Vzhůru! (28.4. - 4.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    wallik68 staci ak odlietas prvy a stvrty zavod,tym ziskas stonku ;)
    aspon pre zaciatok,to takto robim ja ;)
    [​IMG]
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jak je to možné, že ještě nikdo nehlásí hotovo, když já jsem teprve rozpěstovala? Je cosi shnilého ve státě farmářském :oops: :)

    EDIT: vlastně tenista psal, že je na praxi a pak kvičí, teda cvičí... No a ostatní rychlíci to beztak doženou, než já budu moct zasít na pidipole 8)
     
    Naposledy upraveno: 28/4/21
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Stonek stonkuje!8)
    Tentokrát jsem v prvním letu zapomněl vyzvednout obě nálepky!:cry:
    Došla padátka,krapet jim pomůžu Laskavcem na pohopolích.
     
  4. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Větší kopyto svět neviděl,uklikla jsem se a na pidipole místo akční zasadila řeřichu a pokropila zelenýma kapkama ...šťastná to žena :D
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hele, nesyp si zbytečně popel na hlavu; dokud si do kafe nenasypeš sůl místo cukru, tak tady na farmě to můžeš kdykoliv svést na Unity...
     
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] stonka je doma
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    berkaKolchoznice
    Tak to já zas frčela tak rychle že jsem si místo 2xbednu s havětí vzala 2xbednu se zábavou na sadě :oops:
    A já se tak těšila na zvířátka a místo toho mám dva stromy :cry:xD
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Právě sem odemknul pátý závod!8)
    Jinak teda se mi moc nelíbilo,že sem se musel ve třetím závodě rozhodovat,zda vezmu body do sezóny,či žetony.o_O
     
  9. vladca

    vladca Stará škola

    neponáhľam sa, nemám kam
    ... keďže som pred chviľou v rybníku za prémium chytil dvoch marlinov a z nich 2x 6 perál, stonka už stonkuje :D
    nemusím naháňať žetóny a pravdepodobne na nich aj ušetrím XXL palivo

    idem zmeniť letový plán, možno vyzobnem za XXL namiesto žetónov niečo iné ...
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Opět nechápu tu vaši rychlost, jedu po 4 z malého políčka už bez SH a uvidím kam dojedu. Je poměrně dost času.;)
    Kolo neštěstí nezklamalo,25 PL 38 normálních a nic, ani +1. Dnes budu končit. Hezkou noc všem:)
     
  11. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Nezastavujeme,máme zpoždění ... ;)
     
  12. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tak stonka je hotova..a viac mi netreba..Nech sa vam dari..a dobru noc;)
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jak jsem předpokládala, rychlíci jsou s řádkem na stonku a na zbytek si v poklidu dopěstí. Já jsem zasela poprve na pidipole, KŠ poškádlím pozítří, to mám volno. Prozatím a pak taky to snad pořeším přes pracproces přes pohopole a dělené spaní...
     
    Naposledy upraveno: 28/4/21
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vzhůru a dolů, já letím rovně :D.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, hlavně nemiň při tom letu ty dvojité odměny ;) Já budu lítat až ráno, pokud za chvíli nezaspím sklizeň. Pak snad aspoň ještě jednou, než půjdu do práce...
     
  16. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak dneska se celkem dařilo. Včera jsem sice na akci zapomněla, takže nějakou dlouhou kytku jsem dávala až ráno asi v 8 hodin. Ale zato po začátku akce se podařilo vytočit 100% do stodoly a + 1 z rostlin, použila jsem 2x Jacka a s pár maximálně půlhodinovými prostoji můžu říct, že mám hotovo a farma je zas přestavěna do klasiky. [​IMG][​IMG]

    Všech 5 závodů odlítáno a ve stodole ještě zbylo zbytečně 11 xl paliv, 625 strašidelné lničky a 75 kanystrů.

    A mám zas na týden klid, i když tentokrát také zajdu vícekrát, je děsivka.... Tak na viděnou za týden ....
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Kdyby Y_n_o neprovokovala, tak skončím dnes takto
    [​IMG],
    ale takhle jsem se musela hecnout a použít pár zelených kapek navíc xD[​IMG]
    Dobrou, bezpečný let a šťastné přistání, ať se vám daří ;)
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O: Mám něco chtít 2x? Nejsem hamoun :D, max. žetony, které bych utopil v rybníku, ale tajně aby mě medvěd neviděl ;).
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, jestli jsem to pochopila správně, tak při použití paliva XXL získáš dvojitou odměnu při průletu něčeho, ale pak se posuneš někam od něčeho, co bys chtěl. Asik se na to budu muset vyspat, na chvilku xD
     
  20. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Tiez hlasim komplet hotovo. Koleso nechcelo dat vela krat +% urody, len raz +100% (aj ked som vytocila cca 200 PL, ale cca 300 este mam, naco setrit ;)), tak som vyuzila 2 Jack Darcekov a z debny s bonusmi +200%, posledne +200 co som mala, co uz...
    Zajtra ma potesia ziskane sezonny zetony, kupujem len +150% BS.
    Novoziskane debny som otvorila, 2x +100 urodu (zijdu sa ked chovam zviera ci ak dam same stromy na plochach), raz +2 na rastliny, tak som spokojna.
    A tiez dufam, ze ked uz u rybnika budem denne zberat 14 rybarskych listkov konecne dostanem aj posledne potrebne 3 perly.
    Pre mna akcia bola dobra, nie moc narocna, slusne odmeny, riadok dobry.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.