Vzkazy a pozdravy pro majitele deníků

Diskuze na fóru 'Deníky farmářů' zahájená uživatelem pajda361, 22/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Pachmina

  Pachmina Komisař fóra

  [​IMG]
  Kapičku štěstí, obláček naděje,
  každý den někdo.. ať na vás se usměje,
  šťastný nový rok 2016

  ...přeje Ywetta

  [​IMG]
   
 2. Julinka11

  Julinka11 Hrabě fóra

  Ahoj Bagíro...:)

  Nedovedeš si ani představit jak moje srdce zaplesalo, když jsem narazila na tvůj deníček. Vkládáš do něj své díla - své já... a i tom je deník.
  Vždy se do něj ráda podívám a zkouknu tvojí tvorbu.
  Je to bomba, chlape...krásná práce, krásné složení obrázků a vím, kolik vše zabere času.
  [​IMG]
  Měj se krásně....páááá
   
 3. pajaable

  pajaable Orákulum fóra

  [​IMG]

  Velmi se těším na další krásné podpisy, které do svého deníčku zase
  vložíš a již předem děkuji za překrásný , nový zážitek.
  Eva​
   
 4. mamča50

  mamča50 Imperátor fóra

  Richarde, Tvůj deníček s Tvojí Tvorbou podpisů... ten prostě nemá chybu! Jsi šikulka a děláš nám všem radost a hlavně radost těm, kterým byly podpisy určeny. Tvůj rukopis se pozná a setkávám se s nimi ve všech vláknech a podle podpisů již poznávám své dobré známé. Držím palce a přeji hodně inspirací a už teď se těším na další Tvoje novinky! Pěkný den všem!!!;););)
   
 5. zdenkaamirek10

  zdenkaamirek10 Osvícený autor

  Ahoj Ríšo, přidávám se ke všem co tě chválí, obdivují tvou tvorbu a děkují ti za tvé krásné výtvory. Také já mám to štěstí, že jsem vlastníkem podpisu a avatara, kterého jsi vytvořil jen pro mne. Je to krásné a ještě ti jednou touto cestou děkuji. Jsi prostě šikulka a moc obdivuji, co dokážeš. Přeji ti ještě plno takových krásných nápadů, hodně času a trpělivosti při další tvorbě. Moc se těším na další prohlížení tvého deníčku. Zdenka
   
 6. Bagíra77

  Bagíra77 Vážený autor

  [​IMG]
  Julinka11
  Mockrát děkuji za pochvalu,nehledě na to i tobě patří veliká chvála,jelikož i ty máš nádherný a překrásný Deníček.
  Přeji krásný den a příjemnou hru.S pozdravem Richard - Bagíra77

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  [​IMG]

  [​IMG]
  Děkuji mnohokrát za krásné příspěvky,moc mne to potěšilo a zahřálo u srdíčka.
  [​IMG]
   
  Naposledy upraveno: 5/2/16
 7. annacer

  annacer Veterán fóra

 8. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Tak teď vážně nevím, co napsat :D :p, ale chci to tady říci, protože deníček "Bagíra77" sleduji s obdivem už proto, že mi kdysi nabídl krásný podpisek s opičkou, bez které bych JÁ při nějaké změně už nebyla :oops: .. jsem "konzervačka" a vím, že s ní půjdu až do konce této hry :p. Ta dnešní změna mě vážně dostala, protože je to stále to moje JÁ :D :p ..
  Hlavně chci napsat, jak málo chybí k tomu, někoho potěšit jenom tak, přestože dá vytváření úžasných podpisů hodně práce a hlavně času a udělat to druhým jen tak pro radost :inlove: má můj obdiv.
  Doufám Ríšo, že máš z našich reakcí dvojnásobnou radost, protože je to jasnééé xD .. moc, moc děkuji eva
   
 9. mamča50

  mamča50 Imperátor fóra

  Podpísek i avatary jsem už viděla v deníčku Bagíra77, už tam se mi moc líbily a v duchu jsem si myslela, že si Evička vybere právě tento avatar, protože mně se taky nejvíce líbil! Richard je šikulka a moc ráda si jeho deníček prohlížím a souhlasím je to od něho pěkné, když dělá radost nejen těm, kterým podpisy vytváří, ale i nám pro potěchu oka!;););)
   
 10. Gabraia

  Gabraia Pilný autor

  Za můj krásný avatar a podpis děkuji šikovnému a ochotnému Bagírovi77. Je fajn mít za mentora takového šikulu. Už dlouho pro mě naprosto nezištně nikdo neudělal něco tak hezkého...
  Richarde, děkuji, děkuji, děkuji. Jsem šťastná jako malá holka u vánočního stromečku :inlove::D a navíc, už nemusím závistivě koukat na podpisy jiných, prostě už nemusím....
   
