Vzhůru! (6.9. - 12.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Ano, chápeš to naprosto správně. Paliva XL/XXL tě posunou o 3, resp. 6 polí dopředu, a pokud proletíš přes pole s odměnou, tak ji dostaneš. Tj. nemusíš na tom poli zastavit přesně.
    Pokud použiješ obyčejné palivo, tak se posuneš o jedno pole kupředu, a zároveň si můžeš vybrat, jestli chceš zůstat ve stejné dráze nebo ji změnit.
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Asi si dám pauzu,sice jsem ještě akci nevynechala ale po letmém prozkoumání odměn jsem zjistila že stonek může chybět.Pěstování bylo už dost dám si pohov, tak ostatním příjemný letxD
     
    petaM2001 a maribeja tohle ocenili.
  3. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Takže si musím vybrat, jestli chci nálepku 1 nebo nálepku 2? Obě prostě mít nemůžu, protože vrátit se nelze? :(((
     
    petaM2001 a maribeja tohle ocenili.
  4. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    zítra poslední šichta, tak večer to rozjedu a uvidíme ;)
     
  5. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, zdravím hraběnku Matlafousovou, ze které se mezitím stal polobůh fóra (anebo polobohyně fóra?);)xDxD a prosil bych nechat národní poklad tam, kde je ( tím myslím jistou pořád se o něco soudící H.V.)8). Po jisté době si zase zalítáme..... akcička vypadá stejně jako minule, porovnávat jí ale s tou minulou nebudu - od toho jsou tu jiní experti.;) Mít lničku na záhonku to je radost, každodenní svátek a vepřové hody. Do akce rozhodně jdu a míním si ji vychutnat. Tak svěží vítr ve vlasech a ať to lítá a na zemi farmářům ať se daří.:):)
     
  6. klaarcca

    klaarcca Perspektivní autor

    Ahojky všem :) ani já akci nevynechám, i když na stonek jako ve většině akcích nedosáhnu.. co se týče odměn po 1 ks zvířat - ani mě to nijak neohromuje! Stejně tak mi z nějaké krabice jako odměna vyskakuje např. 1 cukr. třtina na Baha :sleepy: nic moc, tedy - spíš nic než moc.. BZ sbírám raději na Baha, tam je postup rychlejší a lepčí odměny v podobě banánů ;) za mě se budu držet převážně v nižší letové výšce, alespoň v 1. závodě :p
    ostatním přeji ať to ve vzduchu sviští :music:
     
  7. MetjůTaj

    MetjůTaj Rádoby autor

    Ahojky všem já rozhodně závodit budu jen mě mrzí že zítra se vrátím až ve 15:00 ale aspoň že když pojedu XXL tak je tam 7x na změnu dráhu jinak přeji pohodový let
     
  8. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Vzhledem k tomu že už mám nálepku z minulé akce tak si vyberu do sbírky letadélko.

    [​IMG] [​IMG]

    Loni ty dekorace byly hezčí, a jak pěkně lítaj ;)

    [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 5/9/17
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    stonka jest tož jdeme potem děcka zaftra ve dvě na startxD
     
