Vzrušení ze hry (25.8. - 31.8.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Napěstovala jsem, nahnala padátka laskavcem a všech 49 her udělala najednou, jdu si udělat kávu a vzpamatovat se ,oči mám jak pulec
    a uz to nikdy neudělámxD
     
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    S touto akcí je spojena také naše aktuální soutěž na fóru. Pokud tedy chcete mít šanci získat ještě více odměn, neváhejte se zapojit. ;)
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odehráno za dnešek 40/35 her a mám toho plné brejle o_O a to mám přepěstováno, tak budu hrát ještě dlouho, až napadají padátka
     
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Je to vcelku v pohodě, mám 30 her a čekám na padátka;)Času je hafo:p
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Ona není nálepka? Nějak jsem to v té přehršli odměn přehlédla. Tímto považuji akci i přestože jsem již včera odehrála [​IMG] her za nedokončenou.-.-

    traktoristo, těch picolek bylo daleko víc, 2 stromy jsem získala ze hry, jeden ze začátku z piccolky a ten čtvrtý naposledy z balíčku za Kč, asi už bylo vyhodnoceno že těch víl a kámošů mám dost. Psalo se, že si stěžujeme na odměny. Odměnou přece nemůže být bedna s bonusy nebo piccolo, ze které leze plevel, odměnou nemůže být sice nejnovější tajemná sazenička, ze které Vám vyleze odpad do lišty. Ať jsou v odměnách bedny, sazeničky a podobně, ale zbaveny tohoto balastu a je tam něco alespoň trochu použitelného.
     
    Naposledy upraveno: 26/8/22
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Ja vim vsak se jeste valej v liste
     
  7. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Napěstováno mám, ale chybí mi 380 padátek. Určitě to dopadá času je dost. Přeji krásnou hru
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Z obchodu som vybral to čo som chcel okrem ZB a hviezdičiek.Ešte nejaké HM budú tak vyberiem dekorky podľa toho koľko ich budem mať.Treba mi na dokončenie ešte 12 mini hier.
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vy jste borci, hotovníčci. :)
    Já to nějak dopěstuju, střídavě na pohopolích a na pidi, pajdátek už mám skoro polovinu. Akorát si musím posunout výsledný čas napěstování a nachytání o pěkných pár hodin před koncem akce, abych měla prostor na pexeso. Třicátého prvního mám zas benzinkovou dvanáctku a v tučňákovi na telefonu bych neposkládala nic ;)
     
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Traktoristo, trochu jsem jsem Tvého příspěvku zneužila, ale zároveň tím chci odpovědet Dobenovi, bagatelizování odměn, že nevíme co chceme určitě nevede k tomu, aby se odměny alespoň trochu přibližovaly času a prostředkům, které omalovánkovám věnujeme. Družstvo moc nenavštěvuji, ale horečka zahnala a mrkla do něj a našla úkoly s piccolkou.Zásoby nemám, tak jsem si dala dala bojůvku, miliarda krejcarů v čudu, několik tisíc superhnojiva rovněž a výsledek:
    [​IMG] mně to může být jedno, jsem otrlá a výsledek mám jednu slušnou dekorku, pěstitele a k tomu kamoše.Výsledek za necelých 14 dní.O co šťastnější musí být asi ti, co ty tisíce kytek pěstují poctivě celé týdny.xD
     
    Naposledy upraveno: 26/8/22
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já nespěchám, včera v práci a v horečce.. dnes volno a už lepší, tak otevřu bedny, protočím nějaký lístky a uvidí se jestli se kolo umoudří.. zatím je to u mne takto [​IMG]
     
  12. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    u mě 18 miniher padátka mám už přebytek ale to akční jde pomalu bez bonusů a bez SH
     
  13. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám hotovo.Co jsem chtěla to jsem vybrala a asi budu pomalu pokračovat.Už jen pro zábavu.
    Jo a pexeso jsem hrála průběžně.Po dvou až třech to nebyl takový záhul na oči a na můj starý mozek.Pohoda.;)
     
    Naposledy upraveno: 27/8/22
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som nepoučiteľný zobral som tajné sadenice na farmu aj Baha.Na farme som odkryl xxl krivý strom,xxl mandľovník,xxl javor cukrový a 2 xxl tule.Všetko išlo do lišty.Na Baha odkryjem za hodinu.Tam tiež nečakám nič poriadne.Radšej som si m
    mohol zobrať dekorky.
    Na Baha som odkryl xxl papája,xxl liči,xxl žakaranda,xl kapok a kalistemon.Taktiež všetko išlo ako aj na farme.
     
    Naposledy upraveno: 27/8/22
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odehráno 62/51 her, akce hotová, ještě ale jsou rostliny, tak čekám na poslední padátka a končím :) Vybraný celý krámek, minihry byly bez chybičky, za 35 a 6-8 HM, tak to přibývalo. Pomůcky dobré, jen to trošku zdržovalo, že jsem to jen občas stíhla do 11 sek.
     
