Zázraky divočiny (11.1. - 16.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Samec,

    oprava se objevila ve čtvrtek v 19:27 a kompenzace za ni opravdu nebude, ve hře se totiž nezměnilo nic, ta chyba byla v popisu akce zde na fóru.
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  2. samec

    samec Magnát fóra

    Ahoj pajda361-----včera odpoledne jsem si tady opisoval kolik potřebuji odznaků na ty různé zvířata--nejsem si vědom,že by včera byl čtvrtek,když je dnes sobota---a navíc,když je oprava,tak bývá dobrým zvykem napsána na centrále pod akcí,než vstoupím na diskuzi---děkuji
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Samec: zde je screen, který zachycuje všechny provedené opravy v prvním příspěvku a k další části, dodám pouze jediné, ne vždy se vydává opravné ofi, což jistě někteří hráči potvrdí.

    [​IMG]
     
  4. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    Pecka je to, že se sice šlechtí hodně zvířat ale z členovců, obojživelníků, plazů a ryb, se šlechtí jen jedno zvíře.
    Hádejte kolik zrovinka z těchto zvířat mám ?

    Akce jde tudíž mimo mně. Nemám potřebný počet zvířat abych se mohl zapojit.
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Šlechtí se to základní, dostupné pro všechny ve hře. Já bych taky mohla šlechtit oboje mloky, dráčky, kamzíky, vydry, berušky, jezevce, klokany, lišky a další... ale každý je nemá...
    Ale můžeš přece doplnit základní zvířata v každé kategorii.
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  6. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    Odtajněno

    Podivuhodný výběh ‚Měď‘:
    - Holubník I: Žlutý 2x
    - Obora pro jeleny
    - Liščí nora I: Žlutá
    - Bizoní ranč

    Podivuhodný strom “Benanee”:
    - Olivovník XXL
    - Magnólie XXL
    - Vistárie XXL 3x
    - Třešeň XXL
    - Slivoň mirabelka XL 3x
    - Datlovník XXL

    Podivuhodný bahama výběh ‚Chrom‘:
    - Bazén pro tuleně II: Oranžový 2x
    - Výběh pro tygry
    - Voliéra pro tukany II: Oranžová
    - Terárium pro anakondy Classic ++

    Chrom docela potěšil.
    deMentos
     
  7. monča81

    monča81 Pilný autor

    Prosím ten dort , je pouze na chlévy zvířata ( koza atd) popřípadě musím dort sníst a pak nakrmit zvířata abych měla 1000% ? Bz , děkuji za odpověď .
     
  8. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    monča81
    [​IMG]
    řemeslný produkt, po použití bonus +1000 % BZ ze šlechtění zvířat po dobu 6 hod., řemeslný slot: zlatý
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  9. monča81

    monča81 Pilný autor

    • Necituj, prosím, příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného oslovit. Děkuji, Skali
    dementos.dementni
    ***odstraněna zbytečná citace
    To nechápu z domečku kde se se šlechtí, nebo stáje vylepšené ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/1/18
  10. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    monča81
    ano z domečku kde se šlechtí (chovná ohrada)
    deMentos
     
  11. daajen

    daajen Aktivní autor

    Tak skvělý, sedla jsem si k tomu až v 22 hodin a chci to strhnout, když jako dárek je dnes pomocník. A ejhle ty šmajchl kabinety se nechtěl uvolnit, asi se jim tam líbí a to moc líbí. Už min 15 minut mám do konce šlechtění pořád přes 2 minuty. Doufám, že do rána, to stihnou ti milenci.:pxD
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    daajen - zkus restart, to by mohlo zabrat ;)
     
  13. daajen

    daajen Aktivní autor

    Restart mě nenapadl, ale vypnout zapnout hru, replikovat nemělo žádný účinek. Dám jim prostor do rána a uvidíme, třeba za to čekání to bude samý přeskok xD
     
    Lišiak-Vuk a lase2 tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Asi máš pravdu, dej jim čas. Přeci jenom už je pokročilá doba, tak třeba už chrupou ;)
     
  15. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    KFC mi nedalo, tak stonek stonkuje, BB nepřekvapilo, tak jako v poslední době, žádné "obrskoky" se nekonaly. Ve volných chvílích mlýn mele SK, tak to tolik nebolelo. Jára
     
    Lišiak-Vuk, evainfo a modro.ocko22 tohle ocenili.
  16. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Dobré ráno, také jsem se včera po dlouhém váhání do části akce pustila a potěšila mě bedna se zvířaty, která mi dala můj první bazén pro kraba. Namlela jsem krmivo a dneska ráno se mi první krab objevil ve stodole - a nevěřila jsem svým očím, jak nízkou má protihodnotu. To i opice mají vyšší, hůř je na tom pouze papoušek, ale ten má mnohem kratší dobu růstu. On ten krab věděl, proč se mi v tajemničkách vyhýbal, asi se styděl. Takže jich pár "vyrobím", aby bylo do úkolů a místo využiji pro hodnotnější zvíře, třeba hrocha.
     
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jak se akce vyvíjí, sílí mé přesvědčení, že divočina není nic pro mně. Jo, zázrak, ten bych brala, ale ty se v mém virtuálním životě nedějí.:(
     
  18. pavcape

    pavcape Perspektivní autor

    Dojela jsem ke stonku a končím! Už nemám ne stodole ani dost zvířat a toho SK... :oops:
     
  19. klaarcca

    klaarcca Perspektivní autor

    hezký večer všem, tak tahle akce mě vůbec nebere -.- udělala jsem 1 otočku, zobrazily se mi odměny za druhé kolo a stonek nikde, je to 16. cena, takže asi až třetí kolo a to při šlechtění 1 druhu zvířete fakt nedám.. nemám už ani SK na ptáky, kterých se dá zrovna šlechtit víc :sleepy:
    tak všem ostatním přeji hodně štěstí :)
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    klaarcca - ahoj, stonek je ve 3. kole
    [​IMG] [​IMG]
    (Jinak superko se dá pořídit i v Ramaobchodě za farm. mince nebo něco vyzobat v družstvu) ;)
     
    klaarcca, Trepifajksl a MatysekKamilek tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.