Zázraky divočiny (11.1. - 16.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dodala jsem rybičky a nálepka doma, zbytek až zítra ;) bez BB nee
     
  2. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Tak zítra je BB,začnu s ptáky a savci.Uvidím jak to bude padat,snad RT popustí uzdu.Nechám se překvapit.
     
    evainfo, maribeja a eli2006 tohle ocenili.
  3. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Přidávám se k těm,co ignorují tuto hru.Ze 185 řádků na stonku mám jen 3 nesplněné,tak k nim přibude další.V LV 116 nejsem zvědavá na další hvězdičky / mám jich přes 2200/ jako odměnu a na tajemnice už nevěřím,stejně by šly do lišty jako v předchozích hrách.Možná budu šlechtit do úkolů v družstvu.A o nálepku nestojím - už od srpna je stejně nemám kam umisťovat!!Je asi problém přidat pár tabulí.
     
    Naposledy upraveno: 11/1/18
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Nálepka doma a čekání na BB si zkrátím pěstováním plodin do úkolů, některých plodin je fakt krutě moc>:(Jo a konečně zvířátkama z Baha jsem uzavřela konečně legendu na stroměxD
     
  5. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Nebyla by nějaká náhradní akce pro ty, co nedělají tuhle akci? xD:p
     
  6. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    • necituj příspěvek pod který píšeš, stačí oslovit jménem
    ***odstraněna zbytečná citace***
    Skvělý nápad,palec nahoru
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/1/18
    eli2006 a Borek51 tohle ocenili.
  7. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Ťažko som si nasyslila 500 SK. Do akcie nejdem. Radšej budem šlachtiť do úloh v hale, ešte nemám žiadnu šlachtiaciu úlohu splnenú.
     
  8. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    tak jsem nevydržela.....hlásím hotovo
     
  9. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak já tentokráte do této akce nejdu.Mám málo SK takže se mi tentokrát ani nevyplatí ji začínat.Nechám si to na BB a šlechtění do úkolů.Ale všem co do akce jdou držím palce a přeji hodně štěstí.
     
  10. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Jdu do toho až bude BB. Zásoba šlechtěnců je mizivá, :ptak to budu muset dohnat.
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Vzhledem k přívětivému závěru roku, co se akcí týče, jsem začala bezdůvodně doufat, že RT konečně pochopil staré moudro: Dej krávě do držky, ona ti dá do dížky. Čili, trošku hráčům podstrojujte, budou ochotněji pouštět chlup. Nový rok mi zase hodil hračky do kanálu. Nepochopili.... je to furt to samý, ba ještě horší.:(
     
    Naposledy upraveno: 12/1/18
  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Počkám na BB, musím dokoupit SK a pak se rozjedu a uvidím, jak to půjde, třeba se zadaří a nějaká ta růžová výrobna se i podaří. Pěkný večer. ;););)
     
  13. joe31

    joe31 Pisálek fóra

    Ahojte , nemužu se dopatrat co nebo kolik je v té bedně s krmivem. Nevíte někdo?
     
  14. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj přeji hezký podvečer,tak jsem se do toho pustila i bez BB o víkendu budu asi mimo ,a budu si raději užívat svých blízkých než sedět u šlechtění a hlavně jest-li je a nebo není BB je u mně úplně stejné.Tak snad se mi zadaří to udělat i bez BB.

    Tak jsem to dodělala i bez BB a spotřeba SK 450 ks a to ještě mojí zbrklostí,že jsem, dala více savců,a obojživelníků ,ptáků ,takže nějaké mašle zbyly asi 54 ks.
     
    Naposledy upraveno: 11/1/18
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    joe31 - klik tady
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  16. doben

    doben Ikona fóra

    Video k akci
    Video je již opraveno.



    Asi zkusím něco našlechtit při BB a uvidím, jak to půjde. SK mám zatím stále celkem dost od královny.​
     
    Naposledy upraveno: 12/1/18
    malanek70 tohle ocenil(a).
  17. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Asi jsem na tom stejně - je to na baha či farmu?
    Tak už vím a to díky Skali je to vlastně pro obojí. No - byla bych radši jen pro baha. Tam mi to nějak vázne.
     
    Naposledy upraveno: 11/1/18
    Helena1313 a malanek70 tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    karbar - taky klikni tady
     
    X-mole a karbar tohle ocenili.
  19. bodlinkaMici

    bodlinkaMici Perspektivní autor

    tak čtu vaše příspěvky a pořád nevím, dělat akci, nedělat?Jinak akce jsem dělala všechny, ale zase nemám ryby, tak budu číst dál a uvidíme
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  20. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    akcia pohodova ..spokojna..aj oranzove salamandre boli..nech sa dari vsetkym..
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.