Vzhůru! (3.5. - 9.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Vzhůru! ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 3.5.2023 ve 14:00 hod
    Konec akce: 9.5.2023 ve 22:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední - na zisk řady na magickém stonku
    • těžká - kompletní dokončení všech závodů
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Vzhůru do oblak.........
     
    INČUČUNA1959 a Kudrnová tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Asi se do akce pustím, i když zrovna nevidím proč ;)
     
  3. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    riadok čo dáva bedňu každých 7 dní z ktorej môžu vypadnúť obr stromky? :D ako prečo nie. zásoby sú na farme doplnené
     
  4. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    uvidíme jak to půjde, v poslední době je to jako na houpačce, tak se nechám překvapit, kam až dojdu, všem hezkou hru.
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Nikdy jsem nevynechala ,teď ale konečně vidím že bez ztráty kytičky můžuxDPokud se něco nezmění popřeji všem ostaním příjemný letxD
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tož zítra dem nato!8)
    Hllavně nezapomenout důležitý odměny vyzvednout 2x,tj.použít nejlepší palivo! Hlavně na upgrady dekorky!:)
     
  7. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný den všem, jako bedna je fajn, za rok jich dostaneme z řádku 52, při mém štěstí (jestli to bude jako s bednou piccolo z kung-fu bedny, o které vím zatím jen z doslechu) to bude obrstromkůůů xD Dekorka by taky nebyla k zahození, ale velikost 2x2 - to jako vážně? Chtělo by to už konečně další mazlikárnu :oops:
    Akci nevynechám, páč mi to nedá.
    Tak vzhůru do nebes a hodně štěstí všem ;)
     
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Jejda, další akce. Já ještě hopsám figurkou po deskovce. Do této akce jdu. Jen vyrobit letecký plán, jak trasy profrčím. To zase budou počty.
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Jako například nálepku :music:To se tu loni řešilo ;) Jinak do akce jdu :)
     
  10. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak to s kludom anglicana vynecham
    odmena zo stonky raz za tyzden a samozrejme zisk bude smiesny
    zacnem jedine vtedy ak sa koleso roztoci a zastane na tom spravnom mieste , aspon 3x ;)
     
  11. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Přátelé, kamarádi:D:D:D. Už sem tady dlouho nic nenapsal. Ale tohle napsat musim. Doufám, že kolo "neštěstí" bude u letadel přenastaveno. Protože při poskakování na deskách, ze 140 prémiových zatočení, mi kolo "neštěstí" nenabídlo ani jednou 200% nebo 100% zisku. Pouze asi 5x mi nabídlo +1 na pole. A taky předražené koše, musím podotknout. Opravdu smutný příběh. Ale u letadel je bedna XI hodně zajímavá. Snad se k ní dostanu...:):p;)
     
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No, chtěla jsem si dát pauzu, ale letadélka taky můžu, tak to zkusím. Určitě ale jen do stonku, víc by se mi stejně nezdařilo.:)
     
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Mám otázku: Keď ten riadok vyzdvihnem 2krát aj hore aj dole budem ho mať 2 krát? :D asi nie že
     
  14. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu a uvidím kam dolezu.Třeba mě kolo neštěstí bude mít konečně rádo
     
  15. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ahojte, v rýchlosti som prebehol FAQ, asi tak v rýchlosti preletím 5.závodov :) . Sem-tam niečo zdvojnásobím-pikolka, Bedna ohnivé stezky II, floréniky... Veľa paliva :)
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Akciu pôjdem ale pozvoľna koľko urobím toľko bude.Iba na rozpestovanie dám SH a vrtuľky.SH a vrtuľky budem šetriť na Ingritku;);).
     
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Řádek má pro mě hodnotu jen kvůli tomu že tam můžu dát libovolné dekorace. To že to dává bednu a xy BZ už neřeším vůbec.
    Beden už je tu tolik že je mi fuk jaký tip to je.

    Dekorka i s nástavbama je zajímavá (v mé řeči, líbí se mi vzhledově a je mi fuk kolik a co z ní vypadne) Mám rád hezké dekorky.
    Uvidím jak se mi bude chtít ale asi se do toho pustím, letadélka mám rád.
     
  18. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Bezejmenný riadok dáva bedňu, z ktorej môžu vypadnúť obríky a ak to porovnáme s bednou za posun v leveloch od 200 vyššie tak je toto za mna skvelé. V praxi riadok "sklidíš" každých 8 dní a keď to budeš otvárať tak po 30ks nejaký ten obrík ti padne.
    Viem 8 mesiacov.
     
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Obříků mám 15 a na ploše jen pár (pozuzím, poponožkuju a mám tak "+" ke sběru a sklízím každý den, takže zásoby rostou) což mi stačí. Kdyby šli posílat tak bych to bral, ať si jich někdo dá na plochu třeba 500. Mě jsou obrstromy k ničemu + teď jsem otvíral nějaký bedny a mám o jeden víc (asi za levl) takže nepotřebuju. Stejně jsem byl "rád" za bedny z neonovými výběhy (mám už jich tak 200) a nikdo je nechce ani v O&D.
    Já obříky neocením.
     
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    tronaldo 55-jestli to mají nastavené tak jako kung-fu nebo tajemné chlivky tak nám dřív vypadnou zuby,pokud nebude ještě nějaká ta akce třeba si trochu zalítám,jen tak pro radostxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.