Vzkazy a pozdravy pro majitele deníků

Diskuze na fóru 'Deníky farmářů' zahájená uživatelem pajda361, 22/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    matlafous123 - Ahoj. Tak jsem zas po nějakém čase zavítala do tvého deníku, zda tam přibyly nějaké fotky z reálu. Štípat plnou Tatru dřeva musel být zážitek. No nenašla jsem, ale moc se mi líbí tvá věta: "A já mám konečně taky bednu s ptáky, byť jsem pohlaví ženského". Osobně se domnívám, že právě pro ženu je taková bedna s ptáky docela výhodou a upřímně ti ji přeji ;). PS: Mám ji taky :p
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    krakoramaja :) Na fotky z jarni realne farmy nezapominam (100% se v deniku objevi), nicmene jednu Tatru uz mam letos za sebou a z te zminovane aktualni je zatim postipana jenom cast. Takhle vypada zbytek (ve srovnani s 5 m kombikovou Audi), co mi moji chlapci nahrnuli, na jinak krasne udrzovany, travnicek (vyska hromady nastesti neni takhle oknem z kuchyne videt, takze se mi pri vareni nedela spatne) :D
     
  3. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    [​IMG]
     
  4. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Oznámil mi kalendář a to není řádný lhář, že bagíra77 svátek slaví, proto hodně štěstí zdraví, moře lásky, žádné vrásky!!! Pěkně to oslav! ;););)
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    danda-vnovis [​IMG]
    Dandí - budeme Tě tu alespoň vídat ? Nebo už vůbec ?

    Edit: Dando, to je skvělé. Ani nevíš, jak se mi ulevilo - a určitě nejsem sama
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 19/4/17
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Na deníček nějak nemám čas, ale je tu spousta lepších pisatelů deníčků, budete mě vídat :)
    danda
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    krakoramaja Jsem rada, ze jsi nasla cas na zalozeni denicku pro dvojcata - budu urcite sledovat a doufam, ze sledovat budou hlavne ti, kterym to nepada. Jen me napadlo, jestli by jsi druhy prispevek nemohla ve zkratce (hlavnimi dulezitymi body) venovat i systemu loveni padatek na krakore a tudiz prakticky zakladnim radam a postupum pro nezkusene nebo stezujici si. Vim, ze tu jedno vlakno jiz mame, ale opakovani jest matkou moudrosti a tvuj denicek bude urcite na ocich pomerne casto :)
     
  8. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    matlafous123 a stavme sa, že nebudú 8) o čo?;)
    mýtus o náhodnom čísle bude večnýxD
    krakoramaja, napr. ja Tvoje pokusy sledujem, a napriek tomu, čo som písala vyššie, verím, že to niekomu pomôže;), nech Ti ten elán vydrží;)
     
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Krakora : 2 farmy
    Myslím že to bude k ničemu a navíc si přiděláváš stresy z něčím co je podle mého naprosto zbytečná snaha dokázat nějakou myšlenku náhodného čísla. I kdyby bylo založeno 80 farem, nedostaneš žádné logické výsledky.

    Každopádně pokud budeš obě farmy spravovat tou slepicí co se cuká kvůli vidlím, tak potěš. To bude teda stát za to.

    Sledovat to nebudu.
    Ne.
    Ani očkem na to nehodím.
    Nikdy.
    Vůbec.
     
    tydýtková, Julinka11 a DANKA722 tohle ocenili.
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    DANKA722 Nabidnu zlutou vyrobnu vajec (muj nejvetsi skvost), beres? xD Ja vim, ale porad mi to neda to nezkouset a kdyz uz ma krakora praci s dvojcaty, tak kdyby aspon jeden prispevek typu "nepada to" ubyl tim, ze tenhle denicek bude casto aktualizovany a na ocich... :music: Na druhou stranu, kdyz jsem si vcera precetla v diskuzi, ze ma nekdo napestovano 6 tis. akcni navic, aby mel padatka... chce se mi rvat: "je to marnyyyyy". Necham na krakore, jestli si s tim bude chtit dat praci nebo to vyhodnoti jinak :)
     
  11. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Stále jsi mojí sousedkou a již máš 99. level.....tak šup něco přihoď ať jsi ve 100 levelu...:)
     
  12. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    matlafous - pokud to myslíš tak, abych i po skončení testování něco z krákory do deníku dávala, tak ano. A zmíním ji u některé další akce. Ale pochybuji, že nepadavce a nečtenáře bude zajímat nějaký deník, když si nepřečtou spousty rad v akčním vlákně a mnohdy ani popis akce.
    No a jinak čas se najde (když netočím slunečnici), ale čekala jsem na požehnání.
    Bezejmenný - stresy mám z nicnedělání :) a psaním deníku to teprve dostalo ty správné grády. Nejen že lítám mezi 3 farmama, ale teď osciluji i mezi minulostí a přítomností. A cukat to se mnou bude nejspíš i bez vidlí :D
    Hele, nejde mi o žádný padátkový precedens, na to by fakt nestačilo ani těch 80 farem (šmarjá, kdo by to stíhal?!). Ale logiku to má v tom smyslu, že aspoň na dvou serverech je padání nastavené přibližně dost nastejno. Pak nemám důvod nevěřit, že je to tak i na ostatních. Pokud při požadavku 1600 padátek je rozdíl na dvou stejně vedených farmách v počtu 2, 10, 50 kusů, pořád je to zanedbatelná odchylka.

    Danka722 - díky, snad mi elán ještě pár týdnů vydrží, zatím mě to dost baví
     
  13. annacer

    annacer Veterán fóra