Závod traktorů (24.11. - 30.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Krásný večer
    Tak jsem posbíral celou farmu a měl jsem velkou radost kolik toho vypadalo ( 212)xD. No a pak jsem začal pročítat diskuzi a nestačil jsem se divit, někteří mají již hotovo:sleepy:. No nic vytáhnu si rukávy ( jen nevím až kam ) a jdu farmařit ať tu akci dodělám celou:p. Všem přeji ať se daří.

    Fa92, Ba245, Pe5, Spa4, Kvě4, Mar3, AO
     
  2. verca.bebe

    verca.bebe Pisálek fóra

    tak po první sklizni mam 84 baterek :D lničky jsem sice zasadila ale dál je pěstovat nebudu.... to bych se usadila kdybych jich měla dát tolik tisíc...na to není čas...tak jsem zasadila růže a snad bude efekt lepší :)

    ale teda nechápu jaktože Vám vypadlo kolem 300 baterek.... mám dost upgradovanych stromu a nasetý jsem měla porek....
     
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Normálně mi padá v průměru okolo 130 padátek. Teď jsem vsadila na stromy a bylo to lepší ;)
    Právě jsem se vrátila ze sklizně mladší farmy, na které od včera přezrávaly sněženky na poho (čekala jsem už plevel, bo mě přemohla lenora), pár mizerných chlívků (jako klokani, skunci, losi, křečci...), na Baha už nevím - asi ibišek (na poho), v pralese stromy
    - žádná příprava se tedy nekonala a světe div se - 158 plechovek o_O:D Původně jsem tam závodit nechtěla, no, ale zkusím to ;)
     
  4. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    zasadila som na Baha 10 kusov laličníka a ostatné boli marakuja obrala som celú plochu a vypadol mi 0 energetický nápoj:wuerg::cry:
    po prvom zbere mi vypadlo 133 energ.nápojov:)
    no ešte stále nechápem či to vôbec napadá:oops:
    trochu popestujem ale neverila by som tomuo_O
    stajne stromy výrobne ostávajú ako boli:)
    len neviem ako mám aktivovať stonkuo_Oalebo sa to urobí automaticky?
    ešte som nevyrazila na závod....a dekorky sa mi páčia všetky..hmmm....:)
    ..čiže ich nedostanem ked pojdem len na nápoje bez sadenia laličníka a mletia paliva-?:eek:
    pekná zábavu prajem všetkým farmárom;)

    FA 94
     
  5. stepankas

    stepankas Perspektivní autor

    28! To jsem fakt zvědavá kdo mě překoná.....xD
     
  6. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Tak hotovo - traktorová mise splněna - děkuji těm co tu dali rady jak na skleník - opravdu to jde s ním hladce xD
     
  7. sisinka

    sisinka Pilný autor

    tak se skleníkem to jde hladce, už to mám vyzkoušeno, jenže právě včera jsem si na stonku místo obíbené klikla na všechny a měla jsem sklizeno ;) budu si muset pro jistotu ze řady vždycky vyndat jednu dekorku
     
  8. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    [​IMG]Na začátek jsem měl 108 barelů a teď po sklizni nějaké té plodiny na baha a přišly dárky od sousedů, jich je kolem 130.Už jsem je nasázel do závodu a přestal počítat, proto ten odhad. Ale z toho závodu mě rozbolela hlava, fuj. to mám z toho, že jsem chodec, takhle se mi řítí krajina, jen když jedu rychlíkem. Borcům gratuluji, no a my ostatní se už nějak doplížíme do konce. Zdar práci vaší Kutílek1929
    [​IMG]
     
  9. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Tie traktory sa stále ponáhľajú, ale mne to ide nejak pomaly, ale je fakt, že denný limit 170 splnený (padlo mi 176), ale to bolo rozpestované s SH a s tým je už koniec. Padlo mi pri poslednom zbere len z toho ľ.... 43, ale fakt je, že mám len 181 polí 4x4 na všetkých plochách a stromy búrať nebudem, lebo dať to naspäť nie je na 5 minút a drina má byť v práci a farma má byť zábava. Keď sa dielo nepodarí, nevadí, nebude prázdny riadok v nebi osamotený, už je ich tam viac. Peknú hru a pekný večer.
     
  10. honzi

    honzi Komisař fóra

    Tak na začátek mi vypadlo 130 těch nesmyslů... Uvidíme, jak to bude padat...
     
  11. doben

    doben Ikona fóra

    jolana4, magnum1977 a Trepifajksl tohle ocenili.
  12. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    i já jsem si předevčírem omylem odklikla ve stonku ten zázračný řádek na SH... a to jsem ho chtěla tuhle akci poprvé vyzkoušet, bo se mi při minulé akci OaD ho konečně povedlo doplnit (díky jedné dobré dušičce) :cry: no nevadí, zatím pojedu normálně a prubnu to na konci akce xD turbiva mám 101 jak těch dalmatýnů, tak to na začátek nebude tak hrozný :p
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Krásný večer všem závodícím farmářům :) .. jsem trochu rozpěstovala, ale v práci nebylo tolik času a tak jsem šla vyzkoušet konečně skleník :p a jsem uznala, že pěstovat akční zatím nebudu. Tak šup na závody a prvního protihráče jsem už zdolala xD. Došel turbolín a ono to pořád jelo :D tak honem sklidit cibulku a šup zpátky na závodní dráhu xD. Musím uznat, že si s tím opět pohráli a změna, či nový nápad tu určitě je ;). Od zítra půjdu v pohodě, času je dost a nechci utratit všechno SH. Přeji všem, hlavně mladším farmářům úspěšné závody :D ... jenom nevím, proč jsem na závodní dráze zrovna želva o_O :D
    Se skleníkem jsem zkusila hlavní pole, kde mám plno medvědů a hydrantů. Tak necelých 30 turbolínů za půl hoďky je docela dost. :p
     
    Naposledy upraveno: 24/11/15
  14. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím traktoristi. Jak to jde? Já to nandal ovečce, veverce i vlčákovi a začínám bojovat s králíkem:p. Musím RT pochválit za grafiku při průjezdu odměnou, synek je z letícího traktoru úplně mimo:). Povedlo se. Všem přeji rychlá kola;).
     
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD první pohled na letící traktor mě vyděsil, čekala jsem něco jako "vyletěl jsi z dráhy, vrať se na start!"
     
  16. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    A já jsem želva, nebo ovce? :eek:xD
     
  17. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Jak to může tolik vypádávatek někomu vyjít 3krát jsem sklidil mám jich 28 jen tak dál.To je ale pěkne vypečená hra pane.
     
    dana9494, magnum1977 a evainfo tohle ocenili.
  18. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, při první sklizni napadalo 148 turboušů. Průměr na splnění akce je 203 - to asi nedám.:cry:
    Já nepojedu ani jako želva - spíš šnek.:eek:
     
  19. doben

    doben Ikona fóra

    Janina jestli se spokojíš jen s řádkem stejně jako já, tak toho potřebuješ docela o dost míň. Ale pokud chceš všechny dekorky dvakrát, tak hodně štěstí. Padlo mi podobné množství jako tobě. Pak jsem dal akční a z té mi turbolin zatím padá skoro z každého pole 2x2.
     
  20. emkop

    emkop Perspektivní autor

    Prosím,může mi někdo vysvětlit jak použít skleník.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.