Vzhůru! (6.9. - 12.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Magduška56

    Magduška56 Rádoby autor

    tak práve som dolietala a šťastlivo pristala,prajem všetkým šťastné pristatie
     
  2. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Dneska to naopak skáče jak blechy do psího kožichu, po dopolední sklizni dlouhodobek mám dolétáno :D! Farma přestavěna do syslícího módu, nasadím bažantí tajemno a budu se těšit 8). Zatím potěšily jen 2 akácie a XXL magnólie, ale i tak je s hromádkou SK, SH a ostatních darů tohle povedená taškařice.
    [​IMG]
     
  3. kik681

    kik681 Pisálek fóra

    Může mi někdo poradit, kde najdu nálepky (na své farmě). Abych věděla, kterou už mám.
     
    petaM2001, eli2006 a Helena1313 tohle ocenili.
  4. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Už jsem také v cíli. Byla to má první letka. Ale klidně bych letěla dál... Akce se mi moc líbila!!!
    Všem, kdo jsou ještě ve vzduchu, držím palce - času zbývá ještě dost.
    Sousedům a přátelům děkuji za kanystry!

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  5. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Potřebuji prosím poradit. Dolétla jsem na konec jednoho závodu a zbyly mě dvě okénka. Pokud ted dám XXL biopalivo, přičtou se mi zbylé čtyři políčka do dalšího závodu, nebo o ně přijdu? díky za radu.
     
    eli2006 a Helena1313 tohle ocenili.
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Přišla bys o ně. Dej jen biopalivo po jednom.
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tykadlo - jak říká pechfógl - propadne (do dalšího závodu se ti nepřičte).

    kik681 - nálepky najdeš ve farmářském domě ve Sběratelském albu
    [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/9/17
  8. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, už jsem také dolétala :). Tato akce se mi líbí a i to, že některé odměny si můžeš vybrat. Taky jsem občas kličkovala nahoru a dolů. ;)
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Pche, i já se stále vznáším, neb jsem měl včera i dnes květákovou polévku s chlebíkem. Začal jsem pátý závod a chybí mi už jen 226 padadel.
    Neskutečně se to táhne...
    Všem, co už jsou na letišti a éro strčili do hangáru a jsou někde na báru, kde se mohutně osvěžují - gratulka.
    No a my ostatní si na ten mejdan ještě počkáme, sakrblé...
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Rano dolitano, jeste zbylo dost lnicky tak jsem dal jeji promenu na kanystry, ale nevim zda je to vyhodny nebo ne...
    Nicmene odmeny dobry, stonek slusny, tak na co si stezovat :)
    Jen nezapomenout dat na plochu zvirata a stromy, nez zacne dalsi akce :)


    Vypadavat ma 203 kanystru/den, v tuto chvili ma byt 814 (nebo chybet 402 ), mam 1222 (chybi 0 ), mam 100% hotovo.
    Stav lnicky : idealne 13223 kusu (3294/den ), mam 20290 z 19760 (102% ).
    Zatim uplynulo 66% casu, zbyva 47 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyny maximalne 304* biopalivo nebo mene s kombinacemi XL+XXL, celkem cca za 1,7 hodin.
     
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak mi chybí ještě cca 120 kanystrů k dokončení posledního závodu, to už by večer mohlo dopadat.
     
  12. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem hezkou neděli,včera dolétano akce splněna a farma předělána,dokonce se zadařila i novinka takže s touto akcí i s tajemničkami spokojenost všem přeji ,aby získali vše co si přáli.
     
  13. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    danik8:
    např. když klikneš nahoře na farmářský dům (mezi mlýnem a stodolou) na plochách, tak je tam vpravo sběratelské album a tam najdeš nálepky
     
    eli2006, petaM2001 a Helena1313 tohle ocenili.
  14. maja12390

    maja12390 Zelenáč fóra

    Pekne pozdravujem, mám problém. Dokončila som všetky závody, avšak na magickom stonku mi uvádza, že zo štyroch dekorácií mám len tú poslednú. Viete mi niekto poradiť? Hru som už niekoľkokrát reštartovala. Ďakujem veľmi pekne.
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
  15. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj maja12390,
    popřemýšlej, jestli jsi neupravovala park, ostrov pokladů, nebo stonek. Všude tam, nebo i na jiných herních plochách se dekorace může ukrývat. V případě neúspěchu napiš na podporu.
     
    eli2006 a petaM2001 tohle ocenili.
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    maja12390 Jsi si jista, ze jsi dokoncila vsech 5 zavodu nebo jen jeden, ktery obsahuje nekolik desitek kroku?
     
  17. Sovice30

    Sovice30 Rádoby autor

    Akce byla skvělá, sousedům děkuji za kanystry a přeji hodně štěstí ostatním. Těším se na další akci :inlove:
     
  18. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Ako si tak lietam - sem hore pre chlievik, tam dole pre krmivo a hnoj, strážim aby som sa zavčasu dostala do správnej dráhy pre ďalší darček, ani som si neuvedomila koľko mi to zožralo akčnej rastlinky. Teraz som pár krokov pred dokončením 5. závodu, kanistrov tak akurát, možno aj nejaký zvýši, ale chyba lávky, minula sa rastlinka. V poslednej chvíli som zastavila mletie a zachránené kusy putovali na pole. Takže si na koniec ešte nejaké 4 hodinky počkám, ale akciu musím pochváliť - určite patrí k tým vydarenejším a ak sa tajomné chlieviky a sadeničky premenia na niečo hodnotné, bude to úplne bez chybičky.
     
  19. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    U mňa sú najväčším problémom kanistre. Začala som 5. let, ale čo keď z 1 plochy ruží vypadlo len 11 kanistrov? Je to normálne?
     
    petaM2001, zejdy66 a Helena1313 tohle ocenili.
  20. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Tři závody za mnou, palivo na čtvrtý mám umleté, ale nějak jsem se přepočítal a došla lnička, tak ještě jednu otočku... Tak to dokončím až zítra navečer....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.