  10. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Jj, kouknul jsem letmým okem, jestli se mi víc líbí vršek nebo spodek, vybral pro každý závod a pofrčím bez změny výšky. Je to i nejmíň akční a padátek, takhle potřebuju jenom 18290 lničky a 1021 kanystrů xDxDxD. To je hotový hned :D.
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix Bud pozdraven i ty, mistre! ;) Tenhle tyden a mozna i pristi vas budu oblazovat svou pritomnosti (pro kdekoho urcite neblaze) :D a pak se zas nejspis do zimy odeberu do sveho, ted jiz mrtveho, kralovstvi lesa (je dobojovano, pres veskerou snahu kurovec zvitezil na plne care a zacne se kacet naholo) :(:cry: Mezitim ale budou treba vybehat vsechny papiry, tak doufam, ze tuhle akci uspesne zacnu a dokoncim, nasbiram potrebna BZetka a koncem mesice se objevim mezi temi polobohy za stovkou :)
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Tak po zkušenosti z minule kdy jsem přelétávala z jedné trasy do druhé a měla jsem v tom akorát maglajs pojedu jen horní trasu /chci nálepku s letadélkem/a co budu mít to budu mít.
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Větve mám rád, takže i tuto chci. Nepohrdám slepicí, aspoň je něco pro anakondu. A budu lítat jako chtivej sup z dráhy na dráhu, poněvadž tbz, sk,sh, vrtulky atp jsou zapotřebí stále a tudíž - hrrr na to! Halt budu zase muset vyklidit ráj - zvířata a stromy do lišty, také farma dostane na frak. Stromy ne, ale zvěř bude ponížena - to je místo 5 chlévů pštrosů, ryb a oslů jen po jednom a pipky také. Ježíšku, ale co sloni, Mám jich jen 1600, po poslední neonové akci, kdy mi nestačilo po 1200 kusech, jsem skeptik. Takže aspoň troje sloní zlata zůstanou na ploše.
    Já bláhovec ráno(po půl deváté) zasel mák, že ho mám málo. Teď už jsem mohl trhat rekordy ve sklizni slunečnic, cipísek...
    Ó buďtež pozdravena, paní zdravotní policistko všech pouští, polopouští a jiných spouští.:D;)
    Po posledním sčítání - 1778 slonů.
    No jo, ono si RT neuvědomilo, že ty floreny bychom zase ochotně vrátili do hry. Ale holt bez reálných, Kč, Eur, dolarů a podobných, ekonomií vyžadovaných platidel.
     
  14. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    nikdy, to by se hráči měli moc dobře
     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Zasadil jsem všade slunečnici, zdlábnul jarní vývazek a pinky a budu to točit tak dlouho dokud mi z teho nehrábne.
     
  16. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    na svatého dindy,takže nikdy :cry::cry:
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Trepifajksl Momentalne spousti :( Taky te zas rada vidim... liny, mlsny kocicaku ;) I kdyz jak to tak ctu, tak se budes muset na ten planovany let poradne otacet, ale mas recht, taky se na to chystam timto zpusobem (nejspis tak sice nezapadam do obrazku belocha podle Barolanda, ale co uz) xD

    EDIT: dasa1143 Nevim, kde jsi prisla na cislo 106 tis., ale dala bych si pozor, aby jsi nebyla popotahovana za sireni poplasne zpravy :music::D
     
    Naposledy upraveno: 5/9/17
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Už jsem to smazala, někdo to má přede mnou, jenom mě to upřímně vyděsilo:p;)
    Vždycky před začátkem z toho mám maglajs:(
     
    Naposledy upraveno: 5/9/17
  19. zelenka91

    zelenka91 Pilný autor

    Trasu mám naplánovanou, poletím spodní, ve 3. závodě přeskočím na horní a v 5 . trochu zakličkuju a vyzobu SK.

    Jen se mi nechce bourat , tak jak mám plochy postavené nyní mám zisk na všech plochách 1484 ks plodiny, při třech otočkách denně bych to měl stihnout napěstovat, otázka jestli bude dost padátek jenom z akční a dlouhé na noc.
     
    petaM2001, Helena1313 a farmarka158 tohle ocenili.
  20. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni, připomíná mi to traktory a ty jsem dala, tak vzhůru "Vzhůru". Do akce jdu na plný plyn (pardon na plné biopalivo ;)). Jára

    pro Levlef - mrkni na 5. závod na 12 si můžeš vybrat druhou nálepku než co jsi si vzal v 1. závodu.
    pro Trepifajksl - nejsem na tom líp, protože jsem ve 13 hod. dala vodnici.
     
    Naposledy upraveno: 5/9/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.