 11. medved222

  medved222 Analytik fóra

  Bagíra77
  Fórum jsem začala navštěvovat teprve v nedávné době a až dnes jsem objevila toto vlákno. Jsem moc ráda, protože ti mohu poděkovat za podpis a avatara, které jsi vytvořil pro mého vnuka. Když jsem poprvé prolistovala tvůj deník, bylo to jako pohlazení po duši. A vracím se k němu skoro každý den. Jsou v něm nejen překrásné obrázky, ale z deníku je i poznat, jaký jsi skvělý člověk. Kéž se naše radost z tvé práce promění v pozitivní energii pro tebe.
   
 12. medved222

  medved222 Analytik fóra

  Danda-vnovis zdravím a doufám, že nedostanu napomenutí, že mám 2 příspěvky pod sebou, ale on sem už dlouho nikdo nepsal. Prohlížela, nebo spíš pročítala jsem tvůj deník a je moc zajímavý. Někteří mají v deníku spoustu nádherných obrázků, ty v něm máš spoustu moudrých myšlenek. Určitě si na mnohé z nich vzpomenu při čtení některých příspěvků na fóru, ale i v reálném životě.
   
 13. pajaable

  pajaable Orákulum fóra

  Zdravím.
  Mám zde poděkování pro báječného , božského Richarda.
  Richarde, děkuji Ti za avatary a podpisy, které jsi vytvořil pro
  toho mého lišáckého manžela. Jsou krásné. Až se manžel vrátí, poděkuje Ti osobně.

  [​IMG]
   
 14. DanielLišáček

  DanielLišáček Pisálek fóra

  Bagíra77
  Přeji krásný den a přicházím s poděkováním hráči Bagíra77 , kterého moje paní
  drží v nesmírné oblibě ( mám žárlit ?? ) xD, za krásný podpis a avatar , tedy přesněji
  podpisy a avatary. Jsou velmi hezké , takže musím přiznat, že moje Evička má naprostou
  pravdu, když tě nazývá "božským". Opravdu umíš dělat krásné podpisy. Moje paní mi ukázala
  i tvé album a smekám. Nádhera !
  Velmi děkuji za moje lištičky. Daniel
   
 15. mamča50

  mamča50 Imperátor fóra

  bagíra77, ráda prohlížím deníky farmářů a také ten Tvůj, který je plný nádherných podpisů a avatarů pro naše spoluhráče!!! Jsi šikulka a moc Ti držím palce, aby Tvé předsevzetí, co se týká 200. levelu , Ti vyšlo. Přeji Ti pěkný den a děkuji za krásné podpisy, které nám dělají velkou radost !!!!;););)
   
 16. michalka59

  michalka59 Komisař fóra

  Také se musím přidat k velké chvále bagíra77, je to úžasný člověk. Nejenže má krásný deník, dělá překrásné podpisy, ale dokáže i hodně pomoci a poradit. Velké díky Richarde
   
 17. pajaable

  pajaable Orákulum fóra


  [​IMG]
   
 18. kiki2305

  kiki2305 Ikona fóra

  Bagíra77: Stále chodím obdivovat podpisy, které tvoříš - jsou opravdu úžasné, jeden krásnější než druhý. Ale i ostatní grafika ve Tvém deníku je úžasná, ty podpisy jsou jen tak nějak... nejvíc vidět, no :). A ta poslední "halloweenská" várka je fantastická (na tomto místě by byl tleskající smajlík, kdybych ho sem uměla vložit)
   
 19. annacer

  annacer Veterán fóra

  Milý moji Farmári!


  Už som tu v deníčku dávno nebola,ale sľubujem že sa polepším.

  Prajem vám veselého Silvestra a Šťastný Nový rok!

  [​IMG]


   
 20. pajaable

  pajaable Orákulum fóra

  [​IMG]