Zázraky divočiny (11.1. - 16.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    tak ty šlechtící akce čím dál víc horší,mi to připadá vyberte zvěřinec,další mise zase šlechtění a další zvířata do mise a můžu to zabalit už ty mise nejsou o níčem,odměny na jedno brdo,zlaté začátky kdy se šlechtilo 1 zvíře a odměny byly super sem tam i chlívek,který jsme neměli no za mě sklamání,už vynechávám 3 misy ,sice krmiva 1330 a parfémy 3000,ale za ty odměny to nestojí snad jindy i když tomu nevěřím
     
    Avoníček, maribeja a babina51 tohle ocenili.
  2. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    No čekala jsem víc, ale to, co jsem nečekala je počet všeho co dát, proti výsledku, co dostanu, počkám na BB, jestli o víkendu bude.jára
     
    puntík50, babina51 a evainfo tohle ocenili.
  3. slootr

    slootr Baron fóra

    Tak jsem si to celé propočetl a tak a mám následující plán:

    1. čekám na BB, bez něj teda fakt nevim, jak bych se k tomu postavil
    2. naházím do tulidomků 20 x 4 včely, 20 x 4 chameleony, 20 x 4 žáby, 20 x 4 ryby. To je 80 ks od zvířete a bude mi chybět po 5 odznakách.
    3. naházím do tulidomků 20 x 4 pávy, 20 x 4 vrány. Zase 80 od každého, bude mi chybět 10 odznaků.
    4. předpokládám, že nějaký ten náhodný odznak se vylíhne. Ze savců se pustím do medvědů a slonů, kolikrát budu šlechtit záleží na tom, kolik náhodných odznaků padne.
    5. jestli bude jakýkoli odznak chybět, doklepnu daný typ zvířete.
    6. dodám do úkolů (doufám, že půjdou i šlechtěnci), využiju zvířata z Baha, mají vysokou protihodnotu.

    No a bude hotovo :)
     
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Zázrak divočiny,trefný název když tam jsou jako odměny mj bedny a tajemna,no půjdu do toho jako vždy ale bude mě asi mrzet dodělaná akce protože z tajemna mám vždy archivní kousky a ze šlechtění genetiku ale nic s tím nenadělám a záleží jen na mě co s tím udělám;)
     
    Naposledy upraveno: 10/1/18
  5. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Mikeš -super dárek je bubu kyka,všechny produkty(boxerské rukavice,lanýž.....),šlechtěnci a kombajny,to si myslím jsou pěkné dárečky né?A mám jich z beden celkem hodně;)Jinak tulidomek také nacpán:)
     
    Naposledy upraveno: 10/1/18
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: mno, žádný zázrak, nic nového, řádek opravdu docela slabý, ale bedny otevírám ráda i když v bedně s hvězdičkami je vždy jen celá jedna hvězdička, v bedně se sladkostmi jedna vanilka apod., poněkud lepší jsou bedny od jezdce na poníku ... no nic, tulidomek naplním a pak uvidím ...
     
  7. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj slootr,
    děkuji za upozornění, žralok i vyšlechtění pávi dodávat půjdou. Už je to upraveno.
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) tak já zase nějaké wau nečekala, protože tyto šlechtitelské akce jsou stejné s rozdílem omalovánek a vždy chtějí kvanta zvířátek s odznaky. Takže nejsem zklamaná a opičáka M´Pungua v tom určitě nenechám ... nám třeba dovede časem opičí královnu xD.
    Stonečky beru všechny, bedýnek je sice moc, zdržují ale darují a najdou se i skvělé věci tak proč né. Určitě počkám na BB kde si budu šlechtit s akcí i svá vyvolená zvířátka, tak odznaků bude víc něž spotřebuji :p .. teď už jenom ty obří přeskoky ;)
     
  9. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Óóó, slepičí zobáček jsem zvedla ještě o něco výše, neb je mi jasné, že za týden se budu pyšnit krásným hedvábným kočičím boa kolem svého slepičího krčku :inlove: Ne, Mikeši, tentokrát ne. Občas reaguji neuváženě a pak si to rozmyslím, ale dnes jsem si dala hodinu na promyšlení co dám a co dostanu. Mám ráda akce, ovšem šlechtění mě nebaví, to by tam fakt muselo být něco extra nebo extra stonek dávající třeba SK nebo 100 tisíc BZ/TBZ za 24 hod. Takže ani ťuk (nejsem sběratelem nálepek z akcí, které nedělám).
     
