Vzhůru! (7.3. - 13.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. slootr

    slootr Baron fóra

    Hmm, tak tydle dva fešáky jsem při zběžnym čtení přehlíd. Ovšem zrada je zase v tom, že si musíme vybrat jen jednoho z nich. To by RT tak moc ubylo je hodit zvlášť? Asi jo... Mám oba, navíc jsou někde jako odměna v úkolu, tak si asi hodim korunou a jednoho podpořím deluxem.

    Ty dekorky mě zajímají. Ovšem jen za předpokladu, že půjdou dát na hřbitov. To jsem zatím nikde nevyčetl. Ale možná to ještě najdu. Jestli jo, chcu je. Jestli ne, plejtvat biopalivem na ně nebudu xD
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Složitá příprava v pralese a na baha.https://prnt.sc/inltfx , https://prnt.sc/inlyif
    Na farmě mix stromů,na divošce a mýtině obrstromy.https://prnt.sc/inlwqv , https://prnt.sc/inlxc9 , https://prnt.sc/inm9ms
    Vodopády tentokrát nechám tak jak jsou,nebaví mně to pořád dávat do kupy.https://prnt.sc/inlvo7
    Padátek očekávám tentokrát méně,přece jen z obříků víc jak jedno padátko nedostanu.Hlavní louku ještě doplním o javory XL,po uzrání chlévů.
    JC vlastním 7 kusů a opravdu zůstanou ,tam jak jsou.Stěhování mě fakt nebaví.Ještě před legendou mě úplně stačilo stěhování pohárů!
     
    Naposledy upraveno: 6/3/18
  3. satelit

    satelit Hvězda fóra

    kaolín11 - co na to asi pavca67? Můžu jen tiše závidět ty obrstromky,mám jich jen 7 na SH,6 na ZUH a 3 na UH. Jestli Ty se trochu nechvástáš. ;). Máš docela těžkou přípravu na akci.xD
     
  4. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné odpoledne všem. Já patřím mezi ty, kteří si museli udělat letecký kurz, aby se dostali na Bahamku. Konečně využiji toho, že umím létat. Ne, fakt se na akci moc těším a doufám, že ji zdárně bez letecké katastrofy dokončím. Ať se nám všem daří.
     
  5. ruze159

    ruze159 Pisálek fóra

    ahojte nevim zda pujdu ted jsem otravena ani jednu akci nedokoncim kvuli padatkum zitra konci desivka a ja jeste nemam treti sloupek no proc bych se mela honit?akce ktera dnes skoncila fiaskem chybelo pres 200padatek......:mad:
     
    hanynkach, bursuk59 a dadanca tohle ocenili.
  6. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Do akce se pustim, tuhle mam celkem rada :) odmeny budu studovat za pochodu, akorát teda nemam dost slunecnic... Jsem je trosku asi prodala :music: Zase jednou akce, kde se da pro me trosku snadneji namastit kapsa :p A obratem pujdu nakoupit mrkvosku :-D
    Padatka dle mého pujdou, budou padat všude, coz je dobry, da se s tim něco delat ;) Při těchhle akcich problémy s padatky nemam, pokud jich je malo, použiju kastanradek, snad mi to aspoň trosku zahoji me ranene ego z neuspesne strasiakce... xD
     
  7. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    kaolín11:
    Téééééééda, mohu jen tiše závidět tolik obrstromů a papouchů a vlastně NAHLAS!!!
    ;)xDxDxD;)
    Ale já to dávám také, heč a mám už 6 papouchů! A 3 JC, které ze začátku poctivě stěhuji z plochy na plochu a to mne nebaví (nemám stavitele). Stejně je to jen symbolické, protože to skoro žádnou roli nehraje. A pak už na ně záměrně zapomínám. A SH používám také jen tolik, kolik získám ze hry a také to jde! Jsem prostě pracovitá včelička.;)xD

    Edit:
    kaolín11: Díky, tak už začni - čekám na ně s nůší xD xDxD

    Edit II:
    satelit: A vezmi si také nůši, ať nám to padá do měkkého ;)
     
    Naposledy upraveno: 6/3/18
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    satelit.Apachie1 Poslal bych vám klidně své lištovky.[​IMG] [​IMG] :eek:

