Vzhůru! (28.4. - 4.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Sotva jsem se naučil létat a získal pilotní oprávnění...
    [​IMG]
    ...jsem v cíli uzemněn do příštích leteckých závodů. ;)

    Všem přeji rychlý let a hlavně bezpečné přistání!
     
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Všem, kteří již úspěšně absolvovali letecké závody a bezpečně se dostali zpět na zem gratuluji. Já ještě nevzlétla. Letecký dispečer je zaneprázdněn a ještě nevytvořil letecký plán. Snad dnes večer či zítra.
     
  3. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Začala jsem 4.závod,není kam spěchat.Opět klasika v tajemnostech - místo medúz - 3x žirafa a 1x tukan.Ze stromů stojí za zmínku jen blahovičník oloupaný.
    Z dalších žl.vlk a oranž.páv.Paráda!!!
    A pokračujeme ve stromech - 118-tý javor cukrový XXL a z kola štěstí 275 javorů XL.Už by to mohlo stačit ne??
    Huráá z gekonu je gekon.To je úspěch
    ze stromů - mandlovník,voskovník,javor cukrový,wolemie a další vykopávky.novinka nikde.Že se vůbec divím,ale už mě to točí.


    LV 227
     
    Naposledy upraveno: 2/5/21
    14087 tohle ocenil(a).
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Řádek by byl, letím přednostně třetí závod, jsou tam žetony. Akorát sem, já blbaňa, prolétla cílem prvního závodu na XL palivo, tak mám jen jedno vylepšení pro Rajčáka... Njn, za blbost se platí ;)
     
    sovicka64, kutilka70 a moncicak7070 tohle ocenili.
  5. setura

    setura Pisálek fóra

    Prosím kde získám Hroznýše stavitele do stonku Okrasně tvarované šarády?
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  7. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný večer,
    vzlétne nakonec to letadlo :)) ?
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    tepui, když pro začátek natankuješ něco kromě XXL, tak poletí a můžeš hrát dál :)
     
  9. tepui

    tepui Mistr fóra

    Y_n_O
    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
    jsem myslel jako ty předcházející dekorace co lítají po farmě :).
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/5/21
    sovicka64 a Y_n_O tohle ocenili.
  10. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky tak stonek od včera stonkuje víc jsem nepotřebovala žetony nesbírám potože stonek z rybolovu už mám od minule a takže klídek nějaké odměny si ještě vyberu ale jak říkám teoreticky je pro mě akce ukončena a šarády taky hotové všem přeji dobré lety
     
  11. blumenman

    blumenman Pisálek fóra

    :music:Jenom se zeptám...Ty zkratky SH,PL,atd. Co to znamená???
     
    14087 tohle ocenil(a).
  12. kajesy85

    kajesy85 Pisálek fóra

    prosím jak mám začít létat? mám 8ks světélkujícího paliva xxl a když kliknu na letadlo tak šipky jsou šedé a nevím jak hru vlastně spustit?
     
  13. eksot19

    eksot19 Rádoby autor

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    kajesy85

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    Ahoj, XXl palivo funguje pouze na pole s odměnou a posouvá pouze o jedno pole, ale dvojnásobí odměnu, aby jsi mohl vzlétnout, musíš umlít Xl palivo - posune o 3 pole nebo to jednoduché palivo - posun o 1 pole.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/5/21
    14087 tohle ocenil(a).
  14. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Zdravím, SH - superhnojivo, PL - party lístky, SK - superkrmivo, KŠ - kolo štěstí a ještě třeba MJS - mrkvovojablečná směs - tyto jsou asi nejpoužívanější, ale je toho víc ;)
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, ještě bych k těm nejpoužívanějším zdejším slangovým výrazům doplnil Zuzino superhnojivo - vrtulky a Zuzino ultrahnojivo - ponožky ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    letím pomalu a nízko[​IMG]
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kdybych si v práci o přestávce na mobilu nezasela na divošku fialky, ale lničku, už bych šupajdila druhý závod. Teď budu čekat na dokončení třetího jak trubka, a proč jak, když su, že 8)
     
    sovicka64 a kutilka70 tohle ocenili.
  18. blumenman

    blumenman Pisálek fóra

    Moc děkuju...;)
     
    sovicka64, dinoalesi a Y_n_O tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    blumenman, klik tady, je tam toho kotel... Hodní spoluhráči se snažili :)
     
    14087, sovicka64 a dinoalesi tohle ocenili.
  20. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Přátelé, kamarádi. Splnil sem včera závod č.1, začal jsem závod č. 4. Dnes dopoledne jsem pokračoval se závodem č.4. Dnes odpoledne jsem chtěl pokračovat v závodě č 4, ale bacha, čtyřka byla čistá, nebylo tam vůbec nic, ale mám rozehraný závod č.2. Jak je to možné? Kdo mi to dokáže vysvětlit?
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.