Vzhůru! (6.9. - 12.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj hansicek,
    v odměnách jako jsou tyto, bývají většinou barevné upgrady bez základních chlévů.
     
    petaM2001 a hansicek tohle ocenili.
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] hezký den ze závodů :) tak já ještě nelétám, začala jsem točit lničku na 2x1 políček, sbírám kanystry, dala mlít biopalivo a sleduji jak vám to jde. Zalétat si půjdu až zítra ráno a na dráze bude volněji ;) Lničky už 6 168 a kanystrů 497, ráno vypadlo z plochy kolem 20-ti a teď už jen 11 (2x1), tak jsem už dala pidi pole a utíkám do práce. Přeji všem hezký let.
     
  3. pajuska5

    pajuska5 Pisálek fóra

    Jsem z toho lítání zmatená pouze já? :eek:
     
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ani ja ešte nelietam,lebo jeden mlyn melie SK a druhý krmivo pre slonov.Musím si počkať až v jednom domeliem škoda je to prerušiť keď je namleté viac ako polka.Vy čo už lietate tak ponáhľajte uvolniť miesto pre nás opozdicovxDxD.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nějak pořád nechápu co se po mně vlastně chce,tak zatím pěstuju akční plodinu.Akorát vůbec netuším kolik jí mám napěstovat.:music:
    Aktuálně: [​IMG]
     
  6. tulen1966

    tulen1966 Aktivní autor

    Dala jsem palivo a letadlo letí a letí a letí - tak to má být? Hýbat se s ním nedá (nebo nevím, jak?) tulen
     
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    tulen: Na to nás skočila spousta. Klepni na svoje (barevné) letadélko a ukáží se ti šipky, na které letadlo reaguje. Jinak ho nerozhýbeš.
     
  8. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    tulen1966 klikni na svoje letadélko a zobrazí se ti ikony na dodání dalšího paliva
     
    bursuk59 a petaM2001 tohle ocenili.
  9. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Jedno letadlo přistálo a druhé je asi ve čtvrtině cesty.Za hodinu bude další várka ke sklízení umelu a pošoupnu éro blíž k cíli.
     
  10. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Ještě aspoň 5 000 :) A pak z toho nameleš palivo - obyčejné, XL a XXL. Kolik kterého záleží na tom, jakou letovou strategii zvolíš. Někdo to neřeší a proletí všechno rovně (v tom případě stačí 48 XXL paliv, 3 XL a 7 obyčejných), jiní budou kličkovat mezi drahami, aby si vybrali co se jim líbí.
    Pokud chceš letět rovně, klikneš na jedno ze tří tlačítek vpravo a letadlo se posune o 1, 3 nebo 6 polí. Přitom vybere ty odměny, přes které přeletí (tj. nemusíš na nich přímo zastavovat). Pokud chceš změnit dráhu, klikneš na dvojšipku vlevo a letadla si dráhy prohodí. Důležité je si uvědomit, že i při prohození drah se letadlo zároveň i posune vpřed, takže nemůžeš nikdy vybrat odměny z obou polí se stejným číslem.

    Klikni na něj znovu a objeví se ti ovládací šipky.
    Oprava: ta paliva jsem napsal blbě - narychlo jsem kouknul do prvního příspěvku a spletl si řádky. Díky za upozornění.
     
    Naposledy upraveno: 7/9/17
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    makak-magot to s tým xxl palivom si to prehnal,lebo 304 treba tých obyčajných a xxl 48 ks.Ak som to dobre prečítal a napísal si na papier.
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže těch 19760 ks plodin je maximální počet,jestli jsem to doře pochopil.Takže asi použiju Kaštanovej řádek a akci dnes zdárně dorazím.:)
     
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    pajuska5 - nejsi sama, já jsem hotový mimoň, úplně vedle sebe a bojím se odstartovat.
    :DxDxD
     
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Lidičkové , poraďte! Já ještě nelítám, bo melu. Ale mám takový dojem, že dříve tam byly dvě trasy, kde jsem viděl, co je za dárek. Teď na to čučím, trasa jen jedna a dárky vidět nejsou. Snad si to nebudu muset vypsat - to by mi hráblo!
     
  15. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Trepifajksl: jsou dvě trasy, spodní a horní. Dárky jsou taky vidět, na ty v krabici stačí najet myší... ;)
     
    MatysekKamilek a petaM2001 tohle ocenili.
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    To vím, ale momentálně mám vidět než jednu. Ta druhá se objeví, až když ťuknu na to tlačítko na ocase? (tedy to je pěkný dvojsmysl..pche)!
    Ještě přes půl hodiny - se to nedá vydržet, jdu něco dělat...
     
  17. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tak krásně to lítalo....akční kytka v dostatečném množství a bác - došly kanystry. Času je sice ještě dost, ale to čekání....skočím do garáže, jestli tam nějaké prázdné nenajdu a zkusím to nějak pomlít...:p
     
  18. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Trepifajksl: Já nevím, jak to máte vy čerti, ale my víly vidíme odměny dřív, než nasednem do letadla xD xD xD.
    Ta horní řádka odměn pro horní dráhu je vidět hůř, ale je vidět... ;)
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak teď sem to konečně také pochopil!! Díky;)
     
    pajuska5 a petaM2001 tohle ocenili.
  20. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Ježišmaria, tak nevím, abych hned na začátku změnila dráhu na tu horní tak potřebuju i obyč palivo?,
     
    maribeja, bursuk59 a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.