Vzrušení ze hry (25.8. - 31.8.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    este 10 000 rastliny a 700 padatiek. v utorok by som mohla mat hotovo :)
     
  2. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    K odměnám - mě se v téhle akci hodně líbí, že počty mincí potřebných na zakoupení odměny v obchůdku jsou "rozumné". Za mince získané za jedinou odehranou minihru si můžu vybrat z mnoha různých odměn (sazeničky, hvězdičky, banány, SK ... ).
    U akcí, kde jsou pouze odměny, na které musím odehrát spoustu her než si našetřím dostatek mincí, se vždycky cítím silně demotivovaná.
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Aby som sa pochválil a bolo to komplet ako že mrož som dostal plch,oranž.bobor a žltá činčila.Samí skvost do lišty však prečo nie keď je bez dna.Do nej sa zmestí aj slon preto nerád beriem tajné.Ešte že bol mrož v odohraných v 44-ke mini hre.
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    22 her, to abych sebou mrsknul, ale nejsem ryba a bez bonusů se plazím jako šnek, dobrá zpráva je, že nemusím odehrát posledních 5 her, dekoraci jsem koupil, ale mrože bych měl rád. Mincí je dost.
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG] U mě zatím takto - za půl hodiny sklidím poslední sklizeň a končím. Těch 45 miniher jsem dělala na jeden zátah a už mi z toho hrabe :). Pravou rukou myš a psát poznámky, na levé mi skoro celou dobu spala kočka. Tentokrát mi KŠ nedalo absolutně žádný bonus, když nepočítám oblíbené výrobny :wuerg:, ale i tak si myslím, že to zvládám dobře. Jen nevím, co vzít z obchodu .....
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, tak namleto bych měla, ale nějak není kdy na pexeso ( po práci jsem totálně vytuhla na gauči).
    Tak snad se zadaří zítra (po práci) ? :eek:

    pex.png
     
  7. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Tajemnosti veškeré zklamání přinesly a do lišty odešly.Jinak ještě 2 hry a hotovo.


    LV 234
     
  8. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Dobré nedělní ráno, tak odehráno 53 her a pro mě stačí ;). Z obchůdku vybráno, co jsem chtěla a jsem spokojená :). Akce fajn. Všem, kdo mají také hotovo gratuluji a těm, co hrají přeji úspěšné dokončení ;):). Mějte se fajn :)
     
  9. 14087

    14087 Hrabě fóra

    A protože kolo nic nedalo včera, tak se nestrhám a neplejtvám, jedu normál na pohodu
    [​IMG]
     
  10. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Akce hotova už včera, dnes komplet vykoupen obchůdek tak končím. Odehrála jsem celkem 63 her. Za mě povedená akce. Přeji těm co ještě hrají ať se daří a těm co už mají hotovo gratuluji. Pohodový den a krásnou hru.
     
  11. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    můj stav 30 miniher
    padátek 1327
    pěstuji bez bonusů žádný nepadnul tak jen MJS+voda
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám odehráno 35 miniher, zbylo mi 105 hvězdiček a 128 padátek, ještě mi roste akční-zasazené omylem-.:p;)
    Tajemno, hvězdičky a UH se mi kupovat nechce:)
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    dasa: Ahoj a to už končíš? Mrože nepotřebuješ? Nebo máš miniher 45?
    Jsem na 34.
     
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,hlásím hotovo.

    [​IMG]
     
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Pytrýsek47 přehodila jsem čísla, miniher mám 53 a ne 35 a mrože mám dva, z tajemnic by stejně na 99% vylezly lištovky:p;) Ahojky
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, gratuluji dalším hotovsonům, je Vás tu neúrekom :)
    Na mé farmě asi vehikl dostal ránu bleskem, protože pustil dvakrát 200%, 1x 100% a k tomu dvakrát (nebo 3x ?) plus jedna. Lístků bylo 101 a ještě dalších pět jsem si vytočila... Za třičtvrtě hodiny sklízím, teď mám na pohopolích 101 rostlinek. Dopěstuju muchomůrku,
    opět se slzami v očích ve skleníku za floreny vyměním šafrán za pohanku (ať doženu pajdátka na tuto akci) a budu rejžovat do sudu, dokud bude chemie. Řádek Faraonových bylinek je připraven, tak to bude odsejpat jedna radost :)
     
    Naposledy upraveno: 29/8/22
  17. maribeja

    maribeja Stará škola

    Krásné nedělní pozdní odpoledne,akce hotova odehráno 52 her a vybráno vše co jsem chtěla,farmu dám do původního stavu a budu se těšit na další akci.Všem kdo ještě hrají držím palečky.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte,
    tak hurá, mám odpexesováno. Zbylé mince (171) už není za co vyměnit, škoda, klidně bych zobala dál :sleepy:
     
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Napěstováno už je od soboty. Tělesná schránka mě trošku zradila a tak ani nevím, zda budu schopná se do pexesa pustit, naděje umírá poslední - snad se zmátořím natolik, abych těch cca 50 miniher zvládla. Je jasné, že dnes to určitě ještě nebude.
    Pěkný den přeji!
     
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem si konečně vytočila 100% do stodoly, teď už akci snad zvládnu, jde mi hlavně o toho mrože, protože toho ještě nemám, jinak všem rychlíkům velikánská gratulace.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.