Vzhůru! (7.3. - 13.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dekorace stojí za starou bačkoru a proto deluxe využiji na strom Tiky a leucadendron.:)
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den, tak plavání měníme za akrobatické lety :Da tentokrát ráda uvolním 4 plochy na lničku, jsem si díky bonusům dopředu namnožila zvířátka a stromky :p odměny navíc se taky hodí ale posun Deluxe jen o jedno políčko? Asi to bude chtít vybírat odměny, které zato stojí. Slunečnice je dost, kombinéza nachystaná, tak se už těším na tahání se těch kanystrů :p
     
  3. lase2

    lase2 Magnát fóra

    díky Skali, to je povzbudivá zpráva, tak já jdu počítat kolik čeho potřebuji :)

    EDIT :
    Tak posčítáno - na trasu kterou jsem si tu naplánovala potřebuji 75 obyč, 61 XL a 46 Delux, pokud jsem se tedy někde nesekla. A to tedy znamená 24 960 lničky, 2027kanystrů a 12 925 slunečnice. Noooo, asi jdu hledat jinou trasu a nesmím plýtvat deluxem na kde jaké SK, nebo to asi nedoletím a havaruji před letištěm :D
     
    Naposledy upraveno: 6/3/18
  4. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Jelikož nehodlám ani xxl vyrábět,na xl stačí něco přes šesnáct tisím lničky a +- 1250 kanystrů. Na pěti plochách brnkačka.
    Udělám přípravu a uvidím....
     
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    kaolín11: Také mám dilema, který z těch dvou si vybrat? Asi si hodím korunou xD
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Já bych tedy bral oba,ale to určitě nepůjde.:sleepy:
     
  7. tonda2022

    tonda2022 Rádoby autor

    satelit
    díky moc !!! Študoval jsem to zatím jen hodinu a kouří se mi z hlavy.
     
  8. Levlef

    Levlef Baron fóra

    No super, budu mít nálepky dvě :D :D tím pro mne akce končí. Ať se daří :))
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Tie stromy a stajne mám.Tak si pôjdem lážo-plážo koľko urobím toľko bude žily mi to netrhá.Keby dali nejaké novinky tak pre ne by som nechodil ani spávať xDxDale pre lištovky?Hm-hm tak to preháňať nebudem.Toľko k tým odmenám.
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Tuto akci mám ráda.Ted jdu řádně prostudovat kudy letět.
     
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj burds,
    lítá se zásadně pomalu a nízko a případně je potřeba v zatáčkách brzdit :D
     
  12. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Musíš to vstřebávat po kouskách,a nejde vše uplatnit hned na nadcházející akci.Když se budeš řídit radami co sem dávají někteří farmáři,tak se za chvíli taky dostaneš do stadia,kdy Ty budeš radit ostatním jak na vypadávátka.Chce to jen číst a ono to půjde.;)
    Nezapomeňte dnes večer na přípravu zasazením dlouhodobek ať padaj kanystry a nejsou 6 dní stížnosti že to nepadá.;)

    Kanystrům zdar.
     
  13. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak jsem vyrobil nějaký plán - jsem zvědavý jak moc jsem se seknul - 23 normálních, 91 XL, 11 deluxe (dekorky, TS) což odpovídá 18600 kytek, 1427 kanystrů, 9075 slunečnic. Takže tak 10000 slunečnic mám na prodej - což by mohlo hodit tak 8 mil kr. Jinak vítám 24 hodinovou kytku na baha - bude se hodit pro úvodní sklizeň bohužel pro tuto akci ještě nelze
     
  14. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    no každopádně jdu do toho.
    Farmu nechám jak je, budu pěstovat na necelých 4 plochách, snad to dám.
    Slunečnice mám skoro 30 tis. ta mi starost nedělá.
    Akorát si musím dávat majzla na pusu.
    V pátek jsem byla na pivu, věděla jsem, že mi dorostl hřbitov, tak jsem ho začala na mobilu sbírat. Pak mi došlo,že jsem nezblajzla kadidlo tak jsem prohlásila: Do prčic nesežrala jsem světlušku.....Kámoška se málem utopila v pivu, zírala na mě proč se krmím hmyzem,ostatní řvali smíchy. Tak jsem to bandě vysvětlila....no nic za chvíli mi někdo říká:Co tam furt mačkáš? A já na to: Počkej jen tam hodím plíseň a vypínám to....To jste měli vidět ty reakce.....
     
  15. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    bože zas tolik pěstování akční škoda že se tu nemůže člověk vyjádřit svobodně satelit každý nemá několik JC aby jim to padalo zvláštní že nikomu nevadí chvástání a foto kolik jim to napadalo akorát tím dráždí druhých mně zas vadí toto a kdyby si nestěžovali tak o čem by ses tu pak bavil
     
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    zoufálkov: se tu směju .... no ale u nás taky veselo, 9.2. mi přejeli mého milovaného kocourka, takže jsem ho měla ve špajzu 2dny (máme hodně studenou místnost) než povolila zem a mohla jsem mu udělat na zahradě hrobeček.... Byla tu dcera kamarádky, potřebovala jsem obléct malou, tak jí zpívám (děsně falešně, všechny myši z baráku utekly) "myšáček maličký, má růžový botičky, myšáček maličký má studený nožičky".. a ona "jsi normální"a já jen "ne, protože chodím hladit mrtvýho kocoura".
    Tak točím slunečnici, protože jí mám jen 6000 ks...A na trhu se klepe strachy 5 nabídek po 200ks za 510 kus.
     
  17. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Mluvíš mi z duše. Právě sem zdolal texaskýho grandra...:D:p
     
  18. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Letadýlka se mi líbí,akce hezká,odměny odpovídají vynaložené námaze ale pro tentokrát vynechám,budu radši držet palce-libakos-,aby všechno dobře dopadlo.
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Jej, teď mi došlo, že já se sem dostanu až tak okolo 5té hod.... snad mi to chybět nebude.
     
  20. satelit

    satelit Hvězda fóra

    pavca67 - Nikdo nikomu nebrání se svobodně vyjádřit,ale tím že hráč napíše že to nepadá a nic pro to neudělá několik akcí po sobě není normální i když je tady nespočet rad jak na to.Je tady i založené vlákno jak na vypadávátka a přesto každou akci jsou stížnosti.Chápu že ne všichni mají stejné možnosti v hraní této hry ale s tím do té hry šli.Nemá hráč na hru tolik času,tak si najde hru,kde čas nehraje roli,a nepadá to?V tom případě by hráč asi měl hrát piškvorky,tam to padne vždy.
    Nechci se někoho dotknout ale buď hraje naplno a bude akce stíhat anebo jen tak pěstovat do stodoly a v klidu si farmařit.
    A k Tvému příspěvku:JC mám 4 ks,nestěhuji je a myslím si osobně že jsou mě houby platné.A těmi obrázky se nechvástám,jen chci dokázat,že akce splnit jde i s přebytkem padátek.
    A na závěr:Kupuji jen pomocníky a občas nějaký floren.Košík jsem koupil snad jen jednou a to v něm byl řádek nebo dekorka co se nedala sehnat nějak jinak.To jen aby nebyla mýlka že do toho vrážím peníze a 24 hodin u toho taky nesedím,mám i jiné povinnosti.
    Přeji hezkou hru a nezapomeň večer zasadit dlouhodobky aby zítra napadaly kanystry a pěstovat akční jde všude,tak v tom nevidím problém.
    [​IMG][​IMG][​IMG]Ať nám to lítá ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.