Vzhůru! (28.4. - 4.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak u mě takhle zatím bohužel se do klubu teď nepřidám mám jen hotovo 3,5 závodu :p

    [​IMG]

    [​IMG]

    Na kole jsem trefil z 20 PL co jsem měl plus jedna a 100% :p
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo, stonek bude dnes spuštěn a ještě aby tak napadaly perly, tak budu spokojená ;)
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To víš, že pochopila ;) vyhmátnu žetony a asi se i do rybníka potopím abych nějakou perlu vylovil:p poletím 4, druhý a třetí závod vynechám (zatím) ve čtvrtém je stonek.
    Jen jsem si namlel samé XL a obyčejné palivo na doplnění nemám, musím počkat na další sklizeň.
     
    Naposledy upraveno: 29/4/21
  4. bertoldek

    bertoldek Rádoby autor

    Bohužel mám xxl palivo, ale vyletet se nedaří, ani po restartování a znovu přihlášení
     
    14087 tohle ocenil(a).
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    bertoldek: Zdravím s XXL palivem nevzlétneš, umel XL nebo obyčejné.
    XXL palivo je dobré jen na zdvojení odměn, ani v letu nelze použít tam, kde není na dráze odměna (palivo zůstane šedé i když ho máš umleté).
     
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    a farma ide do normalu ;)
    farmari zelam vam prijemny let,ziadne turbulencie a bezpecne pristatie ;)
     
  7. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Na haluzi už pučí lístky ,natankovat a letíme dál,co nám palivo bude stačit :)
     
  8. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Ahojky všem. Tak času na dešifrování akce bylo zatím málo, ale s pěstováním jsem neváhala. Pročítám teď, jak to vlastně funguje, a potřebuji položit dotaz zkušenějším :D
    Když odstartuju s palivem XL, tak bych se měla dostat na 3. pole, pokud tomu správně rozumím, ale nálepka je na 2. poli. Získám ji i tak? Nebo musím vyloženě zastavit na daném poli, kde je odměna?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. jana.b27

    jana.b27 Pisálek fóra

    Ahoj všem.Asi dělám něco blbě ale nevím co dál.Jako první jsem použila palivo XL,postoupila o 3 políčka ale další palivo už mi nejde použít i když ho mám namleté.Tak co s tím?Poradí někdo ? Děkuji
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. bertoldek

    bertoldek Rádoby autor

    Bohužel stále nelze dodat do závodu bio palivoxxl mám ve mlýně namleto a v akci nelze dodávat.
     
  11. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    bertoldek

    Už ti na to odpovídal Pitrýsek47. S XXL palivem nevzlétneš! umel XL nebo obyčejné!

    Jinak už letím poslední závod. A chtěla bych se zeptat: jestli dobře počítám, tak při použití XXL paliva na upgrade jich získám 6ks a rajčeho letadlo mám 2x. Pokud chci aby mi dekorace dávala bednu Septemberfestu, musím každou upgradovat 3x. A nebo jak jinak to řešíte?
     
    Naposledy upraveno: 29/4/21
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    bertoldek: no právě, kutilka mě předběhla, je to tak jak jsem psal a píše kutilka.
    Letíím na čtyřku ;).

    činčilka: dostaneš i nálepku, dej si pozor na konci letu ať zbytečně neplýtváš XL, pokud máš jen dvě okénka bílá.

    jana.b27: jaké palivo máš namleté?

    Edit: bertoldkovi jsem poslal holuba :p.
    Edit: kutilka: vždyť ti to vyjde na 2, já to neřeším, protože to obludné rajče stačí jednou.
     
    Naposledy upraveno: 29/4/21
  13. bertoldek

    bertoldek Rádoby autor

    Díky moc a zdravím
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  14. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no v podstatě mi došlo že ani ty žetony nepotřebuji když už od minule mám stonek
    z rybníka jsem ulovila a ještě včera vypadlo 6 perel takže kupuju návnady co s nima jinak
     
  15. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Děkuji Pitrýsku, to jsem chtěla vědět :)
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  16. jana.b27

    jana.b27 Pisálek fóra

    Pitrýsku,mám namleté všechny druhy paliv,tj.3 a nejde použít žádné,krom prvního vzlétnutí.
     
  17. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    jana.b27- Musíš kliknout na to svoje letadlo, máš dva příspěvky pod sebou ,dostaneš bu bu jeden si smaž nebo uprav do jednoho,
    Já 1 už mám letím 4 v prvním jsem to taky z orala letěla jsem nahoře a zapomněla jsem si vyzvednout sez body.
     
    dinoalesi a 14087 tohle ocenili.
  18. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Tak mě nejde ani poprvé vzlétnout.Ani se to nepohne a ani nezavrčí motor.Klikala jsem na letadla a nic.
     
    jana.b27 tohle ocenil(a).
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Začíná se na spodním letadle :), když se na něj klikne, tak to nabídne kruh a tam jsou možnosti výběru paliva, klikne se na to palivo a už to jede a sviští
     
    kutilka70 a jana.b27 tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, musíš mít umleté XL palivo nebo obyčejné, na XXL nevzlétneš.

    jana.b27: a máš ty šipky u letadla zelené? musíš si vybrat palivo a kliknout na šipku, ne na letadlo (to jen poprvé).
    Nebo pak odhlásit, přihlásit, restart...podpora.
     
    kutilka70 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.