Vzhůru! (6.9. - 12.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Podle OFI ve třetím závodě 3x a ve čtvrtém závodě 5x.
     
    bursuk59, petaM2001 a Y_n_O tohle ocenili.
  2. doben

    doben Ikona fóra

    Video k akci:

    Ve videu je kód, který mi pošlete herní poštou.
    Kód není od RT, takže nelze využít jiným způsobem.
    Za kód získáte 0,5 JC bodu.
     
  3. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    To bylo fakt o fous puboše, poslední plocha sebrána necelou minutu před vypršením bonusu :D
    Lničky je momentálně 4545 a kanystrů 223. Na noc všude karafiát a papyrus.
    [​IMG]
     
  4. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    Na obrázku není vidět tlačítko, kterým lze pohybovat DOLŮ. Takže pro toho, kdo chce v prvním kroku závodu volit spodní trasu, je instrukce NESROZUMITELNÁ.
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No, nerada se do toho pletu, ale kam "dolů" se chceš pohybovat, když je to letadlo na zemi?
     
  6. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    To palivo teda není žádnej kerosin.Natankoval jsem jeden xxl a letí už snad pět minut.Co to je za ptákovinu ? to má být náhrada času,že ho melem jen pár minut a lítá na něj pár hodin ? Nebo budu po každé dávce restartovat hru ?

    Edit: ani restart nepomohl,éro furt letí a letí a letí...:mad:

    Není tady něco divnýho ?
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 7/9/17
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    koljan74

    A navíc to tlačítko tam je - vlevo uprostřed. Je stejné pro dolu i nahoru, když jsi dole přepne tě nahoru, když jsi nahoře, přepne tě dolů. Jedna řada odměn je vždy vidět výrazně, druhá je zašedlá (tam nejsi).
     
    petaM2001, zovka12 a enkeli tohle ocenili.
  8. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    Baroland klikni na svoje letadélko a objeví se ti znovu šipky na doplnění paliva
     
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    jo,už jsem na to taky přišel..ale dík.
    Budu muset napřed vyrobit 2x obyč,abych nepřišel zbytečně o 4 políčka.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  10. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    stejně to základní biopalivo potřebuješ na hýbání šipkou mezi řádky
     
    petaM2001 a Trepifajksl tohle ocenili.
  11. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    1.závod je hotov
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jde to, jak po masle... melu biopalivo na manevrovani + XL na kourovou clonu, stiha me tesne ruzovy gripen ve druhem zavode, ale za hodinu sklizim, tak nebude mit sanci 8)
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak první tři závody mám úspěšně za sebou. Původně jsem si v tabulkovém procesoru plánoval, kudy poletím, abych měl co nejvyšší zisk BZ, ale nakonec kmitám různě nahoru dolu, jak mě zrovna napadne. Už ani nevím, kolik toho budu muset ještě napěstovat. Je mi to ale tak trochu šumák, protože chci především co nejrychleji do cíle, abych se mohl navrátit k pěstování Bílé lilie (ti, co již zírají jako vejr na Divadlo vran, vědí proč). Potřebuji té kytky opravdu veliké množství - kam se hrabe jakákoli pěstovací akce.
    A tak přemýšlím, zda se nekouknout za vesnici, zda tam na poli přece jen nezbylo po sklizni něco vyprášené řepky, když už meleme to Biopalivo (XL, XXL), že bych tomu dodal nějaká ta "aditiva". To by pak bylo jistě něco opravdu XXXXXL.
    Jen se bojím, aby mi to letadlo pak samou rychlostí neprorazilo pravou stranu monitoru... ;)
    Asi mi nezbude, než se spolehnout na tu šestihodinovou lničku.
     
  14. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Mám zatím 5419 akční a 212 kanystrů... Nic moc, chtělo by to víc padat...
     
  15. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    1.kolo skoro hotovo, za chvíli dozraje další várka a namelu XXL a bude žlutý letadlo v cíli. Jakmile ho jednou zvednete tak letí a letí a letí.
    Nebudu přemýšlet a už vůbec ne počítat kolik čeho potřebuju, namelu jen XXL a pojedu furt rovně a na doplnění jen nějaký obyčejný podle potřeby. A tímto způsobem dohrkám do cíle a ke stonku, aspoň doufám. Všem pěkné počasí ať to létá a letiště přijímá.
     
  16. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    3 závody hotové. ;)
     
  17. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    jan.svatek

    Úkol s bílou lilií je poměrně jednoduchý, protože ta se dá sklidit 3x denně, ale je tam úkol, kde máš napěstovat dohromady přes
    210.000 kytek, které mají více jak 21 hodin. Ten si nechávám na konec, mezitím jsem udělal všechny jednodušší. Momentálně
    to vypadá asi takhle
    [​IMG]

    Akorát si myslím, že mít úplně prázdné družstvo jako před dvěma lety se mně už nikdy nepovede.
    U letadel mám přes 9.000 kytek a asi 670 kanystrů. Zatím nelétám, nejdřív předělám letadla na Messerschmit Bf109 :p
     
  18. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Nazdárek! :) Tak jsem se pustila do lítání, místo abych si napřed přečetla tuhle diskusi xD. Mohla jsem si ušetřit několikaminutový zírání na letící letadýlko... :eek: Ale přišla jsem na to, stejně jako na fakt, že vedle těch xxl kerosenů potřebuju ještě ty obyč, protože jsem zpátky na zemi :cry:. Což je logický, namítnete třeba. Jenže já se v týhle hře snažím pustit logiku k vodě, aby mi nehráblo. Tak mě potom něco logickýho dost zaskočí xD xD xD. Takže teď si musím počkat na další várku lničky, abych doplnila palivo na změnu trasy. Myslela jsem, že to celý profrčím horem... :eek:
    Tak všem hodně padátek! :)

    Ještě maličkost: není vám taky líto tý myšky??? Počítám, že nemá šanci na výhru... :(
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Amálko, má, když akci nestihneš :) ostatně z celé plochy akční 1! padátko:cry: a z půlky 4.... je to možný?!
     
    petaM2001, evainfo a -Amalka tohle ocenili.
  20. hansicek

    hansicek Expert fóra

    tie farebne orly, sovy apod. v odmenach su iba upgrady alebo su aj so zakladom?
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.