Vzhůru! (6.9. - 12.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Dá se s tím letadlem taky třísknout o zem? Třeba jako v GTA? :p
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bbowling - tak určitě. Vezmeš monitor (případně ntb) a pořádně s ním třískneš o zem :p
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Toz uz jedu na 575 pidinach (farmu nebouram), takze nez zapluju do nory, dam jeste jednu otocku, pres noc druhou a pak jeste 7 a je hotovo, abych mohla podle libosti klickovat, jako zajic :p

    Trepifajksl Copak jsem mohla cuchat, ze se do toho Twin tak obuje? xD

    Druid.Panoramix Zalesnovat... zatim to vidim na mix. buk, dub, briza, jedle, borovice, modrin, ale rande s revirnikem mam az za 14 dni, tak uvidim, co na to dotacni tituly. Do vanoc mam termin na vykaceni, jeste nemame poseceno (kvuli suchu jsem to neriskovala) a obaleno oveckama. A az to z jara zase vsechno vyschne, tak tam naperu invazivni akat a muzou mi vsichni.... no, vis co (treba psat sproste dopisy) ;):D
     
  4. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Již jsem letadla hrála, ale zapomněla jsem jak.
    A tak si pustím první éro a čekám a čekám kdy jako dosedne na zem?
    Odměnu jsem dostala a letadlo stále ve vzduchu.
    No nejsem já trubka?
    Po dlouhém váhání jsem přišla na to jak ho poslat dál.
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No zatim jen rozjezd a dlouho bude, pak bude mlyn jen presne jak budu litat - je to kratky cas mleti a tak nevadi delat palivo moc brzo...

    Vypadavat ma 203 kanystru/den, v tuto chvili ma byt 30 (nebo chybet 1186 ), mam 153 (chybi 1063 ), mam 12% hotovo.
    Stav lnicky : idealne 475 kusu (3294/den ), mam 0 z 19760 (0% ).
    Zatim uplynulo 2% casu, zbyva 140 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyny maximalne 304* biopalivo nebo mene s kombinacemi XL+XXL, celkem cca za 1,7 hodin.
     
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    zkuste gogl earth je tam letadlo jen nevím jestli s ním třísknete o zemxDxDxDxDxD


    edit tak jo hodí to hlášku vaše letadlo havarovaloxDxDxD
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vytočila jsem si +1 do stodoly na 6 hodin a je to přesně na rozpěstování, 2x na velkých polích a teď už na všech plochách na pidi, sklízet budu před 9 hod. a +1 do stodoly mi trvá jen o osm minut dále, takže nezmeškat, abych si dala budíka
    ;) ale mám velikou radost, jak se s tím pohlo, mohlo by to být častěji, ale opravdu se zadaří jen jednou za čas
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    petaM2001 Jj, je to teroristicka aplikace, takze trisknout se s nim da xD
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Opět jsem zklamala sama sebe,ráno jsem vše sklidila s vědomím že si dám pauzu a před chvílí mi to nedalo a rozpěstovávám,jsem nepoučitelná no závislák jinak to nevidím.Samozřejmě kanystrů minimum:(ale 100%do stodoly tak to doženu aspoň ve sklizni....
     
  10. abc23

    abc23 Komisař fóra

    tak moje příprava byla ve skrze stejná jako měla krakoramaja
    Bahu se mě zalesňovat ani nechtělo, protože mě o chlup vypršel kombajn,takže jsem nasázela cukrmeloun a na farmě vodnici.
    3+3 velkovýrobny, asi 3 růžové výrobny ale i nějaké stromky z vláčků zůstaly na ploše ale v minimálním množství. Kanystrů bylo myslím 166 a ted i ze slunečnice nějaké vypadly, takže nachystaných je 171ks. Navíc se mě taky poštěstil +1ks na 6hod do stodoly, teprve rozpěstovávám prvních 10ks ale ještě jednou dám vše na 2x2 (*oprava) a na noc na pidi.
    Tak ať nám to lítá ;)
     
    Naposledy upraveno: 6/9/17
  11. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Konečně sem taky už začal nějak nestíhám kanystrů 220 akční množím tak uvidíme jak to půjde :).
     
  12. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Po první sklizni dlouhodobek a stromů do úkolů v družstvu mám 143 kanystrů....to je dobrý start. Ještě jsem se nerozhodla, jestli bourat 2,5 plochy stromů co chci dodat do družstva a na krmivo pro zvěř. Ale je čas zatím rozpěstuju a uvidím. A jaký jste měly start vy?
     
  13. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    78 kanystrů
     
  14. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Zatim 130 no uvidime snad to bude dobre padat8)
     
  15. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    První závod jsem vyhrál ;)
     
  16. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Pěkný večer, po první sklizni 187 kanystrů. Samé stromy, stáje a na hlavní pár políček pomněnky. Baha stáje, stromy a cukrový meloun. Začátek slušný, uvidím kam až doletím. :)
     
  17. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Fakt je tam dvakrát strom Bogoria?
     
  18. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Kanystrů 210,pidi polí mám 816-trochu jsem pokácela stromy,z BAHA jsem je dala na Křišťál obě plochy jsou volné.Na noc dám mletí,pojedu XXL,jestli jsem se nesekla ve výpočtech tak tato varianta se mi zdá lepší.
    FA118....BAHA361
     
  19. doben

    doben Ikona fóra

    Já mám po rozpěstovaní 448 kanystrů. Zatím to vypadá, že tahle akce bude pohodová. Video už natočené mám, pokud by měl někdo zájem, ale netuším, v kolik hodin se mi ho podaří vydat.
     
  20. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Takže zatiaľ mám 234 kanistrov a 798 ľaničníkov.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.