    Je pravda ,že pírka pěkně přibejvají![​IMG]
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    satelit poslouchám rady vždycky,hraju skoro od začátku a padátka obyčejně honím poslední den. Jsem ráda za každý dárek. Legendu mám 29/30 a na akci se připravuji -skoro-. vždycky svědomitě. Ještě se mi nestalo, že by mi přebývalo moc padátek. Myslím si, že to závisí na nastavení padání jednotlivých farem. To není stěžování, pouze konstatování.:)
    Jinak si počkám na video od dobena jako vždycky u takové akce:p
    Ještě musím do večera dopěstovat něco slunečnic
     
  10. satelit

    satelit Hvězda fóra

    dasa1143 - Jaký jsi level,jakou máš nejdelší plodinu,kolik máš času na farmu - to vše hraje roli.

    kaolín11 - Jeden velkej mě,jeden velkej Apachii1 a zase - jeden velkej mě... čekáme ;)
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jsem 101,nejdelší je šípek a časumám dost, jsem už v dúchodu a v podstatě sama;)
     
  12. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Doufám,že napadá alespoň jako dnes venku a ne jako při minulé soutěži. Napěstováno pro dvě soutěže a padátka někde zamrzla. Lidi, jak to děláte, že vám to padá....
     
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    dasa1143: Mám taky nejdelší šípek a padá to z něj prachbídně. Hodně dlouho byl na padátka nejlepší karafiát, ale v poslední akci ho předběhl česnek ;)
     
  14. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    hele kde berete ty úžasné stromy na hnojiva? já jsem ráda, že mám dva malé stromy na vajíčka, kravské mléko a jeden na pírka :(
     
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Nikde, to mají jen ti, co hrají od dávno :p
     
  16. satelit

    satelit Hvězda fóra

    dasa1143 - já osobně se na akci připravuji tak že se vlastně nepřipravuji.Nic nebourám,nic nepřestavuji a konkrétně u této akce to bude padat ze všeho,tak mám na farmě takový mix - od všeho drobet.Něco málo zvířat,od každého stromu jeden(a to mám XXL a jak známo s těch to moc nepadá páč rostou jen 12 hodin a ne jako obyčejné 20 hodinovky),pár výroben do úkolů a zbytek na rostliny.Nejdelší mám Sněhový keř (21:30) ale ten jsem získal nedávno tak mám jen 100 ks co jsem koupil v semenářství.Zasadím Pšenici dvouzrnku (21:15) a to bude lítat.I když z toho šípku by mohlo taky (19:00).Na Baha to jistí cukrmeloun na všech plochách (taky jsou tam stromy a zvířata)a ono to nějak napadá.

    Pecuska007 - ty byly k mání v pravěku této hry.;)
     
  17. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Bože, mně se do lítání taaaak nechce -.-. Ale hamoun ve mně už hledá tužku a papír. Jdu sčítat kolik, kudy a jak xD;). Tentokrát zkusím téměř maximální přípravu, když při minulé akci jsem to vzal samospádem :D. Ale spíš než hoňku za stonkem zkusím zobat dílčí odměny. A když to náhodou klapne, haluz z okna nevyhodím :music::p.
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    No vidíš, mě vždycky nejvíc vypadne z cibule. Jak jsem dostala šípek zkoušela jsem několikrát na noc šípek a cibuli, cibule vedla.:p
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    satelit, ale Ty se přece nemusíš obhajovat a něco dokonce i zdůvodňovat, akorát i já mívám kolikrát stejný pocit:) Svobodně se vyjadřuji a stejně svobodně některé příspěvky přeskakuji a jaký pravěk, co jsme měli asi dělat jiného, když akce byla jednou za měsíc tak projížďka ve vlaku byla jedinou zábavou....;)


    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 6/3/18
  20. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    GordonSargent, tak on ten vláček byl taky akce, nebyl? Znám to jen z vyprávění zde :p.
    Obrstromky by byly fajn, ale já je nezažila, celkem víc mě mrzí něco, co jsem nezískala a mohla. Teď je to aktuální, neb první letadélková akce byla zkrátka TOP, moc se mi letadélka líbila, moc! Akorát jsem zrovna opravdu nemohla hrát... Pro mě je velká škoda, že akci neudělají v podobném grafickém duchu, jako byla ta první, nebo když se občas vidí v odměnách retrodekorky, nenabídnou letadélka. Vím, nemají v současnosti konkurenční potenciál stran přínosu bodů, ale ta poezie :inlove:. Odlétám ráda, pokud budu mít na co létat (zase to nějak vypadá na kvanta nutných surovin), ale opět mě mrzí, že zrovna ta první akce se mi vymkla. Kolik bylo první rok mého hraní akcí, na které už nikdy nevzdech pes a zrovna tahle musela být pro mě nehratelná - škoda škoda škoda.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.