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Paradoxem je, že veškeré dekorace z bedny piccolo se původně prodávaly za reálnou měnu nebo floreny. A i když pominu tento fakt, tak si stále myslím, že velká část dekorací v ní obsažených je pořád lepších než většina ostatních odměn v akcích. Ano, je možné dávat do akcí konkrétní dekorace místo beden piccolo, ale v takovém případě by se zcela logicky jednalo o průměrnější kousky. Stejná situace je i u beden s bonusy. A nejsem si jistý, kolik hráčů by uvítalo, že místo bedny s šancí na Florenový strom nebo Jackův dárek dostanou s jistotou třeba Tanec v listí nebo Plácni červa. Nicméně i takovéto akce bývají.

    Myslím si, že na příkladu odstranění žlutých upgradů běžných stájí z TCH je krásně vidět, že tohle nefunguje, jelikož vždy zbude nějaký "nejhorší předmět", který může padnout. Šlo by to udělat za předpokladu, že by každá nová sazenička obsahovala pouze nové předměty. Jenomže pokud by měly všechny stejnou pravděpodobnost na padnutí, tak by stačilo pár sazenic a hráč by měl vše. Pokud by naopak byly některé předměty vzácnější, tak by byla situace stejná jako nyní a předměty s nejvyšší šancí na padnutí by byly opět těmi "nejhoršími". Z mého pohledu by bylo aktuálně východiskem zavedení nové akční měny, která by na rozdíl od farmářských mincí byla opravdu dostupná jen v omezeném množství v akcích a za ni by se daly nakupovat lepší předměty. Tudíž by bylo potřeba splnit několik akcí, než by je hráč získal, ale měl by naprostou kontrolu nad svým výběrem. Problémem je, že by to pravděpodobně vyžadovalo zavedení úplně nového typu nebo typů odměn, které by byly atraktivní, aby i dlouhohrající hráči měli z čeho vybírat.

    O bagatelizování odměn se zde v žádném případě nejedná. Z naší strany děláme maximum pro to, aby byly odměny vždy co nejzajímavější pro širokou skupinu hráčů. Svým příspěvkem jsem chtěl poukázat na fakt, že i na našem fóru se názory na odměny v akcích značně liší a co se líbí jednomu hráči, nemusí vyhovovat někomu jinému. Což je naprosto v pořádku. Proto se také odměny v akcích i možnosti získání střídají.

    Mimochodem místo pouhého vypisování odměn, které se ti nelíbí, by bylo mnohem přínosnější navrhnout, jaké konkrétní odměny bys v akci uvítala. Pokud bude tvůj návrh promyšlený a bude dávat smysl, nemáme důvod jej nepředat dále. ;)
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Padátka se hrnou ostošest, sice nemám ještě potřebný počet, ale v pohodě to napadá. Vidím teď, že reorganizace mýtiny za účelem získání padátek byla zhola zbytečná, takže ji vracím do původního stavu. Alespoň mě to donutilo udělat si inventuru ve skladu a přestavět chlívky tak, abych doplnila nedostatkové.

    K té diskuzi o odměnách - hrála jsem ještě jednu hru od BP, na téma ZOO, (nevím, jestli se pořád ještě nesmí jiné hry zmiňovat, tak to radši takhle opisuji). A tam se po jisté dost dlouhé době a vynaloženém úsilí dala získat dekorka odpovídající zdejšímu floreňáku. Získat se ale dala jen jednou (?) cestou, žádné akce nebo bedny, zkrátka byla ještě o něco vzácnější.
    Pro mě to byla taková úžasná meta, hrozně jsem o ni stála a představovala si, jak to bude skvělé, až ji získám. No, získala jsem ji... a moje aktivita ve hře se zvolňovala, až jsem po pár měsících přestala hrát úplně.
    Takže možná to je tak dobře, že opravdu cenné dekorky nelze získat s jistotou (byť i po značném úsilí), že je zde vždycky faktor náhody. Drží nás to ve hře - tím nás ovšem myslím spíš skupinu než jednotlivce.
     
  18. pavelkohl1

    pavelkohl1 Perspektivní autor

    Padátek je už víc než dost. Dávala jsem na mýtinu zpět stromy a řazení podle abecedy moc nefunguje. Švestku jsem našla až za zlatým listnáčem a ještě pár stromů jsem hledala.
     
  19. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    kiki2305, hral som aj ja ZOO. Bola to kapela čo vyhrávala a každých 24h dala 1 žltý peniažtek. Získali sme ju po splnení úloh, niečo ako teraz družstvo.
     
  20. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Akce hotova, ale nemám ještě vybrané všechny odměny tak ještě budu pěstovat. Hezkou hru přeji.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.