Vzhůru! (3.5. - 9.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Zdravím. Já tentokráte mám pauzu, po dvou náročných akcích ((při deskové hře se mi podařilo získat superobr strom, pikolku (respekt. 2), i nejnovější tajemno)) si zasloužím odpočinek. Ale i tak jsem pilná, chovám alpskou zvěř. Kdo dolétali, tomu gratuluji, kdo létají, přeji šťastný let.
     
  2. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Anakonda je doma (obě), díky Kaolínovi za upozornění, málem jsem to přehlídla.
    Vysocí šlechtěnci by mohli být v odměnách častěji, potěšili by.
     
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Nebylo toho delexe paliva na dvě piccolo bedny škoda? xD
    [​IMG]
     
  4. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Které palivo spíše používáte, nebo které je výhodnější? Děkuji za radu.
    Já mám za sebou teprve 1. závod, z podivuhodných bedýnek mám výběh "Havaj" a výběh "Chrom".
    Upřímně, doufala jsem, že dostanu takový, který ještě nemám :p
     
    burds, findy22 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, hlásím, že mám dolétáno. Občas nějaká ta turbulence, několikrát došlo palivo, ale nakonec jsem dolétla bezpečně k cíli.
    Dvojmo jsem vyzobla hlavně piccolku, bedny s bonusy, vysoké šlechtěnce (anakondy i sloníky) a upgrady dekorek samozřejmě.
    Trasu jsem moc často neměnila, bo jestli dostanu banán nebo bednu s nářadím, moc neřeším - lišta je bezedná ;)
    vzhůru hotovson.png
    Tak ať se daří :)
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj [Rosomák], na spotřebu akční rostliny a padátek a rychlejší postup je to palivo XL. Jenže každý hráč vybírá odměny co se mu líbí a pak se často může měnit směr a používá třeba palivo deluxe, které zdvojnásobuje odměny. Takže to bude spíše individuální co se komu bude hodit vyzobnout nebo co přeskočit.

    Ještě mi chybí asi polovina posledního letu, tak to dopoledne dolítám. :)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  7. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem ,tak už jsem konečně také dolétala,něco málo jsem brala dvojmo hlavně pikolku,a šlechtěnce a bedny s bonusy ,i když u té poslední v pátém letu mi to nechtělo vzít de luxe tak jsem musela dá obyčejné ,nevadí asi jsem někde pochybila,ale co jsem chtěla tak nějak mám ,jen aby to nebylo zase vše jako normálně lišta ,aby z toho byla alespoň malá radost.Všem co ještě létají přeji vše co chtějí ,aby získali.
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Stonka už stonkuje.Napestované už mám.Tak už to dohnať kanistrami ktorých mi chýba 75 ks.Možno dnes už dolietam prinajhoršom ráno;):D:D.
     
  9. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Dave Lister : děkuji. Ráda bych získala magický stonek, tak uvidím, zda tam doletím. :p
     
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Vzhůru, dračí letko!
    [​IMG]
    ...aneb Kdo si počká, ten se dočká!
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Už aj ja sa hlásim k tým čo doleteli do konca;);).Dal som na plochu ako že nádhernú korytnačku 2 tajné tak som zvedavý či bude nádherná alebo poputuje smer lišta.
    Musím sa s vami podeliť.Ako že nádherné korytnačky som dostal ružovú husiu stajňu a hniezdo pre kukuľu.To je pecka ako hrom.
     
    Naposledy upraveno: 5/5/23
  12. burds

    burds Titán fóra

    Také hotovo.Farma na svém místě a stonek stonkuje
     
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, mám také hotovo, ale jenom kvůli tomu, že jsem si vytočila na kole 1x100% a 1x200% do stodoly, to se mi kolikrát nepovede ani v několika akcích za sebou, všem, kdo má hotovo, veliká gratulace, vy ostatní, ať to taky zvládnete.
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    [Rosomák], není zač. Přeji ať se podaří ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    [Rosomák], dinoalesi a findy22 tohle ocenili.
  15. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak mám taky hotovo.:p
    Stonek už aktivní od včera, jen na poslední závod jsem čekala na padátka.
    Za mě super akce, klidně bych letěla znovu ;)
    Všem v cíli veliká gratulace, všem na letové dráze šťastný dolet do cíle a úplně všem krásný prodloužený víkend:)
     
  16. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, též jsem dolétala a páty let si vychutnala, ale vyzvedla jsem si všecho co jsem chtěla a malinko navíc. Všem co ještě mají dolet do cíle před sebou, přeji aby se jim povedlo vyzvednout co nejvíc krásných odměn a také pěkný prodloužený víkend
    [​IMG]
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, já zatím pěstuju, mám 8.887 ks lničky a zaseto, 974 ks pajdátek. Je to málo nebo jsem v průměru? Neřeším, nepočítám, pěstovat budu jen tak polovičatě ještě zítra a v neděli přes den. V pondělí mám volno, tak v neděli večer po práci zkusím spočítat, kolik čeho mi chybí. Potom případně poškádlím vehikl, abych dopěstovala potřebné a nebo zaseju okamžitý šafrán na pajdátka. Případně oboje ;) Až budu mít všeho dostatek, v pondělí to odlítám a fertig :)
     
    Naposledy upraveno: 5/5/23
  18. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Ve stodole mám namleto biopalivo,ale neukazuje se mě při kliknutí na draka,takže stojím na místě.Dole v ukazateli je taky 2
     
    Naposledy upraveno: 6/5/23
    evainfo a polacka tohle ocenili.
  19. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    jana151049 -ahoj, zkus aktualizovat hru. Někdy se mi také něco nezobrazí, tak raději aktualizuji, nebo ukončím a přihlásím se. Přeji příjemnou hru
     
  20. tulen1966

    tulen1966 Aktivní autor

    Ahoj, sice mám palivo deluxe, ale v šipkách není zeleně prosvícené, několikrát jsem restartovala hru a nic. Co teď?
     
    jana151049 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.