Zázraky divočiny (11.1. - 16.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    doben - V tom videu říkáš 500 odznaků a 250 SK a ve skutečnosti je to naopak, jestli se nepletu teda já ;)
     
    babina51, ell1956 a puntík50 tohle ocenili.
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    [​IMG]

    hotovo:D
     
  3. doben

    doben Ikona fóra

    malanek70 máš pravdu. Bohužel tuto chybu můžu opravit pouze na PC, takže zatím je video nastaveno jako soukromé, dokud to zítra večer neopravím, aby to někoho nepletlo.
     
  4. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Tak toto jde asi mimo mě :) Přeji ostatní hezké šlechtění.
     
  5. 23.angel

    23.angel Pisálek fóra

    Tak to si nechte, tyhle nájezdy na SK :).
     
    -Kuteno-, babina51 a ell1956 tohle ocenili.
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Dělat - nedělat... Je to hra a přítomný okamžik. Netřeba myslet na budoucnost, tj. že budou další akce a do nich bude potřeba to či ono. Vždycky si vzpomínám na svoji babičku, která syslila předměty se sloganem: Kdyby byla válka.... Mýdla, mýdlového prášku, soli a cukru mám ještě na dalších třicet let. Jo a samozřejmě - začínám zítra po 18. hodině.;)
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jooo, tak dobře by se mohli mít, jen kdyby to trošku víc skákalo na ty vyšší šlechtěnce a při tajemnu častěji novinka, sypali bychom do hry daleko víc, nějak to RT vzalo za opačný konec, no, komu není rady, tomu není pomoci a je to tak jednoduché, raději nám Pechfóglová daj přes držku
    ;):p
    Nandala jsem po 22 tulidomcích, savce 44 a ještě jednou to zopakuji u chybějících a mělo by být hotovoxD
     
  8. Štika

    Štika Mistr fóra

    Ahojky
    Jsem se na to taky vyspala ;) a nějak nic :(stejně to vidím černě,no zkrátka šlechtění mě nijak nevzalo hned od začátku a asi už to nebude do budoucna lepší. Donutím se šlechtit jen neonky a to ještě se skřípěním zubů.
    Přístup RT ke šlechtění je podivný ale bohužel neměnný. Tentokrát je stonek přímo skvost. Klidně si ho nechám ujít.
    Nemám ráda náhody..... ale s tím Bahňákem jsi mě Druidíku dostalxD to já beru Losnu. :p
    Ale kdo se do šlechtění pustil tak ať se vám líhnout jen ty pozlacený. ;)
     
  9. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    BB beru a vyšlechtím co splním v družstvu.Tuto akci ignoruju. Akce je náročná ale odměny za to jsou na prd. Mám lvl 107 a stonek je pro hráče lvl 65. To znamená,že moje SK které nekupuji jen melu a melu nedám RT za takové blblosti.Je mi z Vás :wuerg::wuerg::wuerg:
     
  10. anica16

    anica16 Aktivní autor

    ahojte tuto akci vynechavam mam jen 200krmiva a to nedam ani slechtit nebudu.koupila jsem mlyn a melu a melu pockam si na neonky na to jsem ochotna si i koupit balicek.xD
     
    Helena1313, maribeja a rossi1972 tohle ocenili.
  11. gemit8

    gemit8 Rádoby autor

    Hezký den všem , taky jsem do šlechtění nešla ale udělala jsem si den sázení ,čeho mám málo sadím ;) Ale bohužel,jsem zjistila,že mi do stodoly vůbec nic nepřibývá >:( od 8h jsem sadila mrkev a seno a stále mám stejně tolik s čím jsem začala. Škoda mého času a MJM s VM :wuerg: No doufám,že to byl jen nějaký úlet kvůli tomu šlechtění a dostanu co mi náleží. :oops:. Mimochodem akce šlechtění nestojí za ty odměny .To si raději odpočinu. Kdo šlechtí tomu přeji hodně štěstí ....Vám všem jinak ať se daří v tom Novém roce 2018 :music::);)
     
    maribeja a rossi1972 tohle ocenili.
  12. simnasa

    simnasa Zelenáč fóra

    Ty brďo , mám hotovo. Ani nevím jak :) juuuuchůůůů
     
  13. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj gemit8,
    je velmi nepravděpodobné, že by ti do stodoly nic nepřibylo. Nemeleš náhodou nějaké krmení, nebo neplníš úkol ve stodole, který by vyžadoval tyto plodiny? Pokud ne, tak ti nezbývá nic jiného, než kontaktovat podporu, kde ti mohou účet překontrolovat.
     
    Helena1313, malanek70 a maribeja tohle ocenili.
  14. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Zdar kujóóóni :D:D:D No tak tedy Ryby: za 310 000 bodů a 25 odznaků, Ptáci: za 170 000 bodů a 50 odznaků, Obojživelníci: za 370 000 bodů a 25 odznaků, Plazi: za 4300 000 bodů a 25 odznaků, savci: za 690 000 bodů a 75 odznaků, Členovci: za 230 000 bodů a 50 odznaků... tož tedy 500x superkrmivo, to z toho zpátky nedostanu ani jako. Získám cca 620 000 stříbrňáků, hmmm, když prodám pár dobytků nebo výrobků tak vydělám o víc víc. No a 7 zlatejch banánů...? taky žádnej zázrak a výkon toho patra Ň.I.C. M.O.C. Co řikáte kujóóóni? He? :D:D:D
     
    Janina0971, maribeja a burds tohle ocenili.
  15. petaakubik

    petaakubik Perspektivní autor

    Já si akci splním, váhala jsem, ale jo.. :) alespoň do úkolu po magický stonek, pak už nepojedu. SK nekupuji, něco našetřeno je a bude BB stejně bych neodolala a něco do tulidomků dala. Mám mag. řádky z roku 2013 a ty dávají daleko mín a stejně to odklikávám a ještě ručně tak k ním přibude další :D
     
  16. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Při BB chci šlechtit něco jiného.
     
  17. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Ach jo, kdo zas naplánoval BB na víkend se startem v pátek večer? Bylo by možný aspoň někdy udělat tuhle akci taky pro lidi, co mají o víkendu jiný věci na práci, než sedět u virtuální hry, nebo se předpokládá, že všichni hráči mají tak nudný životy, že jsou za alespoň vymyšlenou akci o víkendu rádi?
     
    evainfo a goldedawn tohle ocenili.
  18. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    co tajemno a sezeničky. počítám že samá supr blbosti :p;):) .jinak gratuluji za utracené SK a odvahu hrát tuto akci.
     
    šebejda a pavca67 tohle ocenili.
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Sice jsem balík koupila ale šlechtím si jen tak ,třeba mi jednou vypadne něco lepšího než genetika a když nic tak se aspoň o jedno gene místo posunu;)
     
    evainfo a burds tohle ocenili.
  20. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Tak začal BB a jako už tradičně zároveň s ním začal kolotoč odhlašování a přihlašování. Prostě to nejde ručně sklízet, trvá to dlouhodobě a opět se s tím dlouhodobě nic nedělá :wuerg:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.