Zázraky divočiny (11.1. - 16.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Zvažovala jsem jestli se to téhle akce pouštět, neb odměny nic extra, ale požadavky velké. V SK žádný problém nebyl, toho mám nějak stále dost od královny a z mlýna (a šetřím), takže šlo jen o zvířata. Dnes jsem si propočítala jak jsem na tom (díky slootr za přehled potřebného), jestli mám všeho dost a jestli mi ještě i nějaká fauna zbyde. A mám dost a zbyde, takže jsem se do toho pustila. Protihodnotu naházím z Baha (povětšinou nejdou šlechtit a mají skvělou hodnotu), takže všichni šlechtěnci mi zbydou. To je velké plus.

    Šlechtění samotné mě moc nebaví, odměny povětšinou nelákají. Jediné co mě táhne je tajemno. Sice mi nemůže přinést nic nového, ale prostě miluju ten pocit napětí když jdu odtajňovat. Co kdyby pěkný upgrade? A tak mi nezbývá než si pro něj dojít. Už Teď se těším co z něj dostanu (i když rozum napovídá že vůbec nic zajímavého). Ale tuhle hru hraju pro zábavu a radost, tak musím jednat podle pocitů a na rozum nebrat zřetel.
    xD

    Edit: Ale vůbec to nepřeskakuje, aspoň ne tam kde má. -.-
     
    Naposledy upraveno: 13/1/18
  2. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Aaaa, dodatečné změny (opravy) v popisu akce...
    nu, začala jsem podle návodu slootra, ale holt musím upravovat a doplňovat ;)
    a vypadá to, že mi zbyde tak 3 SK :p
     
    babina51, evainfo a Helena1313 tohle ocenili.
  3. zmel

    zmel Pilný autor

    Stonka práve aktivovaná, ale ďalej už nejdem, aj keď nejaké SK mi zostalo. Kvôli tým odmenám sa mi už neoplatí pokračovať.
    Prajem všetkým nech sa darí a pri šľachtení čo najviac preskokov 8)
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    A já si říkala, proč mi zbylo 25 odznaků savců a chyběly včelky xD tak krásně jsem si to spočítala a napsala, myslela jsem, že jsem udělala chybku a ono néééé, změna proti původnímu, nu což naděláme, o 50 SK míň, to by měla být kompenzace
     
  5. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Vyšmajchlovat 500 SK by mi nevadilo, ale v tu chvíli bych měl jen hotové odznaky. Protože šlechtěnce dávám v družstvu do Výrobny, potřebnou protihodnotu by mi dalo jen vybrakování celé stodoly, do čehož se mi teda vůbec nechce. Takže jsem váhal, a po včerejším vyzkoušení BB mám jasno. Pro mě nula, tuhle akci mám volno.
     
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mně se tahle akce líbí: Dokončila jsem Flotto a Párty v ráji, na což jsem předtím dlabala. Nyní shledávám počty požadovaných surovin za velice příznivé.:p
     
  7. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Došla jsem až ke stonku a končím s akcí. Dál budu jen šlechtit husy - chci růžový chlívek.;) No než se k němu prošlechtím - bude třeba akce neon s husou.:p
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník ze šlechtitelské stanice :) jsem se dnes do toho pustila ale neměla jsem moc vlastních šlechtěnců a u chamíků s žabkami protočila víc SK, než jsem chtěla ... oni jsou asi zamrzlý nebo co xD a ostatní zvířátka se taky flákali :( a nejvíce mě zklamali sloníci ... budou bez večeře ;)

    Přesto je stoneček hotový [​IMG] :p ... a má název "Zklamané zázraky divočiny "


    Pár zvířátek si chtělo to očko u mě udělat ..
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Úkol celý splněný a ať vám to skáče, SK které zbylo nechám asi na jindy ;)
     
