Vzhůru! (28.4. - 4.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Miloslav11, Podpora, tady nikdo ;)
     
    Skali tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Miloslav11 - zdravím, pokud máš nesrovnalosti, neváhej a obrať se na herní podporu. Zde na fóru tvůj problém vyřešit nemůžeme.
    Jak kontaktovat herní podporu
     
  3. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Ahoj Skali:D, prosím Tě, poraď mi. Včera sem dokončil závod č.1 a začal sem č.4. Dnes dopoledne jsem pokračoval v závodě č. 4 a odpoledne, když sem chtěl pokračovat a zapnul sem Farmeramu, čtyřka byla úplně čistá:sleepy:, ačkoliv jsem měl odehranou skoro polovinu, ale měl sem začatý závod č.2. Tak jsem udělal pár políček znovu v č. 4. Teď sem zapnul farmu a čtyřka je zase čistá a aktivní je jen dvojka:oops:. Nevíš, co s tím?:cry:
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Miloslav11 - ahoj, tak ještě jednou - zde na fóru tvůj problém vyřešit opravdu nemůžeme. Kontaktuj herní podporu, popiš jim situaci a požádej je, zda by to mohli prověřit, kam jsi vlastně dodával - který závod sis spustil, ju.
    Přeji hezký večer
     
    kutilka70, burds a radyn.m tohle ocenili.
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som bola dnes poobede na chate opekat parky a tak ma moje lietadlo spozdeni xDxDxD No casu je este dost ;) Dnes ked pozbieram urodu tak preletim zo 4 do 5 :music:xD:music: Pekny vecer prajem a pozor na nocne lietanie,nie aby ste leteli moc nizko a narazili do mna :cry:xD
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zvoral jsem začátek, mam jen jednou dekorku... nojo, nebyl cas premyslet... ale letim ctvrty závod, tak to vypada celkem v pohode akce, hlavne zadny zadrhele!
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dolétáno. Výšku jsem často neměnila. Všechny žetony do souběžné dlouhodobé akce získány.
    Při kompletaci dekorek jsem udělala nějakou chybu - jedna je Rajčeho letadlo - zlato II a druhá Rajčeho letadlo - stříbro I. Přitom konce jsem všechny proletěla s XXL palivem. Asi se zalepenýma očima jsem špatně poskládala. Co už...
    Všem, kteří úspěšně dolétali gratuluji. Těm, kteří ještě letí či se teprve chystají odlepit od země držím palce a přeji šťastný let a bezproblémové přistání.
     
    sovicka64, 14087 a burds tohle ocenili.
  8. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Ať počítám, jak počítám, tak v pracovním procesu tohle snad nejde splnit celé bez použití bonusů, nebo štěstí na bonus na kole ne/štěstí. Ještě že ten řádek jde získat lehce bez proletění všech :D. Mám rajčeho letadlo bronz I, to Ti asi dělají použité závěsy tuším? Musím se podívat na popis :D
    edit: tak dekorka jde plně vytunit jen jedna, na obě záclony v takovém případě nejsou, raděj vytuním obě tak, aby každá dávala bednu.
    edit 2 : Skali to už psala :), ale mazat už nebudu
     
    Naposledy upraveno: 2/5/21
    sovicka64, Pitrýsek47 a burds tohle ocenili.
  9. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova
     
    sovicka64, 14087 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ciri13: přečti si příspěvek č.88 Skali jestli z něj budeš moudřejší.
    Letím poslední závod do večera stihnu být v cíli. Rajčeho neřeším mám ho jen jednou, tak je mi jedno, kolik bude mít upgr.
     
  11. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Ráno jsem dolétala, řádek už je hotový předevčírem, ale že bych z akce byla odvázaná....
    Body do sezóny a spousta dalších dobrých i méně zajímavých odměn mohou za to, že akci hodnotím průměrně.
     
    14087 a petaM2001 tohle ocenili.
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    [​IMG]

    co k tomu říct?

    a sakra taky jsem zvoral začátek bude jen jedna dekorka :(na žetony upozornění bylo na tohle ne:oops:copak dělnická třída má na všechno čas musím makat a né študovat:p
     
    Naposledy upraveno: 2/5/21
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak jsem ted doletěla 2. a začala 3.
    1+4 jsem udělala jako první
    taky se snažím počítat ale nevychází mi to abych stihla celou akci jedu jen voda+MJS+hnůj i když párkrát bylo bez protože došel ale za to co se prodává na trhu nebudu kupovat hold nedodělám ale neva
     
    Naposledy upraveno: 2/5/21
    sovicka64 a 14087 tohle ocenili.
  14. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tuto akci kolo štěstí vůbec nepřálo. Protočeno 250 modrásků a získáno 5x +1 na 6hodin. A to jsem točil před zavedením nového jackpotu. Spotřebováno zhruba 2000SH a 500 vrtulí. Dekorace i upgrady získány po dvou. Takže up na zlato I a šup s nima na bubu plochu 8).


    Kdyby měl někdo chuť si zasoutěžit, tak dnes začíná soutěž Zvířata kam jen oko dohlédne 2 ;)



    Přeji hezký a klidný let ...
     
    radyn.m, sovicka64 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Šťastně jsem bez jediného karambolu dolétla do cíle. Dokonce jsem nezapomněla vybrat dekorky, upgrady, žetony a sezóní body 2x.
    Jak jsem celý týden pěstovala na mobilu, nějak jsem zapomněla počítat a mám 4.000ks lničky navíc. Když na tom telefonu jsou ty písmenka tak malinký, že jsem ráda, když zasadím správnou rostlinu (taky jsem jednou zasadila proso).
     
  16. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, asi jsem nějak mimo ale dekorace je jedna nebo více,co jsem kukal tak je Rajčeho letadlo-bronz a pak 3 upgrade tak jak se muže hráč dostat až na Rajčeho letadlo- zlato IV .
     
  17. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    smoulinek123, ak použiješ palivo xxl dostaneš odmeny 2krát, okrem riadku;)
     
    smoulinek123 a Dave Lister tohle ocenili.
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123, dekorace je jedna, ale dala se při použití paliva XXL získat dvakrát a i upgrady na ni. Takže je možné mít dvě základní dekorace a 6x upgrade. Pak už záleží na hráči, jak s upgrady naloží. Ale nejlepší je na obě dekorace použít 3ks upgradu a mít Rajčeho letadlo - zlato I, která dává bednu Septemberfestu.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    radyn.m, smoulinek123 a DANKA722 tohle ocenili.
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Vzhledem k tomu, že jsem měla problém nalézt místo pro jednoho Rajčeho (musela jsem odstranit jinou dekorku, která dávala téměř stejně BZ, ale ne bednu), dala jsem na něj všech 6 upgradů. Druhý Rajče odpočívá v liště.
     
    Richards76 tohle ocenil(a).
  20. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dave Lister a DANKA722 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.