili.
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zorka341 Radím: počkat do zítra ,-))) na Baha.
     
    Naposledy upraveno: 15/7/19
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Skali, ale dějí se tu čara! U mi se objevil tvůj post pro Medvánkovou 2x. Tož proto jsem tam připsal tu větičku.
    No a teď jsem za jojo:(;)
     
  7. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ako pocitam tak pocitam, ale stale mi vychadza, ze je potrebnych 2000 Papricky Manzano. Je niekde chybka, alebo som ja tou chybkou? :p:p

    Skali, tiez si myslim....
     
    Naposledy upraveno: 15/7/19
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    duna.duna - ahoj, nechám to prověřit (možná 2. úkol diamant?)

    Edit: Opraveno ;)
     
    Naposledy upraveno: 15/7/19
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Takze chapu dobre ze davkovace dam na Ostrov pokladu vedle dalsich dekorek co ted upgraduju, no to bude uzasny gulas s tema casama co kdy sklidit...
    A v podstate 7* rozpestovat a u kazdy pocitat kolik ceho mam... na dvou plochach, jeste ze krome jediny aspon skupiny maji stejny cas... jen pozor na to ze tady se vyplati dodat hned jak se zaseje...
     
    Honzulka05 a vilm4 tohle ocenili.
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Čím více akcí, tím více o ničem...
    Kouknu na řádek a vidím že mám volno.
    Škoda že farmerama začíná být čím dál více zmršenou hrou a honičkou.
    No nic, krásné dovolené a hodně sluníčka přeji...
     
  11. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojky,
    tým, čo idú do boja držím palce. Mňa odmeny nezaujali, hlavne ma sklamala rybačka, takže nič čo vedie k chytaniu rýb robiť nemusím.
    Táto akcia je super, že je na bahe, ale stonka nič moc, tak si radšej od farmy oddýchnem. Konečne navyšujem stav SH, tak si to nechcem pokaziť.
    Nech sa Vám teda darí! ;)
     
    Honzulka05, vilm4 a -Kuteno- tohle ocenili.
  12. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Ach, ach, tolik akcí najednou......to už ne - dám si od akcí tak trochu volna a pomaloučku, polehoučku si doplním nějaké zásobičky ve stodůlce :). Musím taky trochu na vzduch a nejen sedět u pc, i když mě farma baví..
     
  13. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Ahojky. Ja odchádzam zajtra na dovolenku. Takže sa na tie akcie vykašlem. Už ma prestava farma baviť a skončí to tak ako iná hra pred farmou. Nebudem menovať aká. Hral som ju asi cca 6 rokov ale začalo RT blázniť a nevedeli čo zo sebou,tak som s tým praštil. A farma sa uberá tým istým smerom. Jedného dňa to nechám a kašlem na on line hry . Hlavne že sú zadarmo. Ale ak nezačneme investovať do košov tak akcie takmer nedokončíme.Naše RT zabudlo že máme pracovné povinnosti a rodiny. A aj tak súťaží veľa ale odmeny sú čoraz horšie. Prajem vám krásnu neuponáhľanú hru. ;)
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak tady mám volno. Nějakým záhadným, pro mne teď nepochopitelným, způsobem jsem odehrála kdysi dávno akce s hrachem a melouny; bazalku jsem už nezkoušela a tady je to némlich to samé - počítat, kontrolovat... kdepak, to není nic pro já, já být farmadyskalkulik a ostatní dys k tomu xD
     
  15. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Není těch akčních plodin nějak moc druhů ? Skoro se mě z toho zatočila hlava :D Zkusím,bez hrocení,každá návnada se hodí :)
     
  16. samec

    samec Magnát fóra

    Akce za akcí,člověk chodí do práce a když má v neděli volno,tak tu akci ukončí-opravdu chytrá logika RT!!Rybaření je díky tomu absolutně zabité--neměli to spojovat s jinýma akcemi a už né vůbec v době dovolených---opravdu to RT nemá v hlavě srovnané---xD
     
    Honzulka05, vilm4 a jana151049 tohle ocenili.
  17. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Jak to tady pročítám,tak souhlasím s těmi,co nebudou hrát.Na co se budu honit kvůli sklizni a sázení,když výsledkem je stonek,který nepotřebuji. Mám 1920ks nevyužitých banánů,tak na co stonek,který mě pomůže na baha.Už mě to kvantum soutěží nebaví a stejně jsem nikdy při rybaření soutěž nedodělala,tak návnady mě jsou ukradený i teď.Léto je na odpočinek a relax.Zřejmě to RT ještě nedošlo,ikdyž se v diskuzi o tom píše delší dobu.Tak se mějte ti co hrajete a já jdu na koupaliště.

    LV 214
     
    Naposledy upraveno: 16/7/19
  18. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Asi budem za divnú, ale rybačka ma baví - veľká škoda, že tentoraz sa k návnadám nedá dostať inak, takže papričky pestovať budem, no výnimočne ma cieľová odmena stonka do fazuľky neláka. Všetky prepojené akcie sú pekné a dobre sa pri nich bavím, no mohli tomu dať viac hodín - aspoň tak do konca leta .... to by sa dalo dosiahnuť aj na cieľové odmeny, aj dovolenkovať. V tomto nastavení sa kvôli krátkemu času na úspešné dokončenie do víťazného konca nedostanem. To bolo ako prvé, čo som si po prečítaní FAQ k akciám uvedomila a kvôli tomu som sa rozhodla nič nesiliť a hrať tak, aby to tešilo, no nestresovalo.
     
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Skali, to dvojí vidění mi připomnělo vtip, jak pva policajti kontrolují opilce a on jim říká: Pánové, kdybych byl vožralej, tak vás vidím dva, ale já vás vidím jednoho, pánové!xD
     
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já už větvičky celkem neřeším, pokud nedávají něco navíc - třeba produkty nebo ty první šlechtěnce, to považuji za praktické. Jinak mám radost, když se mi podaří získat, pokud ne, nehroutím se.
    Ale vzpomněla jsem si na něco, co mě dost pobavilo. Není to zas tak dlouho zpátky, co se v diskuzích k akcím opakovalo cosi ve smyslu:"...pořád jen tupé pěstování kvant akčních, stále se to opakuje, už mě to nebaví..." a teď, když jsou akce trochu jiné (kombinované, navazující apod.), je to taky špatně xD
    Nemyslím to na nikoho ve zlém, jen tak uvažuji, že ono je vlastně těžké se zavděčit ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.