Vzhůru! (6.9. - 12.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 5/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Mikeš - na té foto se mračím, protože jsem trpěla - právě jsem vylezla od zubaře, který mi trhal zuby :)
    Blahopřeji všem, kteří již doletěli do cíle.
    [​IMG]
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tie kanistre padajú nejako biedne chýba mi ich 291 ak mi ich toľko napadá do konca tak bude dobre a keď nie tak ich kupovať nebudem.Skrátka mi to bude šuma-fuk ak nebude stonka.
     
  3. stěby

    stěby Hvězda fóra

    [​IMG]
    Mno, táhne se to jako sopel :wuerg:. Budu mít nejspíš hotovo zítra touhle dobou (tak jako posledních několik akcí), ale hopsadel pomálu. Po 24 hodinách sklizní cukrmelounu, šípku a růží + pár stromů a velkodomků přírůstek 237 kanystrů. To je víc než statistický nadprůměr plánovaný pro tuto akci, ale přijde mi to málo. Po zítřejší dopolední sklizni vrátím farmu do klasického stavu doplňování stavů a zbytek kanystrů z toho snad napadá, i kdyby to mělo být až v pondělí odpoledne.

    Z doposud obdrženého tajemna stojí za zmínku jen magnólie XXL, ostatní stromy a chlívky z farmy už jsou v liště. Jak za chvíli domelu palivo, vyjde mi to akorát na čtvrté přistání. Zítra poletím naposledy kompletní pátou lajnu ;).
     
  4. -viliem-

    -viliem- Pisálek fóra

    Akci mám hotovou,takže spokojenost veliká. :D
     
  5. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Čtvrtý závod dokončen, teď jen aby napadaly kanystry na výrobu paliva pro poslední let. :)
     
  6. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Tak jsem dneska dolítala, akce moc prima, škoda, že se nedá lítat dál! :D
    Něco vám teda ale řeknu - pořídila jsem si v tý akci neonový kozy (to zní děsně! xD) a šoupla jsem je k těm pár ostatním neonovejm obludám... -.- Teď se bojim, pokaždý když na tu plochu vlezu, že z toho pitomýho blikání dostanu epileptickej záchvat! :p
    Mně by se teda líbilo, kdyby si každej mohl vybrat, jestli příslušnej upgrade stáje má vypadat barevně, nebo jako základní verze. Já bych si za to snad i připlatila, ty neonový hrůzy fakt nemusim... Zlatej vlk, lasička a jim podobní...:eek:
    Přestávám skuhrat a všem držím palce, aby byli brzy v cíli! ;)
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Tak ted dopadaly kanystry a tak mám hotovo.Řádek pracuje a bedna dala plameňáka.
     
  8. arab146

    arab146 Rádoby autor

    Tak ještě kousek půjdu na poslední pátou dráhu akční napěstována ale kanystrů je pomálu - točím delší plodiny snad do úterka stihnu - všem přeji klidou neděli
     
    evainfo, petaM2001 a sněženka1950 tohle ocenili.
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Domleto, doletano, narazila jsem na konec letove drahy -.- Kanystry jsem popohnala 3x pres noc (artycokem, cibuli a begonii), zbylo 36 ks + 25 ks lnicky. Kolik ceho jsem sesbirala nevim (mam cenich pred 100. lvl, takze hlavne BZ), ale to nebylo pro mne az tak podstatne, jako prima zabava.
    Takze ac vzdycky nadavam na tisice akcnich a tentokrat jsme jich napestovali opravdu desive, i presto davam palec nahoru, stejne jako panda, a akci hodnoceni: 1 ;)
     
    Naposledy upraveno: 10/9/17
  10. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    -Kuteno- - kanystry mi padají opravdu málo, ale neřeším to, kam doletím, tam doletím...Je to prima relax.
    burds - máš krásný podpis! Líbí se mi moc...
    Přeji všem šťasný let až do cíle.
     
    burds a petaM2001 tohle ocenili.
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Amalka: zdravím, neonovým kozenkám i ostatním můžeš vypnout blikání, animace se ale zruší téměř u všeho. Já je nemám v provozu už několik let, to bych z toho dostal tik ,-))) a navíc zpomalovaly hru (nevím jak teď).
    Taky jsem kolem stájí vysadil košaté stromy, mamon ale zvítězil nad krásou.

    Pořád lítám ,-)
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    sněženka1950 to aj ja kam doletím tam bude.Čo sa mám roztrhať keď tie kanistre nepadajú?Ani ma nenapadne kôli maľovačkám niečo také robiťxDxD.
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    dle předpokladů kanystrů napadalo málo takže se s tím budu cicmat ještě zítra

    [​IMG]
    ještě zhruba 200 kanďáků chjo
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    petaM2001: taky jsem vázla na pajdátkách, ale to bude pravda už jen chvíli. Ráno jsem na farmě zrušila lničku a na 60ti pohopolích už jsem párkrát otočila šlechtěné růže (rostou 28 minut). Za cca 3 hodiny 330 padátek. Ještě jednou sklidím a měl by být klid :) Teď už jen počkám na lničku, pomelu a půjde se lítat. Do večera to chci mít hotové, v práci nemám čas a pak jsem nervozní, že to nestihnu :)
     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no vono je času zatím dost jen sem to chtěl mít dnes hotovo- SH na pohopole nehodlám dávat dolétám když tak zítra až příjdu z rachoty
    [​IMG]
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Však ono mi zase z těch mých milovaných šesti obrstromů nějaké napadá, zbytek jsem koupila v Rama obchodě za mince, které jsem šetřila na druhou část vodopádů. No co, tak tam ten krásný zelený prales bude o chvíli déle, časovku také nemám v dohledné době v plánu 8)
     
    -Amalka, Trepifajksl a petaM2001 tohle ocenili.
  18. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Pajdátka dopadala a konečně mám hotovo.
    Prší a prší, mějte všichni hezký den.
     
    -Amalka, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    V Caorle taky prší, což je blbý, když tam někdo vyrazí na dovolenou, o které celé prázdniny snil.:p
     
    petaM2001, Trepifajksl a spuntka tohle ocenili.
  20. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Od pátku ráno hotovo. Fakt nechápu co ses tím tak mažete ... to je jak s první láskou :p
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.