  10. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Počkám na BB,dám jednu várku a podle přeskoků budu pokračovat nebo finito.Pokud půjdu dál tak max.do10.
    Stonek-O bodů.
    Bedny-na získání 1 kvítka dát kvantum šlechtěnců ani náhodou.
    FA129.....BAHA381
     
    evainfo a krakoramaja tohle ocenili.
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce bych taky asi nešla, ale znám se, jelikož při BB budu šlechtit, budou tedy odznaky a tu protihodnotu tam taky nacpu, vždyť jsou to jen obrázky, chleba mi to nedá, tak co s tím? Do družstva na šlechtitelské úkoly potřebuji většinou už jen zlaté šlechtěnce a drobet růžových, tak mi ostatní šlechtěnci na nic nejsou, než si s nimi zahrát, jen je mi fakt líto, že tam není nový chlívek, tajemné střádám v liště, bo vše mám a nic nového mi to nepřinese, tak až jednou..... to dám všechno na plochu, to bude překvapení
    xD
     
  12. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Do akce jdu, tulidomek nacpaný co to šlo.
    Včely vyšly jen tak tak - doufám že bude stačit protihodnota kterou získám, jinak budu muset na trh.
    Bedýnky mi nevadí, jsou to prostě dárečky napořád a pokaždé vypadne něco jiného.
    Teda kromě bedny s hvězdami a rama mincemi, tam je to stále stejné.
    Akorát jsem nikde nenašla jaké krmivo bude vypadávat, jestli pro farmu nebo pro baha / za tu bych byla radši, tam se to krmivo mele dlouho/.
     
  13. babicka42

    babicka42 Zelenáč fóra

    no s detma do toho nepujdem oni moc toho nemaj a bylo by jim lito kdyby me to vyslo ,ale vsem kdo dotoho pujdou prejem hodne uspechu a radost ze hry
     
  14. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Moc ma akcia nezaujala. :eek: Je tam niečo pre čo by sa mi chcelo obetovať 500 SK? Nie. Stonek už druhýkrát po sebe v šľachtiacej akcii nezaujímavý.. tak nič, šetrím SK ďalej. :)
     
    -Kuteno- a maribeja tohle ocenili.
  15. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Nezájem .... -.--.-
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Děkuji za nabídku, ale nemusím mít opravdu všechno... za tolik SK mi zase ten řádek nestojí. A koláč do zlatého slotu jen na šlechtění je mi tak akorát na dvě věci... 8)
     
  17. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak jako vždy chci stonek. Počkám na BB a budu doufat, že to přes víkend dám.
     
  18. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Tohle by se dalo za 1 hodinu zmáknout. Ale proč bych to zmakával ?? Řádek mne neoslovil a tajemnice jsou dlouhodobě pro srandu králíkům. Až spustí BB, pokusím se splnit nějakou maličkost ve šlechtitelských úkolech v družstvu a možná z napadaných odznaků cosi málo vložím do úkolu. Zázrakům divočiny zdar, ale tentokrát víceméně beze mne.
     
  19. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Hezký podvečer, tentokrát mi šebejda mluví z duše. Vypadá to, že to budu dělat stejně. Škoda, že když je to šlechtící akce, která spotřebuje hodně SK, není v odměně řádek, který dává místo nějakých beden s krmivem, třeba 3ks. SK. To už by byla motivace řádek získat. Všem přeji hodně štěstí při šlechtění.
     
  20. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Počkám na BB ;)
     
    bukotesko, DANKA722 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.