Závod traktorů (24.11. - 30.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Tak po odtajnění stromů a chlévů - buk,dub,datlovník,kamenná pinie a mandlovník vše xxl a pak oranž krůty,vlk a to poslední si už radši nepamatuji :(Tak nic,ať se všem daří;)Já jedu poslední část třetího závodu:p
     
  2. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    já mám druhý závod za půlkou :) jdu nasadit divotvorné stromečky, ať mám ráno překvápko... dobrou noc fšem traktoristům xD
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Libi se mi to, ze na to jak je slozitej navod, tak zavod je uplne trivialni :)
    Vzdycky pockam, az mam 300 vypadavajicich baterek a jedu na plny zavod, nenechavam coudit motor behem souboje!
    Taky kdyz to tak dobre pada, tak to bude i bez potreby akcni, ale kdo vi jaky vypadek prijde a pak se hodi kazda uspora...

    Vypadavat ma 203 turbin/den, v tuto chvili ma byt 279 ([1.ukol]+103 ) nebo chybet 937, mam 522 (chybi 694 ), mam 42% hotovo.
    Stav lnicky : idealne 4117 kusu (3000/den ), mam 2901 z 18000 (16% ).
    Neni treba delat specialni krmivo v mlyne, pokud staci napadany turbiny!
    Zatim uplynulo 22% casu, zbyva 111 hodin.
     
  4. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj, kolegové traktoristi :)
    já mám zatím hotový první závod a z druhého kousek, ale TS už mám (doufám) někde v liště.. Nějak s tím odtajňováním jabloní nespěchám.. :)

    Padátek mám málo, protože den předtím jsem nějak nezvládla sklidit a zaset, nechala to na další den a když jsem přišla na farmu asi v 15 h po začátku akce, tak byl všude plevel - na všech minipolíčkách.. a z toho plevele mi žádné turbolíny nevyskákaly (si myslím), přestože vypadá jako kytky :cry::cry::cry:
    Kupony na pomocníky ubývají dost rychle a ospalá a unavená jsem taky.. a navíc jsem zjistila, že tím pěstováním lničky a mletím premium biopaliva moc těch padátek neušetřím.. tak jsem dala na noc pohopole a uvidím, jak bude zítra s padátkama..
    Lničku jsem dala na farmu a na Baha jsem dala jiné potřebné (taky na pohopole)..
     
  5. máťochov

    máťochov Stará škola

    Všem traktoristům zdar, zdar, zdarxD. U nás momentálně probíhá tuhý souboj s černým plamenem. Zatím nestíháme ale zítra přijde náš drtivý finiš:p.

    [​IMG]

    Z tajemniček nevypadlo nic co by stálo za řeč. Ledňáčci jsou jistě schovaní v tajemničkách za top1000;). Tož si počkám. Všem přeji prima večer a úspěšné závody.
     
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Z těch TS padl - kowhai, 2 x dub xxl , pinie xxl a mišpule xl. Rád jsem za ten kowhai a ta mišpule, no tuhle variantu ještě nemám... Stáje si nechávám na zítra. Chybí mi 20 baterek do konce druhého závodu. Rozšířil jsem počet polí a přešel na pidipole. Snad to bude mít nějaký efekt. Trepifajksl
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne zase zo sadeníc vyšli:xxl slivka,xl mišpuľa,xxl javor japonský a 2 x kowhai.Zo stajní:eek:ranž.bobry,žlté včely a korytnačky vsjo smer lišta.Neviem čím som si to zaslúžil hlavne tie žlté včely.Už ma fakt odmeny neprekvapujú.
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Se mně zdá,že to nějak flákám! Asi bych mněl zabrat!:eek:[​IMG]:music: Když mně se tak nechce likvidovat XXL stromy na baha a obrstromy se zvěří na farmě!o_O
     
