Vzhůru! (3.5. - 9.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tulen1966 - ahoj, biopalivo deluxe můžeš použít jen na políčka, kde je nějaká odměna ;)

    (výjimkou je poslední políčko 4. závodu, kde získáme řádek na stonek - tam použít deluxe nelze)
     
  2. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Já jsem ho chtěla použít na upg na konci řádku,ale pořád bylo políčko černé a přitom v dole v liště mám 2ks.Teď se ukazuje,ale uvidím na konci.Když jsem chtěla začít poslední let,tak jsem musela dát nakonec obyč.palivo a jsem bez UPG.
     
  3. tulen1966

    tulen1966 Aktivní autor

    ano, to přesně myslím, stála jsem jedno políčko před koncem, a i když jsem měla 2 paliva, nezobrazovaly se a nebyl to poslední závod, tj. stonek
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tulen1966 - stonek je na konci 4. závodu (předposledního) - tam to opravdu s deluxe palivem nejde. Jinak v ostatních závodech, kde je základ dekorace a upgrady použít jde :)
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] hezký prodloužený víkend všem :) v Brně je po dešti, ale brzičko ráno i v lejáku jsem konečně vyletěla vzhůru xD Mezi létáním nasmažila 32 bramboráčků (+ masová plňka ) :p snad to bude pro návštěvu stačit. Tak akcička hotová a akční kytky

    zůstaly navíc.
    Mlela jsem si postupně, co chci vybírat. Kolo ne-štěstí dalo hodně bonusů, ale k velkému počtu lístků to asi nebylo v průměru nic moc. No při tom jsem si protočila s kaštánkem trochu laskavce do zásoby xD

    Bojujícím držím palečky ;)


    [​IMG]

     
  6. tulen1966

    tulen1966 Aktivní autor

    ok, předposlední, já to nekontrolovala, jestli je to poslední nebo předposlední, stalo se mi to na konci druhého. jen jsem tím chtěla říct, že vím, že to neplatí na stonek.
     
  7. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    tulen - díky že ses zeptala a já jsem si mohla přečíst odpověď i na můj problém
     
    findy22, INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. tulen1966

    tulen1966 Aktivní autor

    A teď jsem dělala třetí a bez problémů, tak fakt nevím, proč to nešlo předtím
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Děvčata, mně to šlo hladce, bez nejmenších problémů (hraju v samost. klientu - vyhovuje mi).
    Jak psala davidson00 - při potížích zkusit restartovat hru. Nebo zkusit jiný prohlížeč (popř. pročistit) nebo zkusit klienta, pokud vám to zlobí v prohlížeči :)
     
  10. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Vrátila jsem se z dovolené, zkusím něco uhrát, sice mám zpoždění, ale každá odměna dobrá.
     
  11. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Stonek je doma a teď už pojedu jen co stihnu,mám komplet 1. a 4. trasu. Ani teď jsem se nějak nehonila, vzhledem k tomu, že jsem 3 dny skoro vůbec neviděla a většinu dne jsem prospala, protože spánek je přeci lék na všechno ;)
     
  12. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    dnes som odlietala prvy a stvrty zavod, mam dve dekorky, mam riadok. pestujem dalej, uvidim kam sa dostanem :) pekne pomalicky, nemam sa kam ponahlat a nezblaznim sa ked nebudem mat vsetko :) :)
     
  13. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Hotovo... poslední upgrade ve 2 ks 8)
     
  14. AnnaMala80

    AnnaMala80 Pisálek fóra

    stonek mam hotovy ale nejdu mi dotoho dekorky čo su tam nakreslene alobo ich nemam kde ich mam zobrat, poradte mi prosim
     
    INČUČUNA1959, k.vitek a evainfo tohle ocenili.
  15. raddre

    raddre Baron fóra

    AnnaMala80 na stonek "Vzhůru" se dávají libovolné dekorky z lišty, tam žádné přednakreslené dekorky nejsou, nepopletla jsi si to se stonkem "Sezóny" II ?
     
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Konečně mám stonek, pátou jízdu-let- asi nestihnu ale nevadí:p;)
     
  17. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak akce hned po ráno po první sklizni hotová,co šlo jsem brala s deluxe
     
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hotovo jdu někam narvat dračí doupě :D
     
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    CO je na něm tak extra? Připadá mi, že máme spoustu lepších dekorací a ještě zabírá hodně místa:)
     
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké nedělní odpoledne, poslední závod je z důvodu palivové krize pozastaven. Aneb jsem se rozšoupla v předchozích závodech (= nedržela se původního letového plánu) a dopřála si více dvojitých odměn. S tím jsem počítala, protože jsem byla líná upgradovat letový rozpis. Tak ještě prohodím lničku a poslední závod se uskuteční zítra. Času je dost.
    Kdo ještě lítá, tak pohodový let a klidné přistání, kdo má již nohy na kniplu, tak gratuluji.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.