Vzrušení ze hry (25.8. - 31.8.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky se těším na mrože, ještě 6 her, dokážu to :D, ze zakoupených tajemných na Baha, 2 štětkovníky a oranžové surikaty. Na farmě nic moc, 2x akácie sivozelená a kukačka kohoutí,hodí se.
     
  2. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    este dopestovat na 9 hier a mam hotovo :) casu dost, kludne mozem ist zajtra do prace :) :)
     
  3. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    můj stav 36 miniher mohla bych končit mám 4x mrože na farmě
    ale ještě je čas tak pojedu dál
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem zatím odehrála 30 miniher. Než půjdu do práce (cca v poledne), doufám, že budu mít hotovo. Už mi z toho kvalitně hrabká :)

    EDIT: odehráno 51 miniher. Něco málo ještě v obchodě zbylo, tak až dozraje laskavec, ještě zaseju muchomůrku. Padátek mám 1.206, takže ta řešit nemusím...
     
    Naposledy upraveno: 29/8/22
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Až teprve dneska jsem kompletně vybral všechny odměny.Bylo nutné odehrát 63 her.
     
  6. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Od včera hotovo. Odehráno přesně 49 her. Kvůli plánované okamžité sklizni zvířat jsem pořádně protočila kolo a dostala z něj za nějakých 150 PL 1x 200%, 1x100%, 1x +1 z polí, 1x +1 ze zvířat a 1x +1 z dílen, tak jsem na plochách, kde jsem neměla chlévy, hnojila zelenýma kapkama, včetně akční rostliny. Mincí bylo nějak přes 2000, tak jsem vzala Nezbedné bušení, krom 4 položek vše z kategorie "různé" a nakonec i dvě dekorky, které se díky dlouhému času budou hodit víc na řádky, než do mazlíkárny.

    Všimla jsem si, že zde byla debata ohledně odměn. Mě mrzelo, že se v této akci nedá získat Piccolo, jelikož už dlouho se z ní snažím vytřebat pátého Postřikovače. Zatím si tedy musím vystačit s okamžitou sklizní zvířat, která trvá pouze 30 minut. Ale díky právě včerejší okamžité sklizni se mi podařilo dokončit spoustu úkolů v družstvu, v nichž některých byla jako odměna právě bedna Piccolo. Dnes ráno jsem odtajnila výsledky: 2x Tanec v listí, 1x Geniální multitasking a 1x Plavbózní zábava :( Jako plivnutí do obličeje.
    Dále spousta hráčů má již zaplněnou mazlíkárnu a dekorace s časy 24:00, 28:00 a 40:00 je určitě nedonutí pořídit si Muzeum. Stonek by tentokrát přišel vhod
     
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    Taky jedu bez bonusů, tak snad se mi podaří vybrat všechno :) není to nic moc, ale určitě se hodí
     
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Mám skoro hotovo. Zkoušela jsem KŠ, ale až na 2x +1 z polí mi rozumný bonus nedalo (zato jsem bohatší o pár set parfémů, několik žlutých kravínů, oslích stájí apod.). Dnes jsem odehrála 44 her. Což tedy též nebyl zrovna nejbystřejší nápad z mé strany. :pPexeso mě baví, ale čeho je moc, toho je příliš. Hrála jsem s aktualizovanou pomůckou. Na svoji paměť bych se dvakrát nespoléhala. :p Zítra dohraju a vtrhnu do obchodu a nakoupím, co půjde. 8)
    S padátky potíže nebyly. Mám jich víc než dost. Mýtinu jsem nebourala. Budu muset probrat odměny a ty, které se mi budou hodit, šoupnout na plochu. Snad nezapomenu.
     
  9. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Krásný sluneční den, dnes jsem konečně akci dodělala, ale ještě mám zasazeno, tak si pexeso zahraji, ze stromků jsem měla na farmě i Baha jeden stromek, který mi chyběl, tak je veliká spokojenost, všem, kdo má také splněno, veliká gratulace a ostatní, snad to také zvládnete.
     
  10. Janka42

    Janka42 Rádoby autor

    Prosím čo je to okamžitá sklizeň zvířat a postrekovač....ďakujem
     
    Helena1313 a burds tohle ocenili.
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Janka42 podrobně je to rozepsáno zde. ;)
     
    Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. burds

    burds Titán fóra

    Konečně hotovo.Ted dám na olochu a uvidím co mi vyleze.
     
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, kdo by si chtěl ještě zasoutěžit a mít šanci na získání některé z výher, tak současně s touto akcí probíhá soutěž Plážová tombola.
    8)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Tak už aj u mňa hotovo. V obchode ostala 1 dekorka, hnojivo na stromy a MJS, takže spokojnosť. Tým čo ešte hrajú pexeso bystrú myseľ.
    Účastníkom tomboly, čiže aj mne :), veľa šťastia.
     
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som mala napestovane a napadane uz v nedelu ,ale az vcera som sa dostala k pexesu a hned som to dorazila;) vybrala som vsetko,k piatim mrozom mi pribudli 2 ;) stromy ziadna novinka ale nevadi a na baha budem vediet az za 2 hodky. Bosorka este 3 hry a konci. Mroza nema ani z tajemna na nu nevykukol :wuerg: ani uhorka,no co pre uhorkovy si zajde v sezone a mroza jej poslem ked sa bude dat :)
     
  16. burds

    burds Titán fóra

    Vypadla mi jediná věc kterou potřeb uji.Mám okurkový strom.Jinak nic nového nevypadlo
     
  17. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak jsem dohrála, ale byl to boj vydržet chvíli sedět. Chvílemi jsem to už vzdávala, ale....
    Snad mě odpoledne MUDr. potěší a nakonec se vše v dobré obrátí, nejenom na farmě.
    Pěkný den přeji!!
     
  18. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    pexeso som si nechala az na dnes a bola to mega chyba :cry: uplne mi z toho hrabe a to mam este 18 hier odohrat. som zufala... :D :D
    edit : huraaaa, mam mroza :D vezmem dajaku tabletku na hlavu a pokracujem :D :D
     
    Naposledy upraveno: 31/8/22
  19. burds

    burds Titán fóra

    Pampuswiku to jsem udělala při minulém pexesu.Pletlo se mi to a víckrát bych to neudělala.Tentokrát jsem to dělala po dvou a šlo to v pohodě
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.