  9. Eve.Ry

    Eve.Ry Pisálek fóra

    Já doufám, že se neptám na něco, co už se tu probralo, ale nechce se mi probírat 19 stranami fórao_O Jsem tu opravdu jediná, komu přijde trochu přitažemé za vlasy, že se dekorace do stonku vyhrávají dvakrát? Vždyť jsou tam jednou na konci každého kola a pak se dají znovu získat v kole posledním... Nebo mi umikl nějaký vyšší smysl?:oops:
     
  10. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Eve.Ry - ten nějaký vyšší smysl asi poznáme, až nám RT vybalí něco, do čeho budou ty druhé dekorky zapotřebí a chudáci ti, kteří je mít nebudou, budou plakat.. :cry::cry::cry:
    Už tu byla nedávno jedna taková akce, kde se daly dekorky získat 2x - jedny do stonku a druhé na ostrov pokladů nebo do parku. Ale ty dávaly více BZ a BBZ, než tyto.. tak nevím taky.. :(o_O:eek:
     
  11. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Veverička porazená a treba nabrať nové sily na psa. Ale na baha mi z obidvoch plôch padlo iba 10 turbonafty z ľaničníku, ale zázvor nebýva o nič lepší. Aj keď času je ešte dosť, nechcela by som letieť za piatym súperom ešte aj po ukončení akcie.
     
    Trepifajksl, evainfo a babako tohle ocenili.
  12. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Ahojky, po raním sklízení jen 88 baterek, to je fakt smutný, jsem teprve před koncem druhého závodu. :cry:Snad na mě sousedi nezapomenou a baterku pošlou, to je jediné na co se tu dá spolehnout. Tak ať vám to jezdí líp než mě ;)!
     
  13. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Já to nechápu, ten závod pořád jede a nekončí, co s tím mám dělat?

    Tak už jsem pochopila, že turbolínem musím urychlovat, dokud nedojedu do cíle.
    První závod mám hotový, vůbec netuším, co jsem vyhrála.
     
    Naposledy upraveno: 26/11/15
    farmík84 a evainfo tohle ocenili.
  14. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Právě jsem dokončil i 4. závod, takže už zbývá jen 1, do kterého chybí ještě 167 turbolinu, takže počítám, že zítra už by mohlo být hotovo :). Každý závod vždycky dokončuji vcelku, nekouskuji ho a zbytečně nečoudím na diváky :).
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    TCH snad bez komentare: 2x oranz. bobri a oranz. kruty.... i kdyz vlastne mohlo byt i hur :D
    Zkraceny 9ti hodinovy spenat na polich 1x2 opet nezklamal a vydal prave 42 kousku z hlavni louky, toz prekvaltuju z zelvy na zajice, dozenu vorecha a potom zase pohoda, klidek, tabacek... ;)

    [​IMG]


    Eve.Ry U me je treba dekorek 1x2 do stonku staly nedostatek, takze za me palec nahoru a jen tak dal! Navic je fajn, ze i ti, kterym se nepovede dokoncit cela akce a dosahnou alespon na radek ve stonku, maji porad moznost si dekorky pri O&D sehnat.

    Krasne rano vsem! ;)
     
    Naposledy upraveno: 26/11/15
  16. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    Ráno jsem odstartovala poslední závod. Aby mně déle vydržel (a také abych pomohla potřebným s hnojem), nasadila jsem na tři plochy slepice a kukačky a budu je přes den točit. Vypadlo z nich 11 kousků, když to tak půjde pořád, večer i se slípkami dorazím do cíle :)
     
  17. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    o_Ooo jaký to šťastný den, akce dokončena 200 padátek přebytek a navíc jsem se po x letech stala mentorem :cry:
     
  18. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    ještě kousek a "dostanu" veverku :p a co se týče ranního překvápka... samý xxl stromky... kdoule, pinie, pomeranč a 2x jabloň xD
     
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte, stáje odtajněny, šly hned spinkat, na dráze jsem želva-doslova-, předjíždí mě pes ale je to o prsa:p;)
     
  20. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahoj vsem tak to zatim jde i bez akcnich mam 2. hotovou a ted zacinam 3. jeste ze se brouzdam tady ja zapomela na TS ze byla odmena hihi jdu je hned nasadit jinak vsem at se dari
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.