Závod traktorů (24.11. - 30.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Turbolíny opravdu padají náhodně. Stejná sklizeň (oves + hroznové víno) pole 1x1 - 1 sklizeň 12 turbolínů a 2. sklizeň 1 turbolín. Jinak je jsem zvědavý jak budou řešit zlaté banány - jak je v ofiko oznámení - trochu se rozmnožily, ale takový divný počet. Zatím si nepůjdu pro banány v závodě a uvidím jak se to vyvrbí
     
  2. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    skalara.v - neboj , teď v zimě já si dám pozor , meze jsou studené , bych nastydla.

    A u pořadatelů už jsem se tázala, zda dávají každému závodníkovi dýchnout, tak
    nemám strach, že by mě nějaký "násoska" vyřadil z boje.
    :pxDxD
    Padátka nepadaj !
     
  3. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ze stromů 1x javor cukrový XXL - 2x dub XL - 1x javor japonský XL - 1x kdoule XXL takže žádná sláva a závodit taky asi moc neumím jedu teprve druhý závod :D no třeba to ještě doženu xD
     
  4. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Tak po odpolední mezi sklizni na baha :photový první dárek posledního 5 závodníka ;)a tudíž řádek v nebíčku s traktorky aktivován:DPo večerní sklizni karafiátu by mohlo být hotovo:)
     
  5. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky
    tak mam 349 turbolinů, nevím jak na tom jsem, ale dávám růže
    Všem držím palce

    Klárka
     
  6. Kašpárek

    Kašpárek Rádoby autor

    Vás honí pes? Mně teprve dohání veverka. A je mi to tak nějak lidsky lhostejné.
     
  7. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, valím 3 závod v závěsu za psíkem. :p Farmu jsem nebourala -mýtina zvířata , divoká 3/4 zalesněno, hlavní louka pole , prales zalesněn, Baha pláž - pole. Po práci odpoledne otočím 1x lničku, podruhé do rána, ráno dám dlouhodobky a zázvor. Mám štěstí, že tento týden chodím do práce až na 8, tak můžu ráno sklízet. Z akční namelu premium bio palivo - aůe zatím jen 5x - lnička rychle ubývá, ale zato to poskočí o 6 kroků a to je znát.:D Z pod. stromů nic moc - 5x XXL. Stáje dám až na noc.
     
  8. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak mě už vrčí traktory ve stonku,večer dám tajemničky a ráno se uvidí,co z nich bude.Tak hezkou hru,kdo už dojel gratuluju a kdo ještě tankuje,ať mu to frčí do cíle. :);)
     
  9. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Naháňam psa a ešte mi chýba 18 políčok, takže ho budem naháňať celú noc asi až zajtra do večera, nejak to prestalo padať. Stále je ale nádej, že korytnák naberie sily a že sa traktor nerozsype. Ráno odtajním stromy aj chlievy. Gratulujem všetkým, čo majú hotovo.
     
  10. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    NIC NOVÉHO xD
     
    ell1956, eleanorelik1 a babako tohle ocenili.
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak psa uz mam vyrizenyho, ale pockam co bude s banany, nejak si pamatuju jen to co si napisu a ted jak byly akce tak nevim, zda nekde i predtim nejaky ten banan nebyl...
    Uvidime, co provede opravny skript :-D

    Vypadavat ma 203 turbin/den, v tuto chvili ma byt 456 ([2.ukol]+40 ) nebo chybet 760, mam 746 (chybi 470 ), mam 61% hotovo.
    Stav lnicky : idealne 6736 kusu (3000/den ), mam 4041 z 18000 (22% ).
    Neni treba delat specialni krmivo v mlyne, pokud staci napadany turbiny!
    Zatim uplynulo 37% casu, zbyva 90 hodin.
     
  12. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Čusáro.
    Já stagnuju před koncem druhého závodníka.Ne že bych neměla na naftu,ale zkouším napěstovat nějakou tu lničku,namlít a pak se vrhnu opět do závodu,neb se bojím,že mi ještě tolik turbolínů nenapadá.
    Odměny ve formě tajemných stromů a stájí opět nezklamaly mé očekávání. 2x vlk a holub a nějaké nudné xxl stromy.Takže vše lištovky.
    No chtěla bych ty traktůrky získat všechny.
     
  13. doben

    doben Ikona fóra

    Tak 1. a 2. protihráč poražen. U 3. a 4. mám zatím jen 1. dárek. Lničku moc nepěstuju, protože mi to z ní padá fakt málo a na palivo je jí potřeba hodně.
     
  14. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ano ano přátelé můj želvo-lenochodí team právě porazil team frajerky lišky a přesně jeden chlup skončil v cíli a liška do frajeřila. http://prntscr.com/97auoc ano přátelé, je to tu, vyhráli jsme .. sousedé šílí radostí a jde se oslavovat na baha:)

    danda
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Moje tempo je vražedné...ale ten zajíc je asi na nějakejch bobulích :eek: Furt mu vidím jenom záda :cry:Tohle tempo nemůžu do zítra vydržet o_O

    Došlo palivo :(
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak já to beru hezky postupně - 1. závod, 2. závod, 3. závod... a teď mě čeká ten 4. Použil jsem následující taktiku: Protože na Baha mám naštěstí plodin dost, tak tam pěstuji lničku, na hlavní a vedlejší dlouhodobky a na mýtině stáje, výrobny a obrstromy... no a v "záloze" ještě čekají kaštánci, aby případně podpořili růst vyšlechtěných karafiátů... ovšem jen v případě nouze.
     
  17. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    K zdolaniu psa mi chýba ešte 6 políčok, ale nafta došla, idem spať. Dobrú noc.
     
  18. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak u mne katastrofa, hraj tolik let, ale aby to padalo jako teď, jsem ještě nezažila...je na mrtvici, když sklidím dlouhodobku a vypadne z hlavní farmy 7baterií... Plním 3.úkol, je hotov z 1/3. Při ranní sklizni v mém LV vypadne 70-80 baterií:wuerg: a to mám maximální dlouhodobky...aktivováno co se dá.
    Nevadí, co udělám udělám, stejně mě ta hra baví čím dál míň. Jediné co vývojáři docílí, že jim budou odcházet hráči. Aspoň z mého pohledu motivace nulová, občas se mi nechce vůbec farmu ani otevřít.
    Ale zrovna u tohoto úkolu mi to tak nevadí, jelikož mě vůbec nebaví...ale plním..jinak bych se na farmě unudilao_O
    jinak se farmářky a farmáři těším na srázek v Cibuli
     
  19. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Závod jsem vyhrála,poslední závodník pokořen....ted už jen počkám,až mi přijdou gratulovat a přinesou zlatou medaili...dík za akci byla fajn;)
     
  20. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Valím třetí závod, čokl mi funí na krunýř, jsem někde v půlce, jedu co to dá, ale ono to moc nedává, tak se opravdu sunu jak želva :sleepy:. Cíl je aktivovat stonek, další úkoly budou už jen bonus.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.