    Naposledy upraveno: 13/1/18
  9. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji všem krásný sobotní den, probudil jsem se zjistil, že ráno bylo moudřejší večera a tak jsem si od rána nachystal všechny suroviny, maso a k obědu jsem měl boršč a segedínský guláš a protože neumím vařit v malých hrncích, tak mi ještě hodně zbylo.... tak bude zítra na večeři, až se guláš zaleží a borščem mě nikdy nikdo neurazí. Pak jsem se podíval, jestli se kromě Bahňáka, Losny a Mažňáka nenabízí ještě někdo jiný - výběr me nenadchnul a tak jsem zůstal u Bahňáka. ;)xDxD Ona je dnes nějaká šlechtící akce? Tak ať se má dobře a Vám, kdo jste se do ní pustili, přeji ať se to hezky okotí a našlechtí..... další akce beze mne a pokud RT nezmění svůj přístup k šlechtícím akcím, tak se to stane setrvalým jevem, protože akce typu:"Za hodně peněz málo muziky." mě prostě nepřitahují. Ale jedno pozitivum vidím - ušetřil jsem cca 500 SK, a to není málo.:):)
     
  10. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Pridávam sa k tým, ktorí prišli ku stonke a končia. Stonku som aktivovala, ale ďalej už nepokračujem. SK ušetrím do ďalšej akcie, no veľa ho už aj tak nezvýšilo...
     
  11. Boty

    Boty Magnát fóra

    Zdravím, rovnou se přiznám, nevydržela jsem a začala velmi zvolna ve stylu ještě tohle si vezmu a končím, ale tohle tu nemohu nechat a nakonec mě přeprala KFC a koupila za farm. penízky SK a stonek už stonkuje, a celá akce je hotova, přece to tam nenechám 50 SK na konci no né ??? :p teď čekám co se mi vyklube z tajemna, moc iluzí si nedělám, asi jako když se vsadí loterie :))
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem pro tentokrát spokojená s nálepkou. Zúčastnila jsem se, stálo to málo a víc nepotřebuji. Šetřím SK na akci, kde něco opravdu zajímavého získám. ;)
     
  13. Sethlans

    Sethlans Rádoby autor

    Tak dokončeno ke stonku a na zbytek kašlu, už takhle mám velký třesk ve stodole a SK :) :)
     
  14. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Ahoj :)
    mám hotovo :) dokončila jsem večer po příchodu z práce. Samozřejmě jsem si počkala na Baby boom :)
    Z tajemných mám na Baha konečně žirafku :music: to je snad zázrak. Zbytek lišta. Na Farmě na odtajnění zatím čekám. :inlove:
    Akce pěkná, konečně zase něco bez pěstování a hlavně bez pajdátek! 8)
    Ať se vám daří. Farmě zdar.
     
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Měl jsem noční, takže jsem chlévy sklidil, ale dodávky nechal až po vyspání. Akci jsem dobral ke stonku, z bedny mám třetího humra a tajemno je na ploše.;)
    Přeskoky sem tam byly, ale nic závratného. Nejvyšší snad byly včely nindžové, 4 jsem dal do tuletníku a mohu si postavit růžovku. :)Ale nějak mi to nebere - ještě uvidím.
    Dál nešlechtím - co kdyby příchod královny byla jen novinářská kachna,chi.:p
     
  16. tepui

    tepui Mistr fóra

    Pěknou sobotu přeji,
    mag.stonek aktivován a tím pro mě táto akce končí.
    Těm co pokračují v akci a šlechtí přeji mnoho přeskoku ;).
     
  17. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

  18. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Ahojky. Akcia splnená. Prajem krásnu a úspešnú hru ;)
     
    zejdy66, bukotesko a evainfo tohle ocenili.
  19. samec

    samec Magnát fóra

    Zdravím-----kdy se objevila ta oprava u 6. úkolu z odznaků plaza na odznaky členovce?Já jsem již nadělal odznaky na plazy a nyní mi chybí na členovce---bude za to nějaká kompenzace,že potřebuji 50ks navíc superkrmiva?--To není zrovna jednoduché tolik kusů jen tak tady získat,,,,,,,
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  20. 8erulenka

    8erulenka Rádoby autor

    Udělala jsem stonek a taky končím jako řada dalších. Dál to pro mě nemá cenu. Ostatním přeji hodně štěstí při šlechtění.:D
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.