Závod traktorů (24.11. - 30.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Zdravím farmáře-závodníky, tak nevím, čím jsem si to zasloužila, ale z TS holub, žáby a první ledňáček (konečně 3x hurá), stromy nějaké xxl, kowhai, oskeruše a první vrba černá. Mám šok, ještě, že se u PC sedí.
    Jinak k závodům - nápad zajímavý, hlavně farmářský, jen mě trochu vadí, jak načatý závod pořád frčí, při dodávání většího množství najednou mám skoro mžitky před očima. Skok traktoru s roztočenými koly při odměně je taky dost dobrý, poprvé jsem se lekla, že budu mít obtisk pneumatiky přes obličej. Jsem ve třetím závodu, předhání mě čokl a čekám na padátka, zatím se mi nechce pěstovat akční, tak uvidíme. Fajn hru všem ;)
     
  2. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Ahojky všichni, přeji krásný sluneční den:pPo ranní sklizni 4 traktor je doma v garáži:D Zbývá už jen poslední, ;)což by neměl být žádný problém:p
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jsem ráno sklidil 116 padátek, vyplatilo se vyhnat nějaké chlívky z plochy. Včera jsem díky chlévům ještě večer měl 4 ks a tak jsem dodělal 2 linii a do třetí mám 100 x naftu. Na dokončení 3 závodu je třeba ještě 160 životabudičů. Jsem zvědav, jestli to do večera napadá, ale když asi ze stovky žita bylo 10 ks? No, nevím, nevím... Zapomněl jsem strčit TCH na plochu, tak až po sklizni akčních, zkusím ušetřit pár litrů jonťáku. Trepifajksl
     
  4. madelainewolff

    madelainewolff Zelenáč fóra

    ahojte, vám sa všetkým tak skvelo darí, a mne to nejako nechce padať :-( len dnes som odštartovala druhý závod :-( a to aj sadím ruže, mám cukinový koláč a najviac 18-20 padátok z políčka a to vraj denne má ich byť okolo 200, čo mne nevypadne, akciu isto nespravím celú :-(
     
  5. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Tak jsem dorazil do cíle druhého závodu, ještě mi zbylo 53 litrů, ale na doplnění na třetí závod je ještě třeba 207. To do večera nedám, bohužel. Za 12 minut sklízím pole ječmene, tak doufám, že se pochlapí a napadá aspoň 20ks paliva. Zapomněl jsem zasadit TS i TCh, to jsem tedy sklerotik, no ale zase - času dost. Stejně to budou lištovky. Zdraví Kutílek1929
    PS: tak ječmen se skutečně pochlapil - daroval 26 ks.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 26/11/15
  6. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Zdravím druhý závod mám v půlce tak počítám že do večera bude hotov :D jsem zvědavá co vyroste ze sazenic stromků:music:
     
    dana9494, Johnny a Julinka11 tohle ocenili.
  7. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    '' Nikdo se tu nikam nežene, máme traktory a né že né ,, :D

    Jinak jsem na pohodu v půli 3. traktoru...myslím, že to bez SH v klídku dám...
     
  8. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Já jedu na biopalivo ale jelikož jsem si ho ráno všechno zboural jedním klikem tak dnes vyjímečně stojím v garáži. Hmm!!!! Bylo to účinnější než budík, hned mě to probralo když políčka zmizla. :wuerg:. No co, tak nedojedu v pátek ale v sobotu pokud na nás něco nespadne z vejšky. Fajn den všem.
     
  9. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Krásné dopoledne všem! Včera jsem zvládla 2.závod a nějaký ten turbolín zbyl na to, abych zahájila závod čtvrtý. Přeskočila jsem závod 3-tí.Na ten sbírám turbolíny dnes, doufám, že zas odjedu celý závod najednou a ještě by něco mohlo zůstat na pokračování toho čtvrtého rozjetého závodu. Nepostupuji rychle, dokonce bych řekla, že to jde pomalu, ale myslim si, že to půjde jen s turbolínama vypadlÿch z běžného provozu farmy, že nepřijde na řadu kaštanový řadek, pohopole, SH a k tomu vyšlechtěné růže pro okamžité dozrávání.
     
  10. bajajaja

    bajajaja Rádoby autor

    Tak mně z TS "překvapily" žáby a oranžový kravín s oranžovým kurníkem :cry:. No to je přeci v 96 lv výhra xD.
    Trochu to mírní stromy - i když nic moc (i 1x jabloň), ale všechny XXL.
    Všem traktoristům držím palce a přeji lepší úlovky.
     
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    pro Eve.Ryt: Vyšší smysl nehledej - stačí se k akci postavit podle jedné historické reklamy ve stylu "Když musíš, tak musíš!"... :D
    Hráčská čest a zkušenost s tím, že v budoucnu se to třeba bude hodit, mě vždy nutí akci dokončit celou.
     
  12. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    [​IMG]
    Tak jedu jako drak, mám dva závody hotovy, zbylo jen 23 ks paliva. Ze stromů vypadl můj první kowhai, pak mandloń xxl, pinie xxl a zbytek jsem si nezapamatovala. Protože mi padá tak málo paliva na můj vkus, tak jsem vyhodila nějaké ty chlévy a zkouším co mi dají oříšky a lišky. Také mám zasetou akční na baha a k tomu papriku, jsou stejně dlouhé. Tak uvidím, jestli se mi vylepší stav paliva na české farmě. To je horší než zelené kapky. Zdravím všechny přeborníky v jízdě na traktoru, mně se z rychlosti dělá špatně, tak holt jsem větší želva. Eleanorelik1;):)
     
  13. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    ahojky, tak já teď dokončila 2.závod, vysadila růže a zázvor, jdu na odpolední a večer sklidím. Farmu jsem nepředělávala, zůstalo vše stejné vč.chlévů a výroben. Vypadávátka tedy moc nepadají, ale mělo by se to zvládnout, jelikož tohle je akce spíš na dlouhodobky, tudíž nezatěžuje. Ale kohoutek je hodně přiškrcený. No třeba ho popustí;)...
    jo padá Vám to líp z plodin, nebo z chlévů...fakt je to při ranní sklizni ubohý...dlouhodobky a vypadne kolem 80 baterek
     
  14. skoruppi72

    skoruppi72 Pisálek fóra

    Zdravím všechny traktoristky i traktoristy.Tak já dojela do cíle dvou závodů a třetí mne teprve čeká.Všem co jsou rychlejší gratuluji a přeji všem ať jim něco pěkného vypadne jak ze sazenic tak i chlívků a přeji co nejméně bobrů,mývalů či oranžových koňských stájí.Jinak řečeno- prostě ať dostanete něco co nemáte,co Vám chybí.Tak hurá rychle vyrábět palivo a závodit.
    :):););):p:p
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Krásné poledne závodníci :) tak jsem začala pátého protivníka a jsem právě o předek traktoru předjela lišáka [​IMG] .. jen zavrčel :D :p. Dnešní den mám sice volný, ale hodně vyřizování a tak další sklizeň bude až večer. Už to nehoním, to napadá dnes či zítra .. mi chybí 164 litrů turbonafty. Stoneček je nachystaný, ale traktory jsem už vystavila v parku .. zvířátka na nich dělají generálku a tak si ještě chvilku počkám :p. Přeji všem výdrž a hlavně hodně turbolínů ;)
     
  16. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Ahojky zdravím velmi pěkně.
    Ještě potřebuji 120x turbolin a poslední závod s liškou bude úspěšně zamnou a zároveň celá pěkná a zábavná akcička.
    Stonek už mám aktivní+jednu dekoraci navíc,TS položím až večer a zítra ráno odtajním.Tak ať to jde pěkně od ruky.Hezký den a příjemnou hru přeji všem.
     
  17. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    Lidi, muzete mi poradit jakym zpusobem, marmelada? nebo nejaka dekorace, rada na magickem stonku, jak ovlivnit vypadavani baterek? mam na stromu moudrosti 28 % a mam od prvni sklizne napadano cca 500 baterek. kdyz tu ctu, ze jsou uz neteri hotovy, tak to proste nechapu. diky za rady. Tedy neminim kupovat kose a pouzivat SH. Johna citrona, nemam.
     
  18. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Rozjíždím třetí závod, ale chtějí čím dál víc turbolinu, pár dní je ještě před náma, tak to snad napadá, abych v pátým úkolu stihla aktivovat stonek. Tak ať se nám žhavý gumy !!!
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    panslamacek Pokud nemas stonek, tak sklenik + pripadne SH - zkrati dobu rustu dlouhodobek, takze je otocis vickrat, nez nevyslechtene.
    Ja sice JC mam, ale nemam stonek, ani obr stromy (k tem se mladsi hraci jaksi nemaji sanci dostat), takze SH setrim a pouzivam jen na rozpestovani akcnich kytek (v pripade teto akce samozrejme ne), ale mam vyslechteny spenat s dobou zkraceni rustu, ktery pouzivam, kdyz padatka stavkuji s vodou a hnojem na 1x2 polich (pada mi to z nich lip nez z ostatnich velikosti). Ale chce to najit nejakou rostlinku, ktera bude fungovat na tvoji farme.... Lidi tady dost pouzivaji liskace, ale z tech me treba padaji tak akorat houby -.-:D Naproti tomu ze spenatu, byt ma kratsi dobu rustu a dava min. BZ mi vypadne vic, nez treba ze spaldy nebo karafiatu.
     
    Naposledy upraveno: 26/11/15
  20. -samsie-

    -samsie- Perspektivní autor

    Ahoj všem, tak jsme se dostaly do poloviny druhého závodu. Já vím, nic moc, ale nějak nám to nechce padat :) Z tajemných stromků mám docela radost (olivovník, mandlovník, hrušeň a PINIE vše v XXL ) vím, že pro někoho nic moc, ale XXL stromků máme jen kolem 7 kusů ;)
    Další sklizeň bude až odpoledne po tréninku, tak uvidím, jestli se ještě do večera aspoň o kousek posunu. Chtělo by to dnes dodělat druhý závod, aby byla jakáž takáž šance na dodělání celé akce. Sice to moc nevidím, ale naděje umírá poslední :)
    Všem držíme palečky ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.