Vzhůru! (28.4. - 4.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123, není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak aj ja som uz pristala hladko aj ked po tme ,no som predsa sova ;):pxD Druha farma mi je v zavese a tak pristane az zajtra :music::) Za mna tieto akcie prepojene boli ok :music: aj sh,xDsk a vrtule som usetrila alebo neviem odkial sa mi tu kopia pomalicky ale isto xD ako hovorim ked neprsi aspon kvapka ;)
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Poslední let a hotovo. Jenom mám jednoho rajčeho. Toho prvního jsem nějak zasklila.:p;)
     
    kutilka70, sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. Brahmánka

    Brahmánka Zelenáč fóra

    zdravím všechny farmáře. Doletěla jsem s posledním pátým úkolem, ale pořád mi chybí v rybníce 3 žetony na otevření okének. Můžete mi poradit, kde jsem je zapomněla ? Díky.
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Brahmánka - zdravím, a použila jsi pro zisk žetonů palivo XXL, abys žetony získala dvojmo ?

    Cituji z FAQ k akci: "Důležité: Na odměnu Žeton závodu doporučujeme použít Světélkující palivo XXL (dvojitá odměna). Pokud jej nepoužijete, nebudete mít šanci získat maximální počet Žetonů závodu."
     
    14087 tohle ocenil(a).
  6. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ano taky jsem v cíli ;)
    [​IMG]
    A i rybník je komplet pootvíraný
    [​IMG]
    Stále lovím a vybírám dárečky v jakékoliv podobě ;)
     
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jsem v cíli a ani to nebolelo
     
  8. Brahmánka

    Brahmánka Zelenáč fóra

    Díky. Tak to jsem blbě pročetla návod. o_Opříště budu chytřejší.
     
    sovicka64, vladca a Skali tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Brahmánka - stane se, příště si dáš pozor :)
    Hezký den
     
    vladca tohle ocenil(a).
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dolitano, jedena dekorka na maximu a uz se vyhriva na plose... no tak nakonec pomohla bedna piccolo, vylezl z ni jack, nejak jsem nejdriv nevedel co s nim a uz je mi to jasny :)
     
  11. vladca

    vladca Stará škola

    tiež som už doletel do cieľa ...
    najviac sa mi páči, že som na všetko minul iba 110ks SH a ZSH (na rozpestovanie), a asi 5PL (z ktorých aj tak nič nepadlo) :p
     
  12. JanGothig

    JanGothig Pisálek fóra

    Dobrá hra. Poslední díl skládačky. Hráč musel přemýšlet i nad výrobou paliva .... Dobrá práce !!!!!;)
     
    burds tohle ocenil(a).
  13. -jano1984-

    -jano1984- Pisálek fóra

    Prešiel som všetkých 5 závodov, kde zoženiem zlatý upgrade? Mám len strieborný.
     
  14. JanGothig

    JanGothig Pisálek fóra

    při dokončení závodu jsem si vyrobil palivo XXL , tzn. 2 x odměny - více updattů ... ;o))
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -jano1984-
    Zdravím,
    v akci bylo možno získat základní dekoraci "Paradajkové lietadlo – bronz I" za použití žiarivého paliva XXL dvakrát.
    Upgrade na tuto dekoraci 3x, a pokud jsi použil na políčkách s touto odměnou palivo XXL, dostal jsi tuto odměnu dvojmo, takže celkem jsi mohl takto získat těch upgradů šest.
    Abys získal Paradajkové lietadlo – zlato I, musel bys základní dekoraci upgradovat 3x.
    Takže se podívej do svého inventáře, zda tam nemáš ten chybějící třetí závěs. Nebo je možné, že jsi získal základní dekoraci dvakrát a upgradoval jsi nějak - chybně - oba dva ty základy, takže teď ti kvůli tomu jeden závěs chybí....
    Na tvůj účet nevidím, kolik čeho jsi získal netuším, takže zjistit, jak to je, by mohla jedině herní podpora.

    Jak kontaktovat herní podporu
     
    Dave Lister a kutilka70 tohle ocenili.
  16. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    takže jsem dodělala 10 minut před koncem fuj to byly nervy na mobilu to nešlo ani za nic a domů jsem se vrátila dneska dopoledne po 11 hodky chybí mi jeden žeton ale neva
    rajčeho letadla mám 2x zlato I
     
  17. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Letěla jsem rychle při zemi,ale zmákla jsem to!xD
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.