Vzhůru! (3.5. - 9.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Tak jsem si myslela, že dnes večer doletím zdárně dokonce, protože se mi podařilo 2x po sobě vytočit bonus 100% ze sklizně a s použitím MJS k tomu bych měla vystaráno. Padátek mám dost, jenže co čert nechtěl, MJS na trhu vyprodána xD. Nu což čas ještě je, tak si dám ještě 1-2 točky a snad to výjde zítra.
     
  2. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Tak se mi povedlo získat magický stonek, jupí.
    Ještě se pokusím doletět i ten pátý závod :p
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já marně čučím do odměn v jednotlivých závodech, kdy a kam se zvednout nebo zase sletět; jsem naprostý mimoň. Prostě poletím pořád rovně a co bude, to bude. Řádek snad neminu :)
     
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Dolétáno v sobotu ráno, ale díky 2x 200% z kola štěstí.
    Všem co ještě finišují přeji šťastný dolet do cíle
     
  5. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,let dokončen.

    [​IMG]
     
  6. goro19

    goro19 Pilný autor

    Ze všech skoroželv nádherných za odměnu z létání (i jiných nasbíraných v liště) samý žlutý havýš a žlutý gekon. Až mi je z toho zle.
    Nastal čas přestat dělat akce, kde je za odměnu tajemno.
    Budu dělat jen ty akce, kde je konkrétní odměna. Sezóna ke dni matek to tentokrát jistí i když cestou nasbírám samé "užitečné odměny".
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem zamrzla v polovině čtvrtého závodu, došla akční plevel. Vehikl nedal nic, tak jsem dala do zlata 100% výnosů. Sice mi nezbylo místo pro vánočku, tak to býlí poroste déle, ale snad to dopěstuju a dolítám :)
     
  8. honzik1987

    honzik1987 Pisálek fóra

    Tak hlásím řádek hotový - na začátku pomohlo KŠ. Teď visím na kanystrech, kvítí je dost, pátý závod tak v půlce.
     
  9. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Vzhůru k výšinám radosti ..z druhé Pikolíny vyrostl ten nejkrásnější stromeček Floreňáček ...sice už osmý,ale vždy potěší :D
     
  10. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Hlásím splněno!! To jsem ráda, za mne povedená akcička. Získala jsem spoustu podivuhodných sazeniček a výběhů. Také nějaké bonusy na body a výnosy, hlavně 3 piccolky a ještě spoustu dalších , pro mne užitečných věcí. :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 8/5/23
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dolétala jsem. Nic navíc nemám, letěla jsem furt za nosem, ale vůbec mi to neva. Hlavně, že už jsem na konci :)
     
  12. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám hotovo a z Pikolky mám floreňáčka.
     
  13. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Začínala jsem v sobotu, jedu poslední 5. let. Akce je do večera, tak ji nejspíš dodělám. Jak tak čtu, padají stromy floreňáčky. Všem je moc přeju. Taková Picolka pak potěší.
     
  14. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak hotovo. To je poprvé co jsem tuhle akci dodělala celou. :)
     
  15. .jozefinapizgovaguza

    .jozefinapizgovaguza Rádoby autor

    prosim ako sa dostanem k stonku ,čo musim splniť,dakujem
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  16. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    @.jozefinapizgovaguza stonek je ve 4. trase letu poslední odměna. Takže proletět 1. trasu ahned po ní jít na 4. trasu,aby byl stonek.
     
  17. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Ještě jednou sklidím a mám též hotovo, ale koupila jsem jednou SH. Hlavně stonek stonkuje.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, jdu se "pochlubit," co jsem za ichtyla... Večer prostě už nemám nic na farmě dělat. Místo jedné vytuněné dekorace mám dvě poloviční xD Dobře mi tak, když už skoro spím, mám se na farmu vykvajznout :)
     
    Naposledy upraveno: 9/5/23
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som si to odlietala vcera a vyzobala som vsetko co sa mi pacilo 2x ;):p Aj u bosorky to islo ako po masle,Ks nam trosku pomohlo a trosku som tomu pomohla ja,lebo sme boli zase pozriet vnucata :inlove: Picolky su u mna zacarovane,doteraz este ani jeden florenak :cry: no nevzdavam to a dufam ze raz aj ku mne zabludi :) bosorka potvora ma uz 3 :music:
    Posielam gratulku vsetkym ktory doleteli do ciela a drzim palce aj tym co este letia ;)
    Pekny vecer prajem :)
     
  20. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Dolétáno, jsem zvědavá co se vyklube za chvilku z dvou piccolek. Všem, kteří mi poslali MJS moc děkuji. Takovou vlnu solidarity jsem nečekala a byla jsem příjemně překvapena a dojata. Jinak farma je již připravena na další akcičku, kterou ovšem pojedu jen tak zlehýnka. Všem ještě jednou velké DĚKUJI

    Edit: z piccolek vzešlo: Ingridin student a Věčný lov pokladů
     
    Naposledy upraveno: